27. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FILMOWY ZOOM – ZBLIŻENIA 04 – 10.03.2024 / Jelenia Góra / Poland

Filmy zgłoszone 2024

  1. Creciendo Deprisa (Growing fast) – Sergio Barba (ESP)
  2. Oro Lydia Lucena Lucas (ESP)
  3. Cristal, Papel, Orgánico (Household waste collection) – Almudena Vázquez (ESP)
  4. Magia Negra (Black magic) – Almudena Vázquez (ESP)
  5. POSTUREO – IvÁn Melguizo (ESP)
  6. Potser Austràlia (Australia, Maybe) – Alba Jiménez, Ivet Fuentes, Alicia Clavero (ESP)
  7. Alli (There) – Siro Morcillo (ESP)
  8. Fatih Le Conquérant (Fatih the Conqueror) – Onur Yagiz (FRA)
  9. Asimétrica (Asymmetric) – Javi Sánchez-Blanco (ESP)
  10. Caló (Hot) – Giuseppe Rattá Gutiérrez (ESP)
  11. El Cine Es Maravilloso (Cinema is a wonderful thing) – David Fernández (ESP)
  12. Mochilas (Backpacks) – Belinda Washington (ESP)
  13. Jaxsa by Jaxsa – Jaxsa (ESP)
  14. Cotidianos (Everydays) – Jon Ander Serrano Avendaño (ESP)
  15. Eat, Fuck, Sleep – Jon Ander Serrano Avendaño (ESP)
  16. Viviendo Entre Renglones (Living between the lines) – Jon Ander Serrano Avendaño (ESP)
  17. Repeater – Jaxsa (ESP)
  18. THE END – Rodrigo Villar Martínez (ESP)
  19. Restaurant in the town – Soo-Min Park (KOR)
  20. Pim Pam Pum – Marcos Munilla, Yeison Forero (ESP)
  21. Canciones Verdaderas (True songs) – Silvia Pelayo (ESP)
  22. la Última cena (The Last dinner) – Javier López (ESP)
  23. Blue Indigo – El Hijo De Pedro (ESP)
  24. O+10 – Cristela Torres (ESP)
  25. Helianthus Annuus – Ilja Baumeier, Kim Culetto (CHE)
  26. Roman – Kathrin Wüscher (CHE)
  27. Justus – Kim Culetto (CHE)
  28. Dormida (Asleep) – Javier Gutiérrez Blanco (ESP)
  29. Skala (Petition) – Kae Bahar (IRQ/UK)
  30. La Ciencia De La Ficción (The Science of Ficction) – Jhon Elvis Javier Espinoza (CHL)
  31. A Gota Mais Sútil (Subtlest Drop) – Vinícius Damasceno (BRA)
  32. Caperucita Azul (Little Blue Riding Hood) – Maite Blasco Pérez, Marta Arjona Blasco (ESP)
  33. FONS VITAE: A New Era For The Planet – Eduardo Soutullo GarcÍa (ESP/USA)
  34. Insania – Daniel Herrero López (ESP)
  35. No Es Tan Difícil (It’s not that hard) – Irene García Torres (ESP)
  36. Des Croissants À Wellington (Croissants in wellington) – Marie Gelly (FRA)
  37. La Carga (The Burden) – Blas Armelin (ARG/UK)
  38. Enchufes? (Sockets?) – Alicia Arwga (ESP)
  39. Tango For Money – Ferran Parés Montaña (ESP)
  40. Insania – Alejandro Crespo López (ESP)
  41. Olor A Incienso (Smell of inciense) – Maloy Maloy (ESP)
  42. Joio do trigo – Camila Sokolowski (BRA)
  43. Maeror – Ainhoa Fernández (ESP/UK)
  44. ATHAME – Ivanna Valentina Gómez (MEX)
  45. ¿Cómo Hacer Un Hechizo De Amor? (How Do You Spell Amor?) – Aarón Vega Granados (USA/PRI)
  46. Me Encanta Pascua (Easter Day) – Álvaro Figueroa (ESP)
  47. El hijo (The Son) – Eduardo Castejón (ESP)
  48. The Gold Teeth (El diente de oro) – Alireza Kazemipour (CAN/IRN)
  49. Nostalgia (Homesickness) – Adi Dror (ESP/D)
  50. O Que Tiras Ao Mar (What do you throw at the sea) – Federico A. Rioboo (ESP)
  51. A Maleta De Eva (Eva’s suitcase) – Federico A. Rioboo (ESP)
  52. Nextea – Javier Otero (ESP)
  53. Recuerda (Remember) – Alberto Serra (PAN)
  54. It’s In My Blood – Mauricio Abrego (CAN)
  55. EXPRESSION – Luis Castro (ESP)
  56. Mergulho (Diving) – Rita Clemente (BRA)
  57. Grand Slam – Galar Egüén (ESP)
  58. TROIS BALLES – Damien Lopez (FRA)
  59. A Rabia (Rabies) – Alberto Díaz López (ESP)
  60. Partículas Sin Masa (Massless particle) – Joel Munu (ESP)
  61. Entre Les Mots (Between The Words) – Farid Ismaïl (LUX)
  62. TARA – Daniel Filloy, Rebeca Tella (ESP)
  63. LA VIE EN ROSES – Patrice Cordonnier (FRA)
  64. L’une Pour L’autre (One for the other) – Philippe Michel (FRA)
  65. Certeza (Certainty) – Víctor Martínez Balaguer (ESP)
  66. La Confianza (THE TRUST) – Miguel Carreras Elejalde (ESP/ARG)
  67. Ulises – Félix Brixel (ESP)
  68. The Painting – Florent Magnoac (FRA)
  69. Nur y Abir – Manu Gómez (ESP)
  70. Domingo Tutorials – Miguel Pertejo (ESP)
  71. El Mural (The Wall) – Delia Postigo (ESP)
  72. Empate Eterno (Eternal Tie) – Nicolas Cefarelli (ARG)
  73. Círculos Sobre Agua, Bajo Nubes De Algodón (Water Circles Under Cotton Clouds) – Xiaoxi Xu, Roberto F. Canuto (ESP)
  74. A Bright Sunny Day – Yupeng He (USA/CHN)
  75. Enero del 66 (January 66) – Jaime García Parra (ESP)
  76. Cortante Y Sonante (Sharp and loud) – Jaime García Parra (ESP)
  77. Nonna – Paco Sepúlveda (ESP)
  78. Like – Pedro Flores (ESP)
  79. Beloc El Ciego (Beloc The Blind) – Dídac C. Forroll (ESP)
  80. Broken Wings – Carlos Albero (ESP)
  81. Rent – Seji Kim (KOR)
  82. DINA – Sergio Beltran (CHL/MEX/ESP)
  83. The Begin Influencer – Enzo Bossio (ITA)
  84. Une Méprise (Tangle) – Bernard Assako (FRA)
  85. Le Temps Qui Passe (The Passing of Time) – Nathan Le Graciet (FRA)
  86. Expiatio – Anatael Pérez (ESP)
  87. Cuadro – Anatael Pérez (ESP)
  88. La Mañanita (The Morning) – Anatael Pérez (ESP)
  89. Mi Amor (My love) – Enol Villamor (ESP)
  90. Un Kilo De Madroños (The strawberry tree) – Guillermo García-Ramos (ESP)
  91. El Beso (THE KISS) – Óscar Sánchez Vaquero (ESP)
  92. Corazón Mío (My heart) – Óscar Sánchez Vaquero (ESP)
  93. Smoke, Smoke, Smoke – Nando Caballero (ESP)
  94. Controle – Ricardo Manjaro (BRA)
  95. Último domingo (Last Sunday) – Renan Barbosa Brandão, Joana Claude (BRA)
  96. Mia – David González Rudiez (ESP)
  97. Petrichor – Lorenzo (Irwin Lacröà) Carbonell Zaragozá (ESP)
  98. Blessed by Sunlight – Sebastian Krolak (UK)
  99. Yellow – Elham Ehsas (UK)
  100. Królowa – Przemysław Kulikowski (PL)
  101. Tale and Corona – Tomislav Aleksov (MKD)
  102. Controle – Ricardo Manjaro (BRA)
  103. NOT TOMORROW – AMERISSA BASTA (GRC)
  104. Dapdune Road – Frida Feline Nilsen (NOR)
  105. Motherland (Macierz) – Stefania Burla (CHE)
  106. Walks With Me – Kati Kallio (FIN)
  107. Granica – Joshua Neubert (D)
  108. Sylvie Made It – Adrien ORVILLE (BEL)
  109. STAŚ – Jakub Półtorak (PL)
  110. 4Dogs (4Psy) – Maciej Białoruski (PL)
  111. Sygnał – Krzysztof Rymsza (PL)
  112. Moje Żyjątko – Andrzej Danis (PL)
  113. STEADY FLOW (SVE JE IŠLO SIGURNIM TOKOM) – Anja Jovanović (MNE)
  114. Beyond the Sea – Hippolyte Leibovici (BEL)
  115. Shadows – Olga Niekrasova (UKR)
  116. Valise – Olga Niekrasova (UKR)
  117. Presence (Obecność) – Klaudia Leszczyńska (PL)
  118. Splen – Sofía Sanz Curiel (ESP)
  119. A Oscuras (In the dark) – Juanjo Moya (ESP)
  120. Sincopat – Pol Diggler (ESP)
  121. Sahadum & Asociados – Manolo Hernández, Vicente García (ESP)
  122. Al – Carlos Escolastico (ESP)
  123. Los Corceles Suicidas (The Suicide Racehorse) – Vittorio Farfan (CHL)
  124. Lovebirds – Sara Mokhavat (IRN)
  125. !! El agua es fuente de vida !! (!! Water is a source of life !!) – José Zamarreño Garcia (ESP)
  126. Sencillos Ejercicios (Simple Exercises) – José Zamarreño Garcia (ESP)
  127. El Principiante (The Beginner) – Azahara Domínguez (ESP)
  128. Rompen Las Olas (Breaking the waves) – Miguel Solis Gonzalez (ESP)
  129. A never ending sound – Daniel Beltran (PL)
  130. Donne & Motori – Gioie E Dolori (Women & Engines – Joys and Pains) – Leonardo Greco (ITA/D)
  131. Cinturón Negro (Black Belt) – Miguel Lozano (ESP)
  132. Vanished – Sophie Chamoux, Michał Stenzel, Miguel De Brito (FRA)
  133. Amor Líquido (Liquid Love) – Magda Calabrese (ESP)
  134. MUSKIL – Marina Perosanz (ESP)
  135. Sé Un Hombre Libre (Be a free man) – Jesús Sánchez Requena (ESP)
  136. Calaboca E Escuta (Shut up and Listen) – Daniel Bretas (BRA)
  137. ¿Me Regalarías Un Poquito De Tu Amor En Alquiler? Las técnicas de ligar de mierda de Carlo Mô…(Would you gimme a bit of your love for sale for free? – Carlo Mô’s lousy hook-up tactics…) –Isaac Pradel Leal (ESP/FRA/UK)
  138. Ven A Jugar (Come to play) – Martin Aguilar (MEX)
  139. Catarsis – Félix Picó, Senén González (ESP)
  140. EQUILIBRIUM – Fabián Harsányi (CHL)
  141. Good Guy (Dobry Chłopak) – Mikolaj Piszczan (PL)
  142. ISTINA (Truth) – Tamara Denić (D)
  143. On the brink – Stephanie Olthoff (D)
  144. Those Who Follow – Frederic Kau (D)
  145. Of kisses and capes – Elena Weiss (D)
  146. Linecrosser – Elena Pilar Nyffeler (D)
  147. How to Bury a Fish – Elsa van Damke (D)
  148. Catch – Shingyu Kang (KOR)
  149. The Liminal World (Międzyświat) – Klaudia Makowska (PL)
  150. Tomorrow (Jutro) – Karolina Żuk (PL)
  151. Sprzedawca (The Salesman) – Patryk Kaflowski (PL)
  152. Yek Daghigheh Sokout (A Minute’s Silence) – Mohammad Pourriahi (IRN)
  153. W pamięci (In memory) – Zofia Sawicka (PL)
  154. Atr-e Khialangiz-e Shokoufeha-ye Bahari (Dreamy Fragrance of Spring Blossoms) – Hera Khanmirzaei, Amirhosein Saqafi (IRN)
  155. Abolhol (Sphinx) – Hamid Yousefi (IRN)
  156. Khabi Ke Nemibinam (The Dream I’ve Never Had) – Majid Halvaei (IRN)
  157. Pileh (Cocoon) – Saeed Bojnoordi (IRN)
  158. Govah (Witness) – Aida Tebianian (IRN)
  159. Rozeh Digar (Another Day) – Sahand Khalaj (IRN)
  160. Digari (The Other) – Negah Sohrabi (IRN)
  161. Bi Aberu (Disgrace) – Ali Riahee (IRN)
  162. Przed zmierzchem (Before Dusk) – Łukasz Nowak (PL)
  163. Destructive sleep apnea – Yurii Boiko (UKR)
  164. Kallekhoran (Head Eaters) – Pedram Gharehbaghi (IRN)
  165. Last Supper – Farzin Taheri (IRN)
  166. Gdybym Miała Jaja (If I Had Balls) – Karolina Belka (PL)
  167. Ofiara księżyca (Victim of the Moon) – Piotr Szubra (PL)
  168. Polita – Eneko Muruzabal Elezcano (ESP)
  169. EL DÍA DE LOS ENAMORADOS (VALENTINE’S DAY) – Andres Romero Gallego (ESP)
  170. Cucaracha (Cockroach) – Anita Serrano (ARG)
  171. En La Frontera (The Border) – Diana Caro (ESP)
  172. La Secuela Que Nadie Espera (The Sequel That No One Expects) – Ferran Calbet Bigorra (ESP)
  173. Vapor – Susana Abreu (PRT)
  174. Memories of a Forgotten Childhood – Lars Smekal (D)
  175. A Knight (Rycerz) – Michał Cygan (PL)
  176. Saturno (Saturn) – Sergio León (ESP)
  177. Ang Kalayo Sa Gintung-An (A Flame in Our Midst) – Elvert Bañares (PHL)
  178. La Caja De Música (The Music Box) – David Castellote Aldama (ESP)
  179. Crímenes De Carnaval (Carnival Crimes) – Álvaro Ganaza (ESP)
  180. Yo No Fui (It wasn’t me) – Hj Mangas (ESP)
  181. Catboy – Cristian Sitjas Martinez (ESP)
  182. The Steak – Kiarash Dadgar (IRN)
  183. Barquero (Boatman) – Marta Font (ESP)
  184. El Mar Celeste (The Cerulean Sea) – Unai Leza (ESP)
  185. Jano – Ana Beyron, Alejandra Beyron (ESP)
  186. Austrelia – Alejandro Miñarro (ESP)
  187. El Gigante Bajo Tierra (The Giant Underground) – Andoni Fernandez (ESP)
  188. Estando Contigo (Being with you) – Diego Roma (ESP)
  189. Fais Semblant De Dormir (Pretend to sleep) – Lionel Vania Arazi (FRA)
  190. Este No Soy Yo (This is not me) – Jair García (PER)
  191. Lique (Lichen) – Anita Pico (ESP)
  192. Un Dia Més (One more day) – Carlos Puig Mundó (ESP)
  193. Esto No Es Un Espejo (This is not a mirror) – Laureano Rafael Nazar (ARG)
  194. La Bête (The Beast) – Joris Laquittant (FRA)
  195. La Perdida – Felipe Martín Bravo (ARG/CHL)
  196. Liberté (Freedom) – Martín D. Guevara (ESP)
  197. Last Act – Máté Gergely Kiss (HUN)
  198. Café Marylin – András Reszeli-Soós (HUN)
  199. The Sixth Finger (Szósty Palec) – Jan Zebrowski (PL)
  200. Demon Box – Sean Wainsteim (CAN)
  201. The Sink – Eduardo Mattos (BRA)
  202. God Has Forgotten Us in the Backseat of a Locked Car During Summer – Kyle Heller (D)
  203. The Actor The Liar The Murderer – Lessing Swanepoel (D)
  204. Visiting Sanok for the Happy Ones (Zwiedzanie Sanoka dla szczęśliwych) – Adrian Janisio (PL)
  205. Agility (..or something like it) – Garrick Givens (USA)
  206. THE REHEARSAL – Antonin Chalon (FRA)
  207. La Première – Nadav LAPID (FRA)
  208. Heimatfilm – Marion Kellmann (D)
  209. What’s Up With Numbats? – Elis Rumma (EST)
  210. El Último Match (The Last Match) – Marcos Colombres (ESP)
  211. El Puzzle Que No Armaremos (The Puzzle That We Will Not Put Together) – Ernesto Melendez (CHL)
  212. Chinchón – Guillermo Guzmán (ESP)
  213. Campo Oscuro (Dark Field) – Cristina Ucha (ESP)
  214. Ostomachion, The Battle of the Bones – Mary Klampoura (GRC)
  215. 911 – Annika Cozar (ESP)
  216. Silencio (Silence) – Hermann Swaiss (ESP)
  217. Columnes D’aire (Air Columns) – Jordi Huguet (ESP)
  218. QB 521 – Carlos Puchol (ESP)
  219. Dejar Que Muera (Let it die) – Irene Segovia (ESP)
  220. All Costs Covered – Javier Taboada (ESP)
  221. El Silenci d’Alma (Alma’s Silence) – Mar Navarro (ESP)
  222. Algo Permanente (Something Permanent) – Ana De Alva (ESP)
  223. La Acampada (The Camp) – Afioco Gnecco, Enrique Cervantes (ESP)
  224. El Olvido (Oblivion) – Gabriel Esparza (ESP)
  225. Repite Conmigo (Repeat with me) – Marcos Sanchez Martí (ESP)
  226. Whirlpool 3933 – Jose Luis Santos (ESP)
  227. Voyager – Pablo Pagán (ESP)
  228. Antes Do Amanhã (Before Tomorrow) – André Guerreiro Lopes, Djin Sganzerla (BRA)
  229. Conte Sauvage (Wild Tale) – Pierre Dugowson (FRA)
  230. Idrissa Abara – Jordi Rullan (ESP)
  231. I Want to Sing – Hèctor Romance (ESP/AND)
  232. La Aldea – Joel Rodríguez (ESP)
  233. Verbena – Adrián González (ESP)
  234. Rumor De Melodía (Melody’s Murmur) – Fabio Barber (ESP)
  235. Qué Papel Quieres Jugar Tú (Which role do you want to play?) – Álvaro De La Hoz (ESP)
  236. Tomorrow – Daniel González Catalina (ESP)
  237. En Un Segundo (Life in a second) – Pablo Fajardo (ESP)
  238. Din Que Non Falan (They Say They Don’t Talk) – Santos Díaz (ESP)
  239. 8 19 – María Guerra (ESP)
  240. Diente Por Diente (Tooth for a Tooth) – Sergio Garai (ESP)
  241. El Globo (The Balloon) – Hugo Suárez (ESP)
  242. De Buenas A Primeras (Out of the blue) – Victoria Ladrón De Guevara, Alba Gómez Arozamena (ESP)
  243. El Grito (The Scream) – Álvaro De La Hoz (ESP)
  244. El Vídeo De Brais (Brais’s video) – Víctor García (ESP)
  245. Sweetness of Vacancy – Jules Smekens (ESP/BEL)
  246. Todo Bien (All is fine) – Iris Carballo Déniz (ESP)
  247. Gliese – Jorge Guimerá (ESP)
  248. Treasure – Anatael Pérez (ESP)
  249. La Niña Del Almendro (The Girl Tree) – Adrián Sabando (ESP)
  250. Izurdea (Dolphin) – Anne Dobaran (ESP)
  251. La Maleza (The Undergrowth) – Carlos Laín (ESP)
  252. Calma chicha (Dead Calm) – Silvia Muzzioli (ESP)
  253. El Establo (The Barn) – Elisa Puerto Aubel (ESP)
  254. El Forjador De Flores (The Forger of Flowers) – Alex Duck (ESP)
  255. El Viaje (The Journey) – Trovador (ESP)
  256. Estelas (Contrails) – Antonio Cano (ESP)
  257. Llodrigons – Joana Antonin (ESP)
  258. Cuando Vuelva, En Verano (In the Summer, when I come back) – Alberto Prados (ESP)
  259. Desguace (Scrapyard) – David Orea Arribas (ESP)
  260. Tomate Canario (Canary Tomato) – Arima León (ESP)
  261. Scenes of a Hidden Self – Alexandra Lacaita (ESP)
  262. Rude Journée Pour Nina (Rough day for Nina) – Louis-Arthur Jeanjean, Mila Ryngaert (BEL)
  263. El Hambre De La Tierra (The hunger of the earth) – Alex Brau (ESP)
  264. El Caso Anak (The Anak Case) – Tania Garcia De Pedro, Natalia Robles (ESP)
  265. Son Pardos (Grey at night) – Carlos Llaó (ESP)
  266. Vaghte Khoobi Baraye Mordan (A good time to die) – Asghar Nouri (CHE/IRN)
  267. La Cremallera (THE ZIPPER) – Martín Cuervo (ESP)
  268. Clarobscurs (Chiaroscuro) – Raimon Casanovas , Alba Bauçà (ESP)
  269. Dignidad (Dignity) – Rachel Lascar (ESP)
  270. A Descoberta Do Mundo (The Discovery Of The World) – Aguinaldo Junior (BRA/PRT)
  271. Óbito – Fernando Amador (ESP)
  272. Onán (Onan) – Diego Toussaint Ortiz (MEX)
  273. Ms. Principal – Behnaz Soleimani (IRN)
  274. Worldlines III – Karlos Alastruey (ESP)
  275. Alice in the real world – Ivan Abadjiev (BGR)
  276. Afonia (Aphonia) – Marta Z. Nowak (PL)
  277. SEKTOR (SECTOE) – Adam Uryniak (PL)
  278. La Ventrière (The Midwife) – Anne-Sophie Bailly (FRA)
  279. BLACK CHINA – Nicolai Sagasser (D)
  280. For child never born – Afsaneh Aghanezhad, Vali Bagheri (IRN)
  281. Zendegi-e Zan (Woman’s life) – Mostafa Koushki (IRN)
  282. Chamedan (The Baggage) – Hasti Hosseini (IRN)
  283. Herstory – Tomasz Stuleblak (PL)
  284. The Imperceptible – Parviz Rajaei (IRN)
  285. Nowy Początek (A new beginning) – Daniel Szajdek (PL)
  286. Mirage – Adam Lach (PL)
  287. Varza – Hamidreza Khosravi (IRN)
  288. Khaneh (House) – Saeed Hasanlou (IRN)
  289. Pazirayieh Simin (Simin’s Hospitality) – Ali Banayian (IRN)
  290. Around 5am – Alireza Shafiei (IRN)
  291. Tailandi (The Thai) – Abbas Hosseinzadeh, Hesam Hosseini (IRN)
  292. Scream With Me – Shiva Mardan Nia (IRN)
  293. The transience – Ipak shahbazi (IRN)
  294. OVER LOAD – Ali Keyvan (IRN)
  295. THE WINNER – Ali Keyvan (IRN)
  296. Litoral (Coast) – Francisco Dias (PRT)
  297. Pitage – Ali Khaledi (IRN)
  298. Czarnoziem (Chernozem) – Zlata Veresniak (UKR/PL)
  299. Czucie (Feeling) – Paulina Michta (PL)
  300. Te Veré Donde Los Árboles (I’ll See You In The Trees) – Alejandro Sánchez Ruiz (ESP)
  301. Tres Hombres En Una Canción (A three-way song) – Ignacio Rojas (CHL)
  302. Lo Que No Nos Decimos (What we don’t say) – Josep M Pérez Ballano (ESP)
  303. Uno Más (One more) – Francesc Palau Biel (ESP)
  304. Así Mismo (Your Way My Way) – Sharon Kelinberg (MEX)
  305. Forever Hold Your Peace – Jason Branagan (IRL)
  306. Picture Day – Jason Branagan (IRL)
  307. Crecer – Miquel Giménez (ESP)
  308. Vias (Journeys) – Pablo Agustin Richards (ARG)
  309. Cassete Rojo (Red Cassete) – Víctor Bastidas (COL/FRA/ESP)
  310. Un Corto De Invierno (A winter short) – Cristian Santafé Madueño (ESP)
  311. La Antesala (The Anteroom) – Elisa Puerto Aubel (ESP)
  312. Un Mundo Raro (Strange World) – Eugenia Llaguno (MEX)
  313. la Última tentación vive arriba (The Last Temptation Live Above) – Javier López Velasco (ESP)
  314. Animales Virtuales (Animal Virtuals) – Javier López Velasc (ESP)
  315. No Es Tan Fácil (It’s not so easy) – Pedro Irles (ESP)
  316. Las Dos Caras De La Soledad (Solitude is not loneliness) – Sara Rico Cardona (ESP)
  317. Señora, por favor (Please, ma’am)- Alma Alonso, María Aragón (ESP)
  318. Aquella Melodía (That melody) – Jaime García (ESP)
  319. NIGHTFACES – Martin Winter, Stefan Langthaler (AUT)
  320. Two Knights – Piotr Szkopiak (UK)
  321. Away – Hendrik Ehlers (D)
  322. The Labour – Mohammad Sadegh Golchin Arefi (IRN)
  323. Vida De Cinema (The Filmmaker) – Elcio Melo (BRA)
  324. Amigos Do Bairro (Neighborhood Friends) – Elcio Melo, Gustavo Scatena (BRA)
  325. Aprendiendo A Vivir (Learning How To Live) – David Furones (ESP)
  326. El Silbido (The Whistle) – Diego Aguado Rodríguez (ESP)
  327. El Paso (Passing) – Santiago Olivera (ESP)
  328. In Corpus – Ignacio Rodó (ESP)
  329. Palomitas (Popcorn) – Mónica Dolado (ESP)
  330. Super-Herói Do Clipe No Meio Da Praça (Superhero from the recordings at the square) – Felipe Aufiero (BRA)
  331. Astronautas (Astronauts) – Pedro Murad (BRA)
  332. O Porteiro (The Doorman) – Pedro Murad, Daniel Herz (BRA)
  333. Meu Tio E Eu (My Uncle and I) – Pedro Murad (BRA)
  334. Bullfighter – Pedro Murad (BRA)
  335. Mundu Berri Bat (A New World) – Mikel Alvarez Sarriegi (ESP)
  336. CROSSING THE BLUE – Victoria Aleksanyan (ARM)
  337. I’M HERE – Vilma Kartalska (BGR)
  338. The Goldfish – Yuliia Orlenko (UKR)
  339. The Wooden Wedding – Yuliia Kokodynska (UKR)
  340. A street view – Loreto Saiz, Alfonso Villanueva (ESP)
  341. Chukkers – Manuel Ramos (ESP)
  342. La fianza (The bail) – Eduardo Cubillo (ESP)
  343. Pies desnudos (Barefoot) – Emanuele Carfora (ESP)
  344. Zanox – Kockázatok és mellékhatások (Zanox – Risks and side effects) – Benő Baranyi (HUN)
  345. VAPOR – Susana Abreu (PRT)
  346. Bycott – Amin Rafiei Khame (IRN)
  347. Megnéztük A hét szamurájt (We Watched Seven Samurai) – Zsigmond Kungl (CZE/HUN)
  348. Nobody Asked – Masoud Tahmasbi (IRN)
  349. The Factory – Masoud Saadat (IRN)
  350. Mordab (Marsh) – Ali Tohidparast (IRN)
  351. Tasyan (Saudade) – Mehrdad Azizi Parsa (IRN)
  352. Papillon – Soroush nezhadazar (IRN)
  353. Heitor Sem Nome (Nameless Heitor) – Vasco Saltão (PRT)
  354. Raticida (Raticide) – João Niza (PRT)
  355. La Der Des Der (The Last Of The Last) – Patrice Guillain (FRA)
  356. Le 17 Aout A 17 Heures (August 17 At 5 Pm) – Patrice Guillain (FRA)
  357. Muy difícil (Too difficult ) – Jose Provencio (ESP)
  358. Le Défilé (The Parade ) – Michail Galanopoulos (CHE/GRC)
  359. Artesanía (Craftwork) – David Pérez Sañudo (ESP)
  360. Las Flores También Lloran. (Flowers also cry.) – Pablo Garcia De La Reina Pinedo (ESP)
  361. Juego De Niños (Child’s play) – Alicia González (ESP)
  362. El Despertar Del Halcón (The Hawk’s Awakening) – Javier Aracil García (ESP)
  363. Sawo Matang – Andrea Nirmala Widjajanto (IDN/CAN)
  364. Flores del otro Patio – Jorge Cadena (COL/CHE)
  365. Okupa (Squatter) – Carlos Polo (ESP)
  366. Soldado (Soldier) – Pedro Jaen R. (ESP)
  367. Del Barrio (Neighborhood) – Julián Candón (ESP)
  368. Cloro (Chlorine) – Pablo Borges Diaz-llanos (ESP)
  369. Wspaniałe Kilka Minut (A few wonderful minutes) – Hubert Patynowski (PL)
  370. Unos Tragos De Más (A few more drinks) – Luis Valls (ESP)
  371. Mucha Mierda, Chavales (Break a leg guys) – Verónica Mey (ESP)
  372. Cejas (Eyebrows) – Moretti Molina, Diego Tamayo (ESP)
  373. Ellos Disparan (They shoot) – Beatriz Rodríguez (ESP)
  374. El Menor (The minor) – Álvaro Gijón (ESP)
  375. El Ladrón De Lluvia (The rain thief) – Luis Sánchez (ESP)
  376. Handtrick – Luís Valls (ESP)
  377. Demasiado Tiempo Libre (Too Much Free Time) – Senén Fernández (ESP)
  378. Conchita – Erik Campos (ESP)
  379. Pétalos (Petals) – Alejandra Osorio (COL)
  380. No Somos Pájaros (Not Birds) – Alex Rojo (ESP)
  381. Querida Ada (Dear Ada) – Jose Daniel Garcia Bermejo (ESP)
  382. OnArt – Xiaoping Li (USA)
  383. Point Jordan – Pol Miró (ESP)
  384. Deambulante (Wandering) – Jaime Lozano (COL)
  385. At Words’ End – Julius Stakisaitis (LTU)
  386. Ocean – Uriya Hertz (ISR)
  387. I GREW UP – Hrant Varzhapetyan (ARM)
  388. Sincopat – Pol Diggler (ESP)
  389. In The Rough – Julius Gintaras Blum (D)
  390. FAKE IT TILL YOU MAKE IT – Laura Petrone, Guillaume Kerbusch (BEL)
  391. Talión – José Manuel Meneses, Paco Ríos (ESP)
  392. Coleccionismo (Collecting) – Marcos Gualda (ESP)
  393. El crédito (The Bank Loan) – Álex Escudero (ESP)
  394. Vástago (The Offspring) – David Luque (ESP)
  395. La Vida Entre Dos Noches (The Life Between Two Nights) – Antonio Cuesta (ESP)
  396. Osito (Teddy) – Alberto Enrique Pons, Sergio González (ESP)
  397. Primer Encuentro (First Encounter) – Mónica Negueruela (ESP)
  398. Cementerio De Coches (Scrapyard) – Miguel Ángel Olivares (ESP)
  399. The Waters – S.C. Teles (ESP/KAZ)
  400. El Alba (Alba) – Fernando Esbec (ESP)
  401. No Estás Loca (You are not crazy) – María Bestar (ESP)
  402. California – Albert Mariné (ESP)
  403. Todo Va Bien (Everything Is Going well) – Adrián Ordóñez (ESP)
  404. Raíces (Roots) – Luisje Moyano (ESP)
  405. ¡Oh Gloria! – Jose Restrepo (COL)
  406. Espejos (Mirrors) – Carlos Tabernero (ESP)
  407. The white monster – Jairo Iglesias (ESP)
  408. Katabasis – Jordi Casas (ESP)
  409. Mamá No Quiere Ir A La Playa (Mom doesn’t want to go to the beach) – Ana Belén Barragán Castañeda (ESP)
  410. Gin – Puy Navarro (ESP)
  411. Ansia (Craving) – Ciarán Moran (ESP)
  412. Amatxu – Alejandro A Guirre (ESP)
  413. Dena Asmatuta Dago (Everything is invented) – Jone Arriola Lobete (ESP)
  414. Matryoshka – Joseph Ros (CUB)
  415. Cosas De Chicos (Boy’s things) – Raquel Colera (ESP)
  416. Safe – Josema Roig (ESP/USA)
  417. Lo peor que podría pasar (The worst scenario) – Elena Tara (ESP)
  418. Benatae – Eva Martos Flórez (ESP)
  419. Përtej Errësirës (Behind the Darkness) – Lorena Sopi (ALB/XKX)
  420. No Pases De Largo (Don’t pass me by) – Diego Pérez Cano (ESP)
  421. Mi Micaela – Caro Fuentealba Riffo (CHL)
  422. Na Niebie I Na Ziemi (In Heaven and on Earth) – Yulia Yukhymets (PL)
  423. Mandala (The Mandala) – Mikołaj Janik (PL)
  424. Wszystko dla mojej przyjaciółki (Everything for My Friend) – Lulu Pomorova (PL)
  425. Halsowanie (Tacking) – Jakub Laskowski (PL)
  426. Saudade – Wojciech Pokorski (PL)
  427. Me Llamo Carla (My name is Carla) – Lucas Lelieur Jiménez-Ontiveros (ESP)
  428. Cristo – Alejandro G. De La Osa (ESP)
  429. Cocito – Nuria Onetti (ESP/FRA)
  430. Workout – Nicolás Girgenti (IRL)
  431. Proyecto Luca (Luca project) – Sergi Sandúa (ESP)
  432. DIP – Diego Luciano Perochena Delgado (PER)
  433. Hello. Hi. Goodbye – Tumelo Maloka, Dylan Wilson-Max (ZAF)
  434. Varanasi Road – Daniel Andrés Pedrosa (ESP)
  435. Te entiendo – Skane Carlos (ESP)
  436. Radość Życia (The Joy of Living) – Szymon Waćkowski, Jerzy Kapuściński (PL)
  437. Entropy – Anna Fam (PL)
  438. The Wake Up Chirp – Kaan Orgunmat (SWE)
  439. Warmth (Ciepło) – Klaudia Fortuniak (PL)
  440. Anxiety – Maximilian Sven Dziduch (D)
  441. The Sun is Up and I Shall Live – Jazmine Monaz (SGP)
  442. A Doll’s House – Magda Matwijow (PL)
  443. Free Cow – Marek Gluszczak (PL)
  444. A Capella – Marcin Kluczykowski (PL)
  445. Nothing About You Scares Me – Justyna Nowak (PL)
  446. Polish Dream – Małgorzata Suwala (PL)
  447. You Promised – Marco Renda (IRN)
  448. Black Power (Schwarzstrom) – Marcus Siebler (D)
  449. A milky way – Quentin Moll-Van Roye (BEL)
  450. Expiación (Expiation) – Miguel Uliarte (ESP)
  451. Ash Wednesday – Bárbara Santos (D/BRA)
  452. Why Are You Image Plus? – Diogo Baldaia (PRT)
  453. Please Make It Work – Daniel Soares (PRT/CHE)
  454. Azul (Blue Has No Dimensions) – Ágata De Pinho (PRT)
  455. Entre A Luz E O Nada (Between Light and Nowhere) – Joana De Sousa (PRT)
  456. When We Dead Awaken – Tomás Paula Marques (ESP/PRT)
  457. AIR LEAK – Charel Fabry (FRA/ESP)
  458. Knock knock – Alba R. Díaz (CZE)
  459. Helfer and Speed – David Helfer Wells (USA)
  460. TANGEH (The Strait) – Meghdad Jalali (IRN)
  461. Le père, le fils et le rav kalmenson (The father, the son and the rav kalmenson) – Dayan d. Oualid (FRA)
  462. Tout Ne Va Pas Si Mal (It’s Not All That Bad) – Nicolas Novak (FRA)
  463. ’La Cour Des Grands’’ (Grass on your class) – Claire Barrault (FRA)
  464. Cultes (Cults) – David Padilla (FRA)
  465. EGGspression – Dave Lojek (D)
  466. Calxophobia – Dave Lojek (FIN/D)
  467. Antifreez – Aboozar Paknezhad (IRN)
  468. ABHAAL (CLOUDS) – Yudhajit Basu (IND)
  469. Hogy ne győzzünk (Winners) – Dániel Füzes (HUN)
  470. The Illegal – Amir Kiani (CAN)
  471. Die Telefonzelle (The Phone Booth) – Lukas März, Kilian Bohnensack (D)
  472. Down The Northbound Lane – Liviu Rotaru (NOR)
  473. The Job – Tatiana Wanda Cichowska Doroshenko (AUS)
  474. Détresse symphonique (Symphonic Distress) – Marco Joubert (CAN)
  475. CACA Y ESCALONES (SHIT AND STEPS) – Carlos de la Rosa (ESP)
  476. Dark but Bright – Nazanin Karimi (IRN)
  477. HABIBTI – Antoine Stehlé (FRA)
  478. Bycott – Amin Rafiei Khame (IRN)
  479. As Lágrimas de Adrian (Adrian’s Tears) – Miguel Moraes Cabral (PRT/BEL)
  480. Dzień dobry (Good morning) – Zuzanna Klara Bardian (PL)
  481. DATÆTERNA – Axel Chemin (FRA)
  482. Ukryci (Hidden) – Krystian Kornel (PL)
  483. Korzenie (Waft) – Paula Wilczyńska (PL)
  484. Matter Sommer (In The Rough) – Julius Gintaras Blum (D)
  485. As It Was – Anastasiia Solonevych, Damian Kocur (PL/UKR)
  486. Zapomniana piosenka (Forgotten song) – Monika Grzybowska (PL)
  487. Mizo (Miso) – Anita Puchała (PL)
  488. Być kimś (Be Somebody ) – Michał Toczek (PL)
  489. Zam – Siavash Vaziri (IQ-KR)
  490. Chłód (Cold) – Daniel Le Hai (PL)
  491. Metal-Girl – Paweł Golonko (PL)
  492. Tam, gdzie płaczą ptaki (Where the Birds Cry) – Jakub Wenda (PL)
  493. Splitting the Mind – Anna Biernacik (PL)
  494. Going Diaspora – Damir Mehić (BIH)
  495. Wheel and Desert – Reza Sabetpour (IRN)
  496. Please Hold the Line – Tan Ce Ding (MYS)
  497. Escaping From The Town (Ucieczka z miasteczka) – Hubert Górski (PL)
  498. Fatima – Benedykt Zasadzki (UK)
  499. No Talking – Olivia Lami (UK)
  500. Davvero? (Really?) – Lucrezia Gandolfo (ITA)
  501. SINGING IN FRONT OF THE COLOSSEO – CRISTINA DUCCI (ITA)
  502. Leggera – Emiliano Barbucci (ITA)
  503. Miecz – Zuzanna Dąbrowska (PL)
  504. Holey – Bavly Soliman (USA)
  505. Rocks and Rolls – Tomas Sramek (SVK)
  506. Silhouette – Savva Dolomanov (CZE)
  507. Warszawa, Holandia – Ming-Wei Chiang (PL)
  508. The Cleanse – Džana Pinjo (BIH)
  509. Expiry (Rozpad) – Zuzanna Jocek (PL)
  510. Last Day Of Winter, First Day Of Spring – LIN JIE (TWN)
  511. Freie Nächte – Oliver Adam Kusio (D)
  512. Artery (Arteria) – Marek Suchenia (PL)
  513. Animal Transport – Iván Bustinduy (ARG)
  514. The Fish Who’s Dreaming of Beautiful Oceans -but has to put up with an old bowl – Anthony Cazet (FRA)
  515. Without Anyone – Amirali Radi (IRN)
  516. BUBBLES – MERI DISHNICA (ITA)
  517. Granny Wandzia (Babcia Wandzia) – Karolina Kowalczyk (PL)
  518. PONCHO & THE KID – Franciszek Przanowski (PL)
  519. Lars quits – Maurice Teepe (D)
  520. Kasen and Kusayin – Inkar Yerkinkazyzy (KAZ)
  521. MASCARADA – Ana Maria Ferri (ESP)
  522. Marvin El Vampiro (Marvin the Vampire) – Adrian Ramírez León (UK/ESP)
  523. Abril Se Fue En Noviembre (April left in November) – Rosa Cabrera Díez (ESP)
  524. 112 – Mireia Boté (ESP)
  525. Nena – Xosé A. Touriñán, Jairo Iglesias (ESP)
  526. Ikigai – Luis A. Martín (ESP)
  527. Los Hijos Del Rey (The King’s Children) – Manuel Ayosa (ARG)
  528. ASMR – Juan Flahn (ESP)
  529. Open Call – Katia Crivellari (FRA)
  530. L’uomo Delle Riunioni (The man at the meetings) – Emanuele D’ambrosio (ITA)
  531. Aviones (PLANES) – Amaia Yoldi (ESP)
  532. My Father is not Dead Yet – Marawan Mowaffak (EGY)
  533. Meh – Peter El Masry (EGY)
  534. Cockroach – Moon Soo, Kang hagyeom (KOR)
  535. La Calima (Heat Wave) – Isaac Berrocal Bravo (ESP)
  536. Cor Petit (Little Heart) – Manu Roma (ESP)
  537. Cuando (Me) Miras (When you look (at me)) – Antonio Raposo (ESP)
  538. Subconsciente (Subconscious) – Martín Olivares Del Campo (ESP)
  539. El Final Perfecto (The Perfect Ending) – Héctor Sanz Ruiz, Raúl Del Hierro Martín (ESP)
  540. Prisão Domiciliar (Home Prison) – Thiago Krieger (BRA)
  541. L’accord (The Chord) – Manimona Djona (FRA)
  542. Próxima Estación (Next Station) – David Useche, Paula Flórez (COL)
  543. ¿Qué Quieres Hacer? (What Do You Want To Do?) – Juanma Sayalonga (ESP)
  544. Muga (The Border) – Eñautg Castagnet (ESP/FRA)
  545. Betizu Buru (Cow’s Head) – Kim Maiteny (ESP)
  546. Ahogo (Drowning) – Rut Angielina (ESP)
  547. LITO – Xavier Bauzá (URY)
  548. FOREST ISLAND – Ryosuke Handa (JPN)
  549. Sin Un Amor (Without love) – Diego Marcos (ESP)
  550. Ficção Suburbana (Suburban Fiction) – Rossandra Leone (BRA)
  551. Yegua (Mare) – Javier Celay (ESP)
  552. J.J. Poo – historia de una vida (J.J. Poo – Story of a lifetime) – Joan Miquel Bruno Serra (ESP)
  553. WC STORY – Santiago Rios (CUB/ESP)
  554. AHLBA – Paqui Villacañas Jimena, Juan Casiano Checa Garcia (ESP)
  555. Yek Naji (A Savior) – Mohammad Soori (IRN)
  556. Baraye Roya (For Roya) – Gelavizh Radmehr (IRN)
  557. Tú Serás Lo Que Quieras Ser (You Will Be What You Want To Be) – Rocío Juárez (ESP)
  558. El Ser En El Umbral (The Thing on the Doorstep) – Ricardo Alba (ESP)
  559. LIKE ME – Boris Schipper (ESP)
  560. AIDA – Manuel Pérez (ESP)
  561. Cierre (Closing) – Andoni Rodríguez (ESP)
  562. Mamá (Mum) – Miguel Azurmendi Gómez (ESP)
  563. Recuerdos (Memories) – Óscar Rivas Doval (ESP)
  564. HELENO – Mikel Arraiz (ESP)
  565. El Canto Del Cisne (The swan song) – Julián Lona (ESP/ARG)
  566. Fin (The end) – Fernando Reinaldos (ESP/USA)
  567. Solo Hay Una (There’s only one) – Mik J. López (ESP)
  568. Creyente (Believer) – Iker González Urresti (ESP)
  569. CAFÉ AVEC PAPA – Gabriel Di Pastena (ESP)
  570. WIRELESS – José Puchades Martínez, David Maqueda Pavo, Julieta Gasroc (ESP)
  571. El Cacharrico (The pileup) – Oscar Toribio Carbayo (ESP)
  572. Duelo (Mourn) – Marc Borràs (ESP)
  573. Lava – Carmen Jimenez (ESP)
  574. Alegre Y Olé (A song for Lena) – Clara Santaolaya (ESP)
  575. Actos Por Partes (Acts In Parts) – Sergio Milán (ESP)
  576. O – María Monreal Otano (ESP)
  577. Sisè Primera (Sixth floor) – Albert Carbó (ESP)
  578. El Querer (A Short Story About Love) – Miguel Machetti (ESP)
  579. Despierta (Wake up) – Cecilia Gessas (ESP)
  580. Flechas (Arrows) – Imanol Ruiz De Lara (ESP)
  581. Los Veranos De Tu Invierno (The Summers of your Winter) – Nei Loya (ESP)
  582. Nubes (Marshmallows) – Edu Escudero (ESP)
  583. Leo – Sergio Postigo Cruz (ESP)
  584. BEN – Miki Duran (ESP)
  585. En Mi Piel (In my skin) – Sándor M. Salas (ESP)
  586. Un Pasaje Sin Regreso (One Way Journey) – José Gomez De Vargas (DOM/UK/NLD)
  587. Els Amants (THE LOVERS ) – Joan Vives Lozano (ESP)
  588. Me Llamabas Septiembre (You used to call me September ) – Fernando Bonelli (ESP)
  589. SUSHI – Iván Morales (ESP)
  590. PARIS 70 – Dani Feixas Roca (ESP)
  591. Tu Tijera En Mi Oreja (Your scissors in my ear) – Carlos Ruano (ESP)
  592. Los Besos Que Perdí (The Kisses That I Lost) – Marcos Chanca (ESP)
  593. 29 Julio (JULY 29th) – Antonio Vicent (ESP)
  594. El Peor Oficio Del Mundo (The Worst Trade In The World) – Luis Larrodera (ESP)
  595. SOMNIA – Diego R. Aballe (ESP)
  596. Allegory, day 1 – Tino Fernández (ESP)
  597. Doña manuela (Mrs. Manuela) – Elena González-vallinas (ESP)
  598. ANTICLÍMAX – Néstor López Óscar Romero (ESP/PRT)
  599. La condena (The Judgement) – Ángel Pazos (ESP)
  600. Pablo? – Willy Suárez (ESP)
  601. Balle Voyage – Iria Ares (ESP)
  602. DONA – Alexander Lemus Gadea (ESP)
  603. CIRCE – María Abenia (ESP)
  604. 24siete (24 SEVEN) – Santiago Requejo (ESP)
  605. Metaverso: Mundo Espejo (Metaverse: Mirror World) – Jorge Brusau (ESP)
  606. Carraxe – Muriel Pernas (ESP)
  607. Ella Es Una Sensación (She’s a sensation) – Manu Fernández (ESP)
  608. Eco (ECHO) – Meritxell A. Valls (ESP)
  609. Dirty Guacamole – Marta Tchai (ESP)
  610. FIONA – Rafa Cortés (ESP)
  611. Allá Donde Nos Lleve El Camino (Wherever The Path Takes Us) – Elif Büsra Keles (ESP/TUR)
  612. ÁMAM – Jesús Cisneros Gurumeta (ESP)
  613. Como Una Aguja En Un Pajar (A needle in a haystack) – Max Deniam (ESP)
  614. Jaimito. El niño de los chistes (Jaimito. The kid of jokes) – Juanma Juárez (ESP)
  615. Florecer (Blooming) – Alexandra Iglesias (ESP)
  616. BIRDIE – Jesús Plaza (ESP)
  617. Perder (LOSE) – Rubén Guindo Nova (ESP/FRA)
  618. La Nau (The aircraft) – Guillem Miró (ESP)
  619. A SUMMER WITH CAROLINA – Jairo González (ESP)
  620. Temporada Baixa (Off Season) – Joan Fullana, Mar Fiol (ESP)
  621. Dragón Blanco (White Dragon) – Rodrigo E. Marini Valsechi, David Santamaría González (ESP)
  622. El Regalo (The Gift) – Rosario Pardo (ESP)
  623. Se Acabó El Verano (Summer is over) – Pedro Nicanor (ESP)
  624. Regreso Al Armario (Back To The Closet) – Gerald B. Fillmore (ESP)
  625. No Vull Ser Un Heroi (I don’t want to be a hero) – Joan Paüls Vergés (ESP)
  626. Una Vida De Cine (A lifetime of movies) – Daniel Marcos Gomez (ESP)
  627. Doente (Aching) – Noelia Sánchez Souto (ESP)
  628. Raíces – Ariadna Santana (ESP)
  629. Reflejos En Un Acto (Reflections In An Act) – Luis Enrique Pacheco Arias (CHL)
  630. Goldilocks – Hermann Swaiss (ESP)
  631. Impacto (Impact) – Pablo More (ESP)
  632. QUIET – Hector Romance (ESP/AND)
  633. LA ÚLTIMA CAJA (The Last Box) – Juanlu Moreno Somé (ESP)
  634. Te Recordaré Cuando Vea Buitres Volar (I’ll think of you when I see the vultures fly) – David Heredia (ESP)
  635. Un Diumenge Qualsevol (Another Sunday) – Eugenia Sampedro (ESP)
  636. Los Cómplices (The Accomplices) – Alberto Evangelio (ESP)
  637. La Canción Del Pantano (The lake song) – Juan Pedro Vera (ESP)
  638. Juan – Joan „Koratge” Soler (ESP)
  639. Cassette Sandía (Watermelon Cassette) – Luis Gerardo Logar (MEX)
  640. Els Mal – David Mataró (ESP)
  641. Las Mechitas (Playground) – Raúl Villalba (ESP)
  642. Siembra (Sowing) – Javier Barbero Montes (ESP)
  643. As Miçangas (The Beads) – Rafaela Camelo, Emanuel Lavor(BRA)
  644. L’avenir (The Things to Come) – Santiago Ráfales (ESP)
  645. La Rampa (The ramp) – Juan Fernando Andrés Parrilla (ESP)
  646. Mira Niño (Look, kid) – Sergio Avellaneda Belmonte (ESP)
  647. I Loved You First – Hai Anh Trieu (D)
  648. De Nit (At Night) – Ona Jané Millà (ESP)
  649. Hipocampo (Hippocampus) – Fer Pére (ESP/PRT)
  650. Cleo Vendrá Esta Noche (Cleo is coming over tonight) – Aitana Ahrens, Miguel Guindos (ESP)
  651. El Umbral (Threshold) – Javier Carneros Lorenzo (ESP)
  652. [MARA] – Daniel Allué, Josep Cister Rubio (ESP)
  653. Despide A Tu Fuckboi (A fuckboi story) – Carlos Jiménez Lucas (ESP)
  654. Guerre Et Paix, D’après Un Livre Qu’on N’a Pas Lu (War and Peace, from a book we didn’t read) – Fabien Luszezyszyn (FRA)
  655. Les Déserteurs (Deserters) – Fabien Luszezyszyn (FRA)
  656. The White Rhino Extinction – Carlos Aycart (ESP)
  657. L’origami (Origami) – Martí Salas (ESP)
  658. The Way Back Home – Sandeep Kumar Paul (IND)
  659. Swan Dans Le Centre (Swan in the center) – Chassaigne Iris (FRA)
  660. Tsutsué – Amartei Armar (FRA/GHA)
  661. Julia – David Barco (ESP)
  662. Parapents (Paragliders) – Carlos R. Haro (ESP)
  663. AWAKENINGS OF ROCK- Abhinav Chhabra (IND)
  664. El Ser Civilizado (The civilized being) – Sergio Padilla Fayos (ESP)
  665. Olivia – Francisco José Gallego Expósito (ESP)
  666. Mascarada (Masquerade) – Ana Maria Ferri (ESP)
  667. A Grande Nuvem De Magalhães (The Large Magellanic Cloud) – Yan Sorgi, Maikon Nery (BRA)
  668. Destruction – Igor Smola (AZE)
  669. Intercanvi (Exchange) – Alberto Evangelio (ESP)
  670. Els Amants (The Lovers) – Joan Vives (ESP)
  671. Sola No (Not by Myself) – Doriam Alonso (ESP)
  672. La Historia Interminable (The Never Ending Story) – David Valero (ESP)
  673. Adriana En El Olvido (Adriana in Oblivion) – Elena Piquer (ESP)
  674. Habitat – Elena Escura (ESP)
  675. Rojo (Red) – Ton Agüera (ESP)
  676. Entre Los Otros (Among The Others) – Manel F. Gonda (ESP)
  677. A corps perdu (Lost) – Kouroughli Sabrina, Vassart Gaetan (FRA)
  678. Dozd (The Thief) – Meysam Hashemi (IRN)
  679. Estigmatio – Jaime Moreno Tamarán (ESP)
  680. Trece Minutos (Thirteen minutes) – Mario Aranegui (ESP)
  681. ULTRAPOLICE – Thibault Fauconnet (FRA)
  682. Emma – Ana Márquez González, Enrique Gabella Pérez (ESP)
  683. Padre (Father) – Candela Salgado Arce, Lucía De Castro Del Río (ESP)
  684. Refugio (Shelter) – David Torres Pasabados (ESP)
  685. Buzón (Mailbox) – Daniel Fernández Funcia (ESP)
  686. Aforoz (The Banishment) – Yılmaz Özdil (TUR/CHN/FRA/D/IRQ)
  687. El Nazareno – José Luis Pineda (ESP)
  688. Todos Nosotros Zombis (All of us, Zombies) – Miguel Ángel Postigo (ESP)
  689. Bilocation (Bilokation) – Martin Germanoff (ARG)
  690. Hamelin 77 – Javier Ideami (ESP)
  691. 99 – Javier Ideami (ESP)
  692. Móvil (Motive) – Ibon Calleja, Marío Ventura (ESP)
  693. Vueltas – Jordina Sarlé Cardiel (ESP)
  694. Honeycomb – Haider Hussain (NLD)
  695. Quien Llama (Who Calls) – J.A Villalobos (ESP)
  696. Ce Que Femme Veut Dieu Veut (What Woman wants God wants) – Sara Olaciregui (FRA)
  697. Olvidé Cómo Ser Vulnerable (I forgot how to be vulnerable) – Felipe Lorenzo (ESP)
  698. Sold – Enrique Rambal (ESP)
  699. Dos Opciones (Two Options) – Jorge AlcÁzar Sastre (ESP)
  700. Les Coses Que Mai Et Vaig Dir (The things I never told you) – Marina Rueda (ESP)
  701. The sirens – Francesco Quadri (ITA)
  702. Wherever Paradise Is – Roman Wegera (D)
  703. Grand Vitara – Dan Marian Saracut (ROU)
  704. UMBRA OF DECEIT – Dave Lojek (D)
  705. Bacanal Prohibida (Forbidden bacchanal) – Anxo Rojo (ESP)
  706. Yalecu – Enrique García (ESP)
  707. Solo, a veces. Frágil, siempre. (Sometimes alone. Always fragile.) – Nacho Ozores (ESP)
  708. Instinto (Instinct) – Teresa Ochagavía (ESP)
  709. Las Frases De Las Historias Que Escribo (Phrases of my stories) – Débora Izaguirre (ESP)
  710. Por Siempre (Forever) – Tomás Roldán (ARG)
  711. Muerte y mi abuelo (Death and my grandfather) – Gon Caride (ESP)
  712. Feetless Shoes – Ernesto Redondo Vergara (EST/ESP)
  713. The 6 relics of Helena Mason – Joseph Díaz (ESP)
  714. Ella Está Bien (She is fine) – Sergio Sarrió (ESP)
  715. Payasos (Clowns) – David „Callahan” Ruiz (ESP)
  716. Papá noel (Santa Claus) – Jesús Eguía Armenteros, Guzmán Rosado Nost (ESP)
  717. Los hijos (The kids) – Nahia Laiz (ESP)
  718. Czwartek (Thursday) – Bren Cukier (PL)
  719. Somewhere to Stay – Amirhossein Hatami (IRN)
  720. Déjame sola (Leave me alone) – Lucas de Gispert (ESP)
  721. Abyssal – Sahra Fathi (IRN)
  722. Dark but Bright – Nazanin Karimi (IRN)
  723. Soraya – Majid Vahednezhad (IRN)
  724. Barkhord (Collision) – Amirhossein Mohseni (IRN)
  725. Chal (Hole) – Amirali Masomifar (IRN)
  726. Robert – Mohammad Javad Haghani Fard (IRN)
  727. CCTV – Samira Karimi (IRN)
  728. Au revoir, Olivia – Angela Regius (D)
  729. Xiaohui he ta de niu (Xiaohui and his cows) – Xinying Lao (CHN/USA)
  730. Strategie di sopravvivenza (Survival Strategies) – Riccardo Menicatti, Bruno Ugioli (ITA)
  731. Il mare che muove le cose (The sea that moves things) – Lorenzo Marinelli (ITA)
  732. Tracce Perdute (Lost Traces) – Gianluca Gloria (ITA)
  733. Dov’è la Vittoria? (Where’s Victoria?) – Stefano Lisci (ITA)
  734. Elogio (Eulogy) – Giuseppe Cardaci (ITA)
  735. Super Jesus – Vito Palumbo (ITA)
  736. Nei tuoi panni (In your shoes) – Damiano Monaco (ITA)
  737. PAR-WIZ – Peyman Fakhraei (IRN)
  738. Airless – Roya Parsa (IRN)
  739. Mirage – Atefeh Salehi (IRN)
  740. Khaneh Khakestari (Gray House) – Bahram Afshari (IRN)
  741. Dielli -Dritero Mehmetaj (XK/CZE)
  742. Queime Este Corpo (Burn the Dead) – Denis Cisma, Mauricio Bouzon (BRA)
  743. Silêncio dos Homens (The Men’s Silence) – Gabriel Duarte (BRA)
  744. Reconcile – Gabriela Matarazzo (BRA/USA)
  745. Cassandra – Paula Granato (BRA)
  746. Ode – Diego Lisboa (BRA)
  747. Controle – Ricardo Manjaro (BRA)
  748. Tan Frosh (Body Seller) – Alireza Shkeri (IRN)
  749. Döngü (Cycle) – Naz Çaybaşı (TUR)
  750. YELLOW – Soheila Mousavi (IRN)
  751. Stratosfer (Stratosphere) – Mahmood Pouyandeh (IRN)
  752. The Void – Saeid Pashaei (IRN)
  753. Fruitless – Solmaz Etemad (IRN)
  754. Nadie en algún lugar (Nobody somewhere) – DN Bianco (ARG)
  755. W drugą stronę (The other way) – Natalia Dutkiewicz (PL)
  756. Carpenter – Xelîl Sehragerd (IQ-KR)
  757. Triangle – Zhino Hadi Hasan (IQ-KR)
  758. Two Shores – Matt Subieta, Ewa Rodart (PL/USA)
  759. Füür brännt (Burning Fire) – Michael Karrer (CHE)
  760. Un volcán habitado (An Inhabited Volcano) – David Pantaleón, Jose Víctor Fuentes (ESP)
  761. La casa del bosco (The House in the Woods) – Giovanni Benini, Luca Mantovani (ITA)
  762. Pociąg Do Końca (Train To The End) – Maria Błaszkiewicz (PL)
  763. Florystka (Florist) – Tobiasz Studniarski (PL)
  764. Mamo (To Mother) – Aleksander Szamałek (PL)
  765. Chłód (Cold) – Daniel Le Hai (PL)
  766. Green-Fit – Maxime Pistorio (FRA)
  767. Vol de nuit (Night Flight) – Alban Gibergues (FRA)
  768. Grand Prix – Anthony Lemaitre (FRA)
  769. La samaritaine (The Samaritain) – Mary Arnaud (FRA)
  770. Pas le temps (Time’s up) – Camille Lugan (FRA)
  771. Je veux déguster (Taste Life) – Léo-Antonin Lutinier (FRA)
  772. Duos – Marion Defer (FRA)
  773. Donovan s’évade (Donovan escapes) – Lucie Plumet (FRA)
  774. Ilios Enechiro (Pledging the Sun) – Chrisanthos Margonis (GRC)
  775. Illusionist – Amirhossein Ajalli (IRN)
  776. Golden Gun (Behrang) – Shirinzadeh Mahmoodabadi (IRN)
  777. PRIVACY – Hosein Babaeian (IRN)
  778. Thermokipio (Greenhouse) – George Georgakopoulos (GRC)
  779. Neuanfang (New beginning) – Mariella Santibáñez (D)
  780. Martha – Leo Medard (BEL)
  781. Chamedan (Baggage) – Hamid Bahrami (IRN)
  782. STANDARD PRESSURE: 34 PSI – Akvilė Gelažiūtė (LTU)
  783. FIXING THINGS – Jan Prazak (AUT)
  784. BOHEMIA BY THE SEA – Dominik Enzi (AUT)
  785. LA LINEA DEL TERMINATORE – Gabriele Biasi (ITA)
  786. ESCHATON AD – Andrea Gatopoulos (ITA)
  787. SCIARABALLA – Mino Capuano (ITA)
  788. A Deadly Mistake (Śmiertelna pomyłka) – Dariusz Henka (PL)
  789. Apollo – Farzad Ranjbar (IRN)
  790. Truffle Trouble – Yaser Barzegar (IRN)
  791. A Night of Riots – Andreas Sheittanis (CYP)
  792. The Date (Randka) – Paweł Stroiński (PL)
  793. Tantrum – Soomin Choi (CAN)
  794. Rest In Peace – Kunyu CAI (CHN)
  795. The ghost fire – Zhan YANG (CHN)
  796. A Poet’s Quest – Xiaolin YANG (CHN)
  797. The Sun In My Heart – Yao Ge (CHN)
  798. On the Grapevine – Haoran Deng (CHN)
  799. Ivania – Luigi Abanto Varese (ESP)
  800. Primacy – Jos Man (ESP)
  801. Salva – Nono Palomino Rodríguez (ESP)
  802. Gatos Negros (Black cats) – Marcos Balboa Moreno (ESP)
  803. 4 Angelitos (4 Little angels) – Julio Martí Zahonero (ESP)
  804. DIGITAL – Antonio Martinez Maestro (ESP)
  805. EGGS – Shinyoo Kang (KOR)
  806. Mi Visión A Oscuras (My vision in the dark) – José Antonio Aguilar Pérez (ESP)
  807. Melbourne – Francesc Rosado Yañez (ESP)
  808. Yegua (Mare) – Javier Celay (ESP)
  809. Pequeño Destello De Luz (Little light beam) – Sara Lagerstedt (ESP)
  810. Dolor (Pain) – Alejandro Pérez Sánchez (ESP)
  811. Prosopagnosia – Juan Bermúdez (ESP)
  812. En Tu Mente (In Your Head) – Miguel Bañares (ESP)
  813. Caballo Suicida (Suicide Horse) – Dzhanay Yalmaz Behched (ESP)
  814. Criatures (Creatures) – Enrique Martin Subias (ESP)
  815. Erro bi – Nagore Muriel Letamendia (ESP)
  816. Frenia (Phrenia) – Oscar Doviso (ESP)
  817. Necesito Mear (I Need to Pee) – Guillermo Arnaiz Illescas (ESP)
  818. Ave Maria (Hail Mary) – Marc Díaz (ESP)
  819. Jump – Ramon Catà Figuls (ESP)
  820. Kugelrund (Spherical) – Lennart Heidtmann (D)
  821. COWBOY – Artur Althen (D)
  822. Padre (Father) – Alberto Vicente Cuesta (ESP)
  823. El Maestro (The Teacher) – Alberto Vicente Cuesta (ESP)
  824. Oi (Hi) – Thiago Vaz (BRA)
  825. Ahogar El Nombre (Drown the name) – Verónica Albornoz, Muriel Sago, Florencia Silva (ARG/MEX/VEN)
  826. La reproduction – Jean-Marie Villeneuve (FRA)
  827. Esto No Es Noruega (This is not Norway) – Alicia Albares, Paco Cavero (ESP)
  828. Nouveaux Départs (New starts) – Noah Kamba (BEL)
  829. La Dernière Semaine (THE LAST WEEK) – Noah Kamba (BEL)
  830. Modou Phare (Modou Lighthouse) – Pape Mbaye Diop (BEL)
  831. Un Día De Pesca (A day of fishing) – Patricia Guerrero (ESP)
  832. Mamá Y Papá (Mom and Dad) – Pedro Segura (ESP/ARG)
  833. De Cobardes Y Sabios (Of coward and wise) – Pedro Segura (ESP/ARG)
  834. Apneia (Apnea) – Nathan Cirino, Carol Torquato Ledo (BRA)
  835. Inspiration – Ángel Hernández Suárez (ESP)
  836. Pássaro Memória (A Bird Called Memory) – Leonardo Martinelli (BRA/UK)
  837. El Camino De Regreso (Way Back) – Mauricio Valero C (COL)
  838. Semilla (Seed) – Patricio Mosse (ESP)
  839. El Semblante (Facies) – Raúl Cerezo, Carlos Moriana (ESP)
  840. Caraoscura (Darkface) – Germán Sancho, Raúl Cerezo (ESP)
  841. Diasporá (Diaspora) – Maria Dias (PRT/BRA)
  842. El regressiu – Xavier Adan Milanes (ESP)
  843. El Hijo Cuervo (The kid crow) – Dave Jackson (ESP)
  844. Orbayu – Miguel Ariza (ESP)
  845. La Niña Mártir (The Girl Martyr) -María Pérez Sanz (ESP)
  846. Conexiones (Connections) – Gloria Gutiérrez Asla (ESP)
  847. Jerusalén (Jerusalem) – Marina Velázquez (ESP)
  848. Mussol – Juanjo Giménez (ESP)
  849. Ruovesi – Andrea Zapata-girau (ESP)
  850. Rubio Cobrizo (Blonde Copper) – Pablo Quijano (ESP)
  851. Tormenta De Verano (Summer Storm) – Laura García Alonso (ESP)
  852. Arquitectura Emocional 1959 (Emotional Arquitecture 1959) – León Siminiani (ESP)
  853. Cuerdas (Chords) – Estibaliz Urresola (ESP)
  854. Sóc Vertical Però M’agradaria Ser Horitzontal (I Am Vertical But I Would Rather Be Horizontal) – Marían Antón Cabot (ESP)
  855. Alegrías Riojanas – Velasco Broca (ESP)
  856. Otra Historia De Esas (Just another story) – David Montero (ESP)
  857. White Ant – Shalini Adnani (UK/IND)
  858. Les chenilles – Michelle Keserwany, Noel Keserwany (FRA/LBN)
  859. Basri & Salma Dalam Komedi Yang Terus Berputar (Basri & Salma in a Never-Ending Comedy) – Khozy Rizal (IDN)
  860. Shooting Watermelons (Sparare alle Angurie) – Antonio Donato (UK/ITA)
  861. Foto Di Gruppo (Group Picture) – Tommaso Frangini (ITA)
  862. Yi Zhi Wu Gui De Ben Ming Nian (A Tortoise’s Year of Fate) – Yi Xiong (CHN)
  863. Sea Salt – Leila Basma (CZE/LBN)
  864. Cross My Heart and Hope To Die – Sam Manacsa (PHL)
  865. Highway of a Broken Heart – Nikos Kyritsis (GRC)
  866. Prava Istina Priče O Šori (The Real Truth about the Fight) – Andrea Slaviček (HRV/ESP)
  867. I Come from the Sea – Feyrouz Serhal (LBN)
  868. Parvandeh (File) – Sonia K. Hadad (RN)
  869. Affricate – Anna Gyimesi (HUN)
  870. Sahbety (My Girl Friend) – Kawthar Younis (EGY)
  871. Todo Incluido (All-inclusive) – Duván Duque Vargas (COL/FRA)
  872. Power Signal – Oscar Boyson (USA)
  873. Estasi – Domenico Laddaga (ITA)
  874. Nobody Wants The Night – Remi Itani (LBN/D)
  875. Super – Nikolas Kouloglou (GRC)
  876. Nå Er Jeg Her, Jeg Også (Now, I also, am here) – Camilla Figenschou (NOR)
  877. Aqueronte – Manuel Muñoz Rivas (ESP)
  878. Chhngai Dach Alai (Further and Further Away) – Polen Ly (KHM)
  879. Dang Wo Wang Xiang Ni De Shi Hou (Will You Look At Me) – Shuli Huang (CHN)
  880. Uogos (Cherries) – Vytautas Katkus (LTU)
  881. Yu Bu Zhong Ri (The Storm) – Wendi Tang (CHN/USA)
  882. 48 Hours – Azadeh Moussavi (IRN)
  883. Tria – Giulia Grandinetti (ITA)
  884. Rituály (Rites) – Damián Vondrášek (CZE)
  885. LEGS – Elisabetta Catalanotto (ITA)
  886. El Refugio (The Shelter) – César Terradas (ESP)
  887. Binocular – Krishnan Unni (IND)
  888. La Invitación (The Invitation) – Luigi Reniery (ESP)
  889. First Snow – Anton Sytnik (UKR)
  890. Plopp – Carolin Glomp (D)
  891. Nobody is Looking (Nikt nie patrzy) – Piotr Matyja (PL)
  892. I Promise You Paradise – Morad Mostafa (EGY)
  893. The Architect – Alexander Armas Kereklidis Turpin (NOR)
  894. The Spell – Diego Oliva Tejeda (D)
  895. LAST DAYS OF SUMMER – NAYEF SALEH HAMMOUD (ISR)
  896. The Apocalypse will not happen – Maxence Ouvrard (FRA)
  897. Hedgehog’s dilemma (Miasto Jeży ) – Mateusz Rybiński (PL)
  898. Self-Portrait – Dess Atanasoff (BGR)
  899. Whitney’s Love Life – Zirao Yao (KOR)
  900. HOW MUCH LAND DOES A MAN NEED? – Serdar Arslan (TUR)
  901. Lawaai – Theresa Rehe (D)
  902. Love Has Nothing To Do With It – Yotam Knispel (ISR)
  903. Bloody Secrets – Helena Herb (D)
  904. ESTRASBURGO (STRASBOURG) – Iaco Subirats (ESP)
  905. Motherless Child – Sophie Maréchal (BEL)
  906. Peace Funeral Home – Megan Lim En (SGP)
  907. HUNTING SKETCH – MOHSEN KARIMIAN (IRN)
  908. POSE – MOJTABA ZARINI (IRN)
  909. 72 Stunden (72 hours) – Theresa Rehe (D)
  910. Freaks au chocolat (Freaks au chocolat) – Maya Koutsoulis (D)
  911. Body Swap – David Hacke (D)
  912. Sans Regret (No Regrets) – Carmen Leroi (FRA)
  913. Eggs – Shinyoo Kang (KOR)
  914. Hiatus – Joo Joostberens (PL)
  915. Do Zobaczenia (See You) – Aleksander Stęcel (PL)
  916. The Dog – Mohsen Afshar (IRN)
  917. Stan Skupienia Czasu (State of Matter of Time) – Sadowski Grzegorz (PL)
  918. Dygot (Quiver) – Joanna Różniak (PL)
  919. Polish Dream – Małgorzata Suwała (PL)
  920. La Gauchada (The favor) – Gastón Calivari, Juan Follonier (ARG)
  921. Alguien Te Mira (Someone’s watching you) – Joaquin Söhn (ARG)
  922. Chester – Gonzalo Salaya (ARG)
  923. Victoria – Agustina Gatto (ARG)
  924. Mal De Ojo – Maximiliano Subiela (ARG)
  925. Fins On T’arribi El Braç (Hasta donde te llegue el brazo) – Robert Molist Rossell (ESP)
  926. ¿Vienes a buscarme? – Rubén Capilla (ESP)
  927. Robots – César Tormo (ESP)
  928. Fontefrida – Amanda Gutiérrez Del Castillo (ESP)
  929. Saldo 0 – Amanda Gutiérrez Del Castillo (ESP)
  930. El Último Baño Del Verano (The Last Bath Of Summer) – José David Díaz (ESP)
  931. Amo Cada Átomo De Tu Cuerpo (I love every atom of your body) – Alejandro Lobo (ESP)
  932. Capuchita Roja (Red Hooded Cape) – Diego Alejandro (ARG/CHL/CRI)
  933. El Peso De Una Pluma (The weight of a feather) – Marianela Valdata (ARG)
  934. Revuelto Gramajo – Mariela Elizabeth Robles, Ulises Milea (ARG)
  935. Porcelanas (Porcelains) – Flora Campero (ARG)
  936. El Último Café (The last coffee) – Kevin Eisenberg (ARG)
  937. Vida Y La Torta De Chocolate (Vida and the chocolate cake) – Rodrigo Elizalde (ARG)
  938. Siempre Que Quieras Volver (Whenever you want to come back) – Guido „the Lilo” Bovina (ARG)
  939. Hace Mucho Que Quería Decirte Que Te Amo (I´ve wanted to tell you I love you for a long time) – Nadia Gagna (ARG)
  940. O Homem Que Escutava Chet Baker (The man who listened to Chet Baker) – Carlito Salvatore (BRA)
  941. A Vendredi (See you on Friday) – Cédrick Spinassou (FRA)
  942. On Avait Dit Le 13 (We Said On The 13th) – Cédrick Spinassou (FRA)
  943. Happy ending – Cédrick Spinassou (FRA)
  944. Volteface – Cédrick Spinassou (FRA)
  945. Fruits Mûrs (Ripe Fruit) – Cédrick Spinassou (FRA)
  946. Dream maker – Mohsen Mehri Darouei, Milad Kiaei (ARE/IRN)
  947. SHAKESPEARE IN SMOKE – Francesco Cocco (ESP)
  948. La Noche Dentro (Night Inside) – Antonio Cuesta (ESP)
  949. Ponle Fecha (Set a date) – Elías Balda, Cosme Mañero (ESP)
  950. Método zombie (Zombie Method) – Pablo Olewski (ESP)
  951. Strangers in the Life – Raquel Álvarez Fernández (ESP)
  952. La frontera (The Border) – Teo Nicolau Martín (ESP)
  953. Venus No Es Santo (Venus is no Saint) – Mey Montero (ESP)
  954. Y tu más! – Ana Cayuela Muñoz, Leonor Jiménez Moreno (ESP)
  955. Las Cosas Que Me Hacen Feliz (The Things That Make Me Happy) – Antonio Savinelli (ESP)
  956. 7 Formas de decir adiós (7 Ways to say goodbye) – Jorge Naranjo (ESP)
  957. Vincent La Terreur – Eyer Matthias (FRA)
  958. Lie WIth Me – Chris Fell (AUT)
  959. Vine (Come) – Lluis Bogunyà (ESP)
  960. La Sombra Bajo El Ciprés (Under the cypress shadow) – Raquel Duran (ESP)
  961. Insert Coin – Marçal Olivé (ESP)
  962. Por Dentro (Inside) – Dario García , Guiu Puigvert (ESP)
  963. Caminos (Paths) – Javier Pellejero (ESP)
  964. Bullicio De Amor (Bustle of love) – Maria Fernanda Madrigal (ESP)
  965. La Importancia De Llamarse Ada Miranda (The importance of being Ada Miranda) – Gabriel Lúgigo López (ESP)
  966. Cate B. – Pascal Lahmani (FRA)
  967. Gime (Moans) – Andrea Gómez (ESP)
  968. Pell De Fang (Mud skin) – Carles Verdaguer (ESP)
  969. Sucio (Dirty) – Iván Sitz (ESP)
  970. O Que Me Parta Un Rayo (May lightning strike me down) – Karen Joaquín
  971. El Perro Que Mordió A Mi Madre The Dog That Bit My Mother) – Pablo Ferrando
  972. Dolores Y Croquetas (Dolores and croquettes) – David Cantó (ESP)
  973. Extrema Gravedad (Extreme gravity) – Lorenzo Ayuso (ESP)
  974. Quique – Pedro Tamames (ESP/USA)
  975. Death Anniversary – Armin Keshvari (IRN)
  976. La Pedida (The Proposal) – Miguel Solís González (ESP)
  977. El Último Cowboy (The Last Cowboy) – Carlos Arias Cancio (ESP)
  978. Carla – Jorge De Guillae (ESP)
  979. El Portal (The Portal) – Luigi Reniery (ESP)
  980. Unconditional – Jonah Costa (BRA)
  981. Querida Julia (Dear Julia) – Luis Adrián Martínez Servién (MEX)
  982. Tu Puerta (Your Door) – Álvaro Cruz Soleto (ESP)
  983. Piedra Dura (Hard Stone) – Rommel Villa (BOL/USA)
  984. Nido De Víboras (Nest of vipers) – Natalia Ruiz (ESP)
  985. Papá (Dad) – Julio Montejo (ESP)
  986. Jaula Libre (Free Cage) – Majed Andiwi (ESP)
  987. Caballos Andan (Horses Walk) – Marina Badía (ESP)
  988. TURNO DE NOCHE: EL LUGAR EQUIVOCADO – Juanjo Avi (ESP)
  989. La Tía Maru (The Aunt Maru) – Luigi Reniery (ESP)
  990. Perinatal – Adriá Fernandez (ESP)
  991. Les Nébuleuses (Nebulae) – François Szabowski (FRA)
  992. Yanira – Rebeca Saavedra (ESP/CHL)
  993. Bebé (Baby) – Allan J. Arcal (ESP)
  994. Lion Dreams – Jordi López Navarro (ESP)
  995. Dosis (Dose) – Jorge Ruíz Laffond (ESP)
  996. Mi Hermano (My Brother) – Claudia Gual Montero (ESP)
  997. SUPER LOLI – Sandra García Velasco (ESP)
  998. Anastatica – David Alesina (ESP)
  999. La Balda Vacía (The Empty Shelf) – Dídac Panadés (ESP)
  1000. Memory And Flame – Ivan Mo (CHN)
  1001. La Máquina Del Universo (The Machine of the Universe) – Alejandro Di Meglio (ARG)
  1002. La Suerte De Katalina (Katalina’s luck) – Guillermo Ordás Blanco (ESP)
  1003. Antes De Que Te Vayas (Before you go) – Vicente Del Río Laya, Hans Von Marées Peede (CHL/MEX)
  1004. la Última manzana (The Last Apple) – Joaquin Ritter (CHL)
  1005. Ida Sin Vuelta (Journey without return) – Nayma Romero (ESP)
  1006. 1950 / dos mil veinte (1950 / Two thousand twenty) – Nayma Romero (ESP)
  1007. Sin Billete De Vuelta (No return ticket) – Anyelo Mérida Rodriguez (ESP)
  1008. Between the Sun and the Goldfish – Bojan Cvetković (SRB)
  1009. Osmosis – Dave Lojek (D)
  1010. EGGspression – Dave Lojek (D)
  1011. Calxophobia – Dave Lojek (FIN)
  1012. Pasta and Test Score – Stanley Xu (TWN)
  1013. Happy Independence Day – Camila Sagyntkan (KAZ)
  1014. Memories of Vincennes – Theo VINCENT (FRA)
  1015. Death of Mandanin – Yucan Ye (CHN)
  1016. Burial (Pogrzebanie) – Jerzy Czachowski (PL)
  1017. Little Sadness – Zéphir Blanc (FRA)
  1018. Boiling – Luka Đikanović (MNE)
  1019. Flow and Ebb – Janis Westphal (D)
  1020. Nicolas „Memories of an old man” – Ricardo Edwin Atcher (ESP)
  1021. The Whale Song (Pieśń Humbaków) – Klaudia Folga (PL)
  1022. Ithaka – Andrew Vezzman (USA)
  1023. Dreaming of Venice – Elisabetta Giannini (ITA)
  1024. Big Phat Party (Gruby Melon) – Kinga Pudełek (PL)
  1025. The melting creatures – Diego Céspedes (FRA)
  1026. Big Bang – Carlos Segundo (BRA)
  1027. Mothers – Yuzheng Lim (SGP)
  1028. Wszystkie Alter Ega Mojego Szefa (All Faces Of My Boss) – Filip Opoka (PL)
  1029. Sky(pe) – Riccardo Menicatti, Bruno Ugioli (ITA)
  1030. Dědictví (Heritage) – Matei Norbert Mlinarcsik (CZE)
  1031. To my future self (Mému buducímu já) – Pavel Sýkora (CZE)
  1032. Romeo and Juliet? (Romeo a Juliet?) – Jan Daniel (CZE)
  1033. Trout Down and Out (Pstruh na dně) – Antonín Uličný (CZE)
  1034. Time to Die (Čas Zemřít) – Adam Kůs (CZE)
  1035. The Fourth Room (Čtvrtá Místnost) – Matyáš Vivodík (CZE)
  1036. Lone (Osamocený) – David Lekeš (CZE)
  1037. Secresy (Tajemství) – Sára Sliwková (CZE)
  1038. Half-Dream – Jan Grabowski (PL)
  1039. You All & I Alone – Baris Kefeli, Nukhet Taneri (TUR)
  1040. Mutton – Ankit (IND)
  1041. O Mà ! – Vincent Launay-Franceschini (FRA)
  1042. Fortissimo – Victor Cesca (FRA)
  1043. ALMOST A KISS – Camille Degeye (FRA)
  1044. One Day When I Was Lost – Soufiane Adel (FRA)
  1045. New Beginning – Mariella Santibáñez (D)
  1046. Recordings of a Weather Camera – Bernhard Wenger (AUT)
  1047. Catching Birds – Simon Maria Kubiena, Lea Marie Lembke (AUT)
  1048. Piece by Piece – Reza Rasouli (AUT)
  1049. Land der Berge (Land of Mountains) – Olga Kosanović (AUT)
  1050. Dreaming bodies – Vivian Bausch, Ella Knorz (AUT)
  1051. Bye Bye Bowser – Jasmin Baumgartner (AUT)
  1052. In their dreams all jellyfish are wet – Marie Luise Lehner (AUT)
  1053. House In The Aquarium (Dom w akwarium) – Mateusz Muziński (PL)
  1054. Maria José Maria – Chico Noras (PRT)
  1055. Daughter (Córcia) – Mikołaj Czyżowski (PL)
  1056. La Ultima Ascensión – Kevin Osepa (NLD)
  1057. Montanea – Charlotte Louis (FRA)
  1058. On Purpose – Adas Burkšaitis (LTU)
  1059. ZUGZWANG – MUHAMMED GÜNAYDIN (TUR)
  1060. Descarte – Jonathan Guttmann (ESP)
  1061. The Whisperer in Darkness (Szepczący w ciemności) – Piotr Brzezinski (PL)
  1062. Special Doctor – Sofia Vitver (KAZ)
  1063. HOPE – Volkan GİRGİN (TUR)
  1064. WATER OF LIFE – Sündüs Gören (TUR)
  1065. TELOS – Atsuhiko Watanabe (FRA)
  1066. Derniere Plage (The Last Beach) – Alessandro Onorato (ITA)
  1067. Alala High – Yael Arad Zafrir (ISR)
  1068. Cannibal Corp. – Thomas Bauer (D)
  1069. Over her head – Fernando Mol (MEX)
  1070. Eleuteria – Rafał Łysak (PL)
  1071. Anima (Soul) – Andrea Baglio (ITA)
  1072. La Ricorrenza (The Recurrence) – Angelo Giordano (ITA)
  1073. She was a star – Neshat Shabani (IRN)
  1074. Stay – Luca Canali (ITA)
  1075. Ti aspetto qui (Waiting here) – Gabriele Brundu (ITA)
  1076. Nasil Kaybolunur (How to disappear) – Tilbe Cana Inan (TUR)
  1077. Aban – Mahdieh Toosi, Abbas Taheri (IRN/FRA)
  1078. 10 A.M. – Laura G. Saiz, Patricia García Ramos (ESP)
  1079. Mississippi Blood Slide – Dan Zukovic (CAN)
  1080. 50mm – Joseph Ragnedda (ITA)
  1081. Elsa – Jean-Marc Guillier (FRA)
  1082. Riscaldamento Locale (Local heating) – Manuel Vitali (ITA)
  1083. Gagio – Francesco Meatta (ITA)
  1084. Figli di Dio (Sons of God ) – Alex Banzi (ITA)
  1085. Dark Noise – Filippo Romanelli (ITA)
  1086. Scorpion Ascent – Yaniv Linton (ISR)
  1087. Ben Shel (Father’s Son) – Nadan Pines (ISR)
  1088. Morse – Ronak Jafari (IRN)
  1089. Los pájaros cantan de noche (Birds sing at night) – Camila Dron (ARG)
  1090. Die Barmherzige Samariterin (The Good Samaritan Girl) – Johee Oh (D/KOR)
  1091. Lie With Me – Melvin Mak (SGP/MYS)
  1092. ALMOST A KISS – Camille Degeye (FRA)
  1093. Give – Kenya Gillespie (USA)
  1094. Sensei Ni Rei – Joshua Ianniello (ITA)
  1095. One Step Too Many – Mehroz Amin (PAK)
  1096. El Muñeco (The Doll) – GUIDO SEGAL (ARG)
  1097. Canine – Lorenzo Mandelli (UK)
  1098. Piovere (Raining) – Alberto Montalbò (ITA)
  1099. TAXI – Constantinos Nikiforou (CYP)
  1100. Minusdrei – Florian Zander (D)
  1101. Goodbye, Tomorrow – Przemek Węgrzyn (PL)
  1102. Mulberryhood – Pedro Augusto Almeida (PRT)
  1103. Tuvak (Closer) – Santiago Rivero (LVA)
  1104. Wednesday – Botond Aszalós (HUN)
  1105. Inadequate – Elya Randrianaivo (USA)
  1106. -15 – Rinaldas Tomasevicius (LTU)
  1107. Donna Sola (Lonely Woman) – Lorenzo Cassol (ITA)
  1108. Ras’t (Deliverance) – Arad Navizi (IRN)
  1109. Piyaadehravi-ye Toolani (A Long Walk) – Sonia Sanjari (IRN)
  1110. Desgosto de Morrer No Inverno (Heartbreak of Dying in Winter) – Gonçalo Viana (PRT)
  1111. Shey (The Thing) – Arad Navizi (IRN)
  1112. Le civette dormono in piedi (Owls Sleep Standing Up) – Benedetta Fiore (ITA)
  1113. Paranoia ou Mistificação (Paranoia or Mystificação) – Begê Muniz (BRA)
  1114. Controle – Ricardo Manjaro (BRA)
  1115. Água Doce (Sweet Water) – Antonio Miano (BRA)
  1116. Gukla (The Doll) – Emine Uysal Berger, Ozgur Ceylan (TUR)
  1117. NAHSI (JINX) – Parsa Amirizad (IRN)
  1118. Presto – Keyvan Ahmadi (IRN)
  1119. Lady (The Lady) – Fardin Ansari (IRN)
  1120. Sebzero – Laleh Noureddin Mousa (IRN)
  1121. The Last Child – Serna Amini (IRN)
  1122. Mamut (Mammoth) – Đorđije Petrović (SRB)
  1123. Spasm – Sahra Asadollahi (IRN)
  1124. Namak Foroshan (Salt Sellers) – Maryam Samadi (IRN)
  1125. Nafas (The Breath) – Behzad Rezaei (IRN)
  1126. Siah ghalam (INK PAINTING) – Mansour Salavati (IRN)
  1127. Record – Mojtaba Baheshmat (IRN)
  1128. Khaney Nazdik khorshid (A House Near the Sun) – Maryam Samadi, Roni Schamlian (IRN)
  1129. Abe Kasif (Dirty water) – Ali Sabokbar (IRN)
  1130. Selvi Uykusu (Cypress Sleep) – Leila Norouzi , Eren Uğur (TUR)
  1131. Munnel (Sand) – Visakesa Chandrasekaram (LKA)
  1132. El siervo inútil (The Unprofitable Servant) – Fernando Lacolla (ARG)
  1133. PAULA – Florencia Wehbe (ITA/ARG)
  1134. Vihanga Premaya (Peacock Lament) – Sanjeewa Pushpakumara (ITA/LKA)
  1135. Sashenka – Olexandr Zhovna (UKR)
  1136. Zamtris Depresia (Winter Blues) – Tazo Narimanidze (GEO)
  1137. Asíncronos (Asynchronous) – Nacho García (ESP)
  1138. Pavura – Mayky Alvarado (ECU)
  1139. Burnout Index – Francisco Bilbao Zolezzi (CHL)
  1140. Knock – Guillermo Mejías (ESP)
  1141. Viento Apacible (Gentle Wind) – Marta Arjona, Maite Blasco (ESP)
  1142. El Rey De La Semana (King of the week) – David Perez Sañudo (ESP)
  1143. Night Show – Cristina Mediero (ESP)
  1144. Ritorno (Return) – Marialejandra Martin (VEN)
  1145. El Elefante Mordore (Elephant Golden Brown) – Alberto Moncayo (COL)
  1146. Cosas De Niños (Kids Games) – Bernabé Rico (ESP)
  1147. Un Lugar Terrible (A Terrible Place) – Victor Sanchez-beato, Simarro Lozano (ESP)
  1148. Lentejas (Lentils) – José Antonio Campos (ESP)
  1149. El Doctor Tarantonga (Doctor Tarantonga) – Amaya Marcaida (ESP/VEN)
  1150. El Parto (Childbirth) – Xabi Vitoria (ESP)
  1151. El Trato (The Deal) – Xabi Vitoria (ESP)
  1152. El Fiestón (The Big Party) – Gorka Aguinagalde, Xabi Vitoria (ESP)
  1153. Quand Je Serai Grande (When I grow up) – Yves Levy (BEL/FRA)
  1154. ON-CE – Federico Ruíz (ESP)
  1155. Chiaroscuro – Jorge Andrés Lázaro (ESP)
  1156. Fantasmagoría (Phantasmagoria) – Alexis Herrera (COL)
  1157. Jeunesse Perdue (Lost Youth) – Yassine Abbar (FRA)
  1158. Esta Si (The One) – Raúl F. Marchán (ESP)
  1159. Et Trencaré La Sang (I will break your blood) – David Conill (ESP)
  1160. Caso dativo (Dativ Case) – Juan Rodriguez-briso (ESP)
  1161. El Ratoncito Pérez Y La Magia Del Capitalismo (The Tooth Fairy and the Magic of Capitalism) – R. Ruvens (ESP)
  1162. Fototaxia – Juan Castro (ESP)
  1163. Betty Brûle (Betty’s burning) – Camille Vigny (BEL/FRA)
  1164. BUBBLES – Meri Dishnica (ITA)
  1165. Pan Y Vino (Bread and wine) – Ignacio Rodó (ESP)
  1166. Mariam – Lionel Meta (FRA)
  1167. Lucienne Dans Un Monde Sans Solitude (Lucienne in a world without solitude) – Geordy Couturiau (FRA)
  1168. L’homme À La Mercedes Pourpre (The crimson Mercedes) – Marine Levéel (FRA)
  1169. En piste! (Till the music stops!) – Emilie De Monsabert (FRA)
  1170. Une Femme À La Mer (Out of blue) – Céline Baril (FRA)
  1171. Bolide (Hot Rod) – Juliette Gilot (FRA)
  1172. A.O.C (P.D.O (Protected Designation of Origin)) – Samy Sidali (FRA)
  1173. Toutes les deux – Clara Lemaire Anspach (FRA)
  1174. Pin Pon – Baptiste Drapeau (FRA)
  1175. Sacré moteur – Lucie Clayssen , Antoine Michelet (FRA)
  1176. Dernière Nuit (The Last Night) – Thibault Bru (FRA)
  1177. Sur La Tombe De Mon Père (On my father’s grave) – Jawahine Zentar (FRA)
  1178. Riad – Yann Verburgh (FRA)
  1179. Anonyme (Faceless) – Eduardo Sosa Soria (FRA)
  1180. Raie Manta (Manta Ray) – Anton Bialas (FRA)
  1181. Le Dogsitter (Maintenant Que Je Suis Un Fantôme) (The Dogsitter (Now that I’m a ghost) – Frédéric Bélier-garcia (FRA)
  1182. Youssou Et Malek (Youssou & Malek) – Anaïs Colpin, Simon Frenay (FRA)
  1183. Jeanne Dinde (Turkey Jeanne) – Pauline Ouvrard (FRA)
  1184. Sur La Peau (Scars) – Charlotte Junière (FRA)
  1185. Kakukkfióka (Another nest) – Márk Beleznai (HUN)
  1186. La Vie Au Canada (Life in Canada) – Frédéric Rosset (FRA)
  1187. Go west – Markus Zizenbacher (FRA/AUT)
  1188. Je Rentre (See you soon) – Jules Renault (FRA)
  1189. Samuel – David Del Aguila (ESP)
  1190. La Chose Extatique (Ecstatic thing) – Benjamin Nuel (FRA)
  1191. Les Reines Du Mambo (Mambo queens) – Hélène Rosselet-Ruiz, Marie Rosselet-Ruiz (FRA)
  1192. Martingale – Marthe Verdet (FRA)
  1193. Transylvanie – Rodrigue Huart (FRA)
  1194. Une Nuit D’été (A summer night) – Gray Orsatelli (FRA)
  1195. La Mécanique Des Roches (A climbing tale) – Élodie Fabiane (FRA)
  1196. Monochrome – Prévost Cédric (FRA)
  1197. Suzanne – Emilie De Monsabert (FRA)
  1198. Off the Page – Diego Gomez Tejedor, Joan Oliver (ESP)
  1199. Les Princes (Princes) – Camille Hamet (FRA)
  1200. Les Grands Hommes (Tall) – Quentin Elles (FRA)
  1201. Becs Et Ongles (Beaks) – Xavier Demoulin (FRA)
  1202. Premier Mercredi Du Mois (First Wednesday of the Month) – Adrien Rozé, Mélodie Adda (CCK/FRA)
  1203. Hitza Eman Nion (I promised him) – Ekaitz Vertiz Apezetxea (ESP)
  1204. Lanbroa (Mist) – Aitzol Saratxaga Saenz (ESP)
  1205. Inesperados (Unexpected) – Óscar Gómez Bolívar (ESP)
  1206. NAHIALLI – Grace Amabile, Enrique Montoya (MEX)
  1207. Rios (Rivers) – Borja López Ferrer (ESP)
  1208. Welcome – Alberto Molina Jiménez (ESP)
  1209. ROQUE – Banni Leclerc (ESP)
  1210. Jaani Päev (Jaan’s Day) – Freddy Lond (EST)
  1211. La Plante (The Plant) – Milena Studer (FRA)
  1212. Marché Conclu (Contract Concluded) – Mamadou Samba Diallo (SEN/BEL)
  1213. Patadas (Kicks) – Mar Martínez García (ESP)
  1214. Extraterrestre Gorda (Fat alien) – Mar Martínez García (ESP)
  1215. 13 – Màriam Zelaia (ESP)
  1216. Como En Casa (Home Sweet Home) – Honorato Ruiz, Joel Adán (ESP)
  1217. Día Del Alba (Day Of The Dawn) – Erick Galvan (MEX)
  1218. Cánidos (Canids) – Antonio Galarzo (ESP)
  1219. Sentir (Feel) – Antonio Galarzo (ESP)
  1220. Puntos Panda (Panda Points) – Gonzalo A. Diaz Rodriguez (ESP)
  1221. Accompany – Jaewon Lee (KOR)
  1222. El Tamaño Importa (Size matters) – Joe Gómez (ESP)
  1223. Desamor (Heartbreak) – Fernando García-pliego (ESP)
  1224. Duelo (Mourning) – Fernando García-pliego (ESP)
  1225. Criadillas – Yessica Marrero Díaz (ESP)
  1226. Quand j’avais 18 ans – Fares Tayar (FRA)
  1227. A Mí Nadie Me Escupe (Nobody Spits On Me) – Yolanda Belvis (ESP)
  1228. Latir Amargo (Bitter Beat) – Yolanda Belvis Illescas (ESP)
  1229. Pasando Teruel (Beyond Teruel) – Manuel Omonte (ESP)
  1230. Papa Ko Pani Se Dar Lagta Hai (My Father Is Afraid of Water) – Prateek Rajendra Srivastava (IND)
  1231. Fuera De Foco (Out of focus) – Ignacio Pavez (CHL)
  1232. El Viaje (The journey) – Marcos Montes De Oca (ARG)
  1233. Vida Animal (Animal Life) – Sofía Alurralde (ARG)
  1234. Lechugas (Lettuce) – Javi Armas (ESP)
  1235. Hay Más Cosas (There are more things) – Rony Devoz (ESP)
  1236. TAP TAP – François Le Guen (FRA)
  1237. Sueños De Sybil Y Nora (Dreams of Sybil and Nora) – Jose Zamarreño Garcia (ESP)
  1238. Paso A Paso (Step by step) – Jesús Prieto (ESP)
  1239. Becoming father by walking – Yun Jin (KOR)
  1240. Una Historia Familiar (A Family Story) – Eduardo Ubeda (ESP)
  1241. La Página En Blaco (The Blank Page) – El Gamo (ESP)
  1242. Don’t take pictures – Daniel Lopez (ESP)
  1243. Mago (Wizard) – Tirso Calero (ESP)
  1244. La Casa Azul (The blue house) – Roberto Casañas (ESP)
  1245. Virginia’s dreams – Zhanna Sidorova (KAZ)
  1246. Bună dimineața… (Good Morning…) – Bogdan Drumea (ROU)
  1247. Summertime – Yicheng Wei (CHN)
  1248. STRIPPERS – Juliano Luccas (BRA/PRT)
  1249. MONITO – Marcos Crisóstomo (ESP)
  1250. Abrazo (Embrace) – Paola Baldion (USA)
  1251. El Mensajero (The messenger) – Mariano Martin (ARG)
  1252. A lullaby for yellow roses – Rahul Roye (IND)
  1253. Paramore – Andrea Lamedica, Francesco Mastroleo (ITA)
  1254. HUB – Sulla propria pelle (HUB – On their own skin) – Francesco Barozzi (ITA)
  1255. Chello‘ncuollo (Impure) – Olga Torrico (ITA)
  1256. La Fornace – Daniele Ciprì (ITA)
  1257. Stanza 5 – Rosario Capozzolo (ITA)
  1258. Bordovasca (Pool Edge) – Giuseppe Zampella (ITA)
  1259. Turisti (Tourists) – Adriano Giotti (ITA)
  1260. Razze Pure (Pure Breeds) – Giuseppe Zampella (ITA)
  1261. Bastardi Buon Natale (Merry Christmas Bastards) – Aldo Surricchio (ITA)
  1262. Menomale (Just As Well) – Alberto Palmiero (ITA)
  1263. A Clay Horse – Abdullah Khan (PAK)
  1264. Tu quoque – Luca Fattori Giombi (ITA)
  1265. Rosso (Red) – Lorenzo Puntoni (ITA)
  1266. WARPIGS – Giacomo Pellegrini (ITA)
  1267. La voix des autres (The voice of others) – Fatima Kaci (FRA)
  1268. Noi, Nessuna Persona Plurale (Bufo Bufo) – Diego Fossati, Riccardo Tampoia (ITA)
  1269. Samira – Massimiliano Battistella (ITA)
  1270. The Parade – Michail Galanopoulos (CHE)
  1271. A TIN OF WHITE – Sara Stijović (UK)
  1272. My old Gals (Moje Stare) – Natasza Parzymies (PL)
  1273. Metallic Taste (Metaliczny posmak) – Ivan Krupenikov (PL)
  1274. O Que Me Parta Un Rayo (May lightning strike me down) – Karen Joaquín (ESP)
  1275. Graffiti – Alejandro Gonzalez Ygoa (ESP)
  1276. Volver A Verte (See You Again) – Carlos Soler Sánchez, Ramón Riera Marco (ESP)
  1277. Tout L’amour Du Monde (All the love of the world) – Guérin Van De Vorst (BEL)
  1278. La Desconocida: La Última Masacre (The Unknown Girl: The Last Annihilation) – Eduard Román Gatnau (ESP)
  1279. L’expérience (The experiment) – Florian Lejal (FRA)
  1280. Sentirlo – El Lenguaje Del Tiramisú (Feel It – The Language Of Tiramisu) – Borja Echeverría Lamata (ESP)
  1281. Roy – Dudu Bauchner (ISR)
  1282. Déjà Vu – Gal Cohen (ISR)
  1283. Balonim Shchorim (Black Balloons) – Gal Attia (ISR)
  1284. Hitzamdoot (Clinging) – Liat Glick (ISR)
  1285. Delta – Dailos Vega (ESP)
  1286. Complicados (Complicated) – Julia Rebato Garcia (ESP)
  1287. NAP – Javier Chavanel (ESP)
  1288. FILM ROSA – Silvia Bertocchi (ITA)
  1289. L’obscurité (The Darkness) – Svetlana Trébulle (FRA)
  1290. HADO – Rubi Rock (ESP)
  1291. 18h46 – Arthur Miller (FRA)
  1292. Bonnes vacances – Paul Hirsch (FRA)
  1293. Débarrée – Matthias Maurin (FRA)
  1294. Edmond Albius – Hubert Kondé (FRA)
  1295. Ink Drop – Alexandre Osmoze Brakha (FRA/REU)
  1296. L’entorse (Flip Flop) – Martin Baillon, Pierre Lavalette (FRA)
  1297. Ma Bite Et Mon Vélo (My dick and my bike) – Edgar Allender (FRA)
  1298. Rien N’est Grave (Bittersweetness) – Bastien Achard (FRA)
  1299. Rosalie & César – Borderie Joan (FRA)
  1300. Stigmate – Sélim Atmane (FRA)
  1301. Un Dernier Souffle (One last breath) – Audrey Karras (FRA)
  1302. Une Couronne (The crown) – Salma Taibi, Bruno Ribuot-Hirsh (FRA)
  1303. Véritose (Truthosis) – Maxence Gross (FRA)
  1304. Yllib – Cécile Briffoz (FRA)
  1305. Resilience – Etienne Leduc (FRA)
  1306. Cinq (Five) – Jérémy Prudent (FRA)
  1307. Ollie Sh*** – Julien Chesneau (FRA)
  1308. Sur Le Compte De La Police (On the Police’s account) – Romain Tamino Forge (FRA)
  1309. Dernières Vacances (Last Holidays) – Pablo Bodin (FRA)
  1310. Te Quiero Demasiadas Veces (I love you too many times) – Fernando Tato (ESP)
  1311. Niuada (The Nest) – Valèria Cuní (ESP)
  1312. Si Me Querei, Irse (Leave, thus love me) – Sofía Muñoz (ESP)
  1313. Nudo (Knot) – Herminio Cardiel (ESP)
  1314. Federico – Ciro Altabás (ESP)
  1315. Visión Parcial De Una Mañana Insólita (A partial glimpse at an unusual morning) – David Tangarife (ESP)
  1316. A Entrevista (The Interview) – Fernando Tato, Susana Sampedro (ESP)
  1317. Titán – María Salgado Gispert (ESP)
  1318. Parking – Pepe Castro (ESP)
  1319. De(s)amor (Of(f)love) – Alba Pino (ESP)
  1320. Iago and Tristán – Miguel Ibáñez Monroy (ESP)
  1321. Affald (Trash) – Mads Koudal (DNK)
  1322. Ya eres una mujer (A little woman) – Estefanía Ortiz (ESP)
  1323. Influencer – Nerea Torrijos (ESP)
  1324. Encajada (Embedded) – Lle Godoy (ESP)
  1325. Tonser (Bulldozer) – Mads Koudal (DNK)
  1326. O Neno Sardiña (Sardine Boy) – Lucía Estévez (ESP)
  1327. Kumbang (Bugs) – Gwai Lou (MYS)
  1328. Vernissage – Arvin Kananian (SWE)
  1329. Atzar – Aïda Antonino I Queralt (ESP)
  1330. La Nana De La Bruja (The Witch’s Lullaby) – Óscar Villarroya (ESP)
  1331. Brödraskapet (Men of Silence) – Bo Pärletun (SWE)
  1332. Sacrilegio (Sacrilege) – Pedro Casablanc (ESP)
  1333. Sista Helgen Med Jenny Och John (Last weekend with Jenny and John) – Jimmy Olsson (SEW)
  1334. Normas De Higiene (Hygiene Standards) – Amaia San Sebastián Larzabal (ESP)
  1335. Quiet – Hèctor Romance (ESP/AND)
  1336. Mortis causa – Rubén Sec (ESP)
  1337. Cuando Las Cigarras Callen (When the cicades fall silent) – Bea Hohenleiter (ESP)
  1338. Compañeiros (Classmates) – Fernando Tato (ESP)
  1339. Matar A La Madre (To Kill the Mother) – Omar Ayuso (ESP)
  1340. Clamidia (Chlamydia) – Lina Frank (ESP/PER)
  1341. Sangría (Bleeding) – Andrea Segarra Bueno (ESP)
  1342. Cuando Yo Me Muera (When death comes) – Pepe Siscar (ESP)
  1343. Mi zona (My Zone) – Cristian Beteta (ESP)
  1344. 1926 – Antonio Gómez Rincón (ESP)
  1345. Un Vampiro En Casa (A Vampire At Home) – Mauricio Tinoco Pérez (MEX)
  1346. Todas Las Cosas Que Llevo Conmigo (All the things I carry with me) – Mana García (ARG)
  1347. These damn peonies (Te cholerne peonie) – Polina Biliaieva (PL)
  1348. Eden (Do raju) – Marta Szymanek (PL)
  1349. Family Portrait (Portret rodzinny) – Dominik Chaciński (PL)
  1350. Fostering – Andrey Kashpersky (BLR)
  1351. The Silent Whistle – Yingtong Li (CHN)
  1352. I think I might die – Karolina Narojczyk (D)
  1353. Dog Run – Lorna Nickson Brown (UK)
  1354. Couples Therapy – Arman Mirhadi (PL)
  1355. The Station – Aiden Hurley (USA)
  1356. DEAF – ROY ARIDA (LBN)
  1357. La puttana – Micol De Angelis (ITA)
  1358. Only When You Bury Me In This Earth – Nima Shahmalekpur (UK)
  1359. EVERYTHING FOR YOU – Anna Drozdek (PL)
  1360. Playback – Onur Akşit (TUR)
  1361. Mourning Stage – Simon(e) Jaikiriuma Paetau, Carlos Motta (D)
  1362. Štarter – Péter Dóczé (HUN)
  1363. Two Souls – Myat Noe (MMR)
  1364. Tangled – Myat Noe (MMR)
  1365. SCAR – Yit (MMR)
  1366. Late Winter – Jasna Safić (HRV)
  1367. Deadline – Mandula (SGP)
  1368. Sabretooth – Kelly Wedin (SWE)
  1369. Superheroes – Rafael de Andrade (BRA)
  1370. Laplace – Erim Sisman (TUR)
  1371. Severe Fear of Dropping Ear (Człowiek z odpadającym uchem ) – Jędrzej Kocjan (PL)
  1372. Against the wind (Széllel szemben) – Flora Chilton (HUN)
  1373. The Ballad of Cheap Burgundy – Ryan Anderson (USA)
  1374. Interstice – Paul Emmanuel Lastennet (FRA)
  1375. EVIDENCE (DOWÓD) – Katsiaryna Kardash (BLR)
  1376. Double Bonding (Podwójne Wiązanie) – Kamil Jakub Węgrzyn (PL)
  1377. Cloak of Honors, The tale of the boy and the old men – Rui Falcão (PRT)
  1378. Sugar People – Suzana Dinevski (MKD)
  1379. We Are Bleach – Zoë Greenbaum (UK)
  1380. Kahleido – Naysa Bennett (USA)
  1381. Krawędź (The Edge) – Amelia Urban (PL)
  1382. Ludzkie działanie (Human action) – Łukasz Machalica (PL)
  1383. Tak Mi Dopomóż (Swear On My Life) – Zuzanna Ślusarczyk, Wojciech Wójtowicz (PL)
  1384. Wszystko albo nic (All or Nothing) – Dominik Cywiński (PL)
  1385. Oskarżenie (Accusation) – Jan Bujnowski (PL)
  1386. U-rodziny (B__day) – Tatiana Zdaniewicz (PL)
  1387. Nuisible (Pest) – Maxime Baudin (FRA)
  1388. Street Food – Paolina Gramegna (ITA)
  1389. Quello che è mio (What is mine) – Gianni Cesaraccio (ITA)
  1390. Ecciù – Sole Tonnini (ITA)
  1391. Icetea – Alessia Buiatti (ITA)
  1392. 11:20 – Dimitris Nakos (GRC)
  1393. BARZAKH – Kristof Sagna (FRA)
  1394. BUFFER ZONE – Savvas Stavrou (UK/CYP)
  1395. 2 Ou 3 Choses Que Je Ne Sais Pas D’elle (2 Or 3 Things I Don’t Know About Her) – Sabrina Idiri Chemloul (FRA)
  1396. MARIE LOUISE – Régis Fortino (FRA)
  1397. SCRED TBM – Kevin Le Dortz (FRA)
  1398. TÊTE DE BRIQUE (BRICK HEAD) – Alexis Manenti (FRA/SRB)
  1399. SUR LA TOUCHE (ON THE SIDELINES) – Kahina Ben Amar (FRA)
  1400. Daneye siaah (Black seed) – Amirhoman Khosravani (IRN)
  1401. Shāo (Burning) – Tang Hao (TWN)
  1402. Tasmim (Decision) – Negar Ebnali (IRN)
  1403. Il pastore di nuvole (The shepherd of clouds) – Lorenzo Cassol (ITA)
  1404. Orione. Dialogo sulla creazione tra serial silence-killers (Stargazing. A dialogue on creation between serial silence-killers) – Niccolò Buttigliero (ITA)
  1405. Colorcarne (Skintone) – Alberto Marchiori (ITA)
  1406. La herida luminosa (Daydreaming so vividly about our Spanish holidays) – Christian Avilés (ESP)
  1407. Vertigo Spritz – Cecilia Brianza (ITA)
  1408. La verità (The truth) – Miranda Angeli (ITA)
  1409. Ghoghnous (Phoenix) – Mohsen Nabavi (IRN)
  1410. Docharkheh (Bicycle) – Hamed Heidari (IRN)
  1411. Nafroush (Don’t Sell) – Mehrav Nouri (IRN)
  1412. Bi sarzamintar az baad (Landless than the wind) – Mohsen Jafari (INR)
  1413. THE WIND BLOWS WHERE IT CAN BE HEARD – Vahid Alimardani (IRN)
  1414. Nahal – Mehran Qorbani (IRN)
  1415. Hameh Yekjour Mimirand (Everyone Dies in a Same Way) – Ali Tahmasebi (IRN)
  1416. Ausencia (Absence) – David Díaz (CHL)
  1417. Vademekum – Susy Laude (ITA)
  1418. Napadid (Vanished) – Nasim Tehrani (IRN)
  1419. Ainda Restarão Robôs Nas Ruas Do Interior Profundo (Through The Deep West) – Guilherme Xavier Ribeiro (BRA)
  1420. Sizdah Saleghi (The thirteenth year) – Samad Alizadeh (IRN)
  1421. Mamor Kharid (Purchasing officer) – Ali Tavakoli (IRN)
  1422. Continuity – Solmaz Nazari (IRN)
  1423. Der Garten (The Garden) -Fabian Schubert-Heil (D)
  1424. Nasil Kaybolunur (How To Disappear) – Tilbe Cana Inan (TUR)
  1425. Sonunda (At Last) – Resmiye Emir (TUR)
  1426. Her Gun Biraz Daha Kolay (Every Day It Gets A Little Easier) – Cagil Bocut (TUR)
  1427. Onun Kalesinde (In His Fortress) – Yasemind Demirci (TUR/NOR)
  1428. Kazhal – Ali Azhari (IRN)
  1429. Naboodan (Not to Be) – Mahin Sadri (IRN)
  1430. Bazmandeh (Survivor) – Karim Azimi (IRN)
  1431. DAMMI – Yann Mounir Demange (FRA)
  1432. KEEP – Lewis Rose (FRA/UK)
  1433. LEMON TREE – Rachel Walden (USA)
  1434. NADA DE TODO ESTO – Patricio Martínez and Francisco Cantón (ARG/ESP/USA)
  1435. FÁR – Gunnur Martinsdóttir Schlüter (ISL)
  1436. TITS – Eivind Landsvik (NOR)
  1437. AUXILIAIRE (CAREGIVER) – Lucas Bacle (FRA)
  1438. FAIRPLAY – Zoel Aeschbacher (FRA/CHE)
  1439. Pragma – Bianka Szelestey (HUN)
  1440. Kováts Adél in Affricate – Anna Gyimesi (HUN)
  1441. Sunday Kidnap – Péter Karácsony (HUN)
  1442. Mesto – Mátyás Szuromi (HUN)
  1443. Winners – Dániel Füzes (HUN)
  1444. Café Marylin – András Reszeli-Soós (HUN)
  1445. Dictator – Shekhar Bassi (PL)
  1446. Life is a sighting – Vahed Marvi (IRN)
  1447. Goosh (Ear) – Mahtab Akbari, Nima Shabannejad (IRN)
  1448. Guerre chaude (Shellshock) – Rafi El Watik (FRA)
  1449. Suleyman – Mehdi & Yanis Hamnane (FRA)
  1450. Mauvais ange (Fallen Angel) – Annoa Verbruggen (BEL)
  1451. Souvenirs de la lune (Memories Of The Moon) – Antoine Dricot (BEL)
  1452. Coeur Brillant (Bright Heart) – Tarek Lakhrissi (FRA)
  1453. Ruby, Alia, Ritchy – Mika Baudoux (BEL)
  1454. Makan – Ghanwa Rana (FRA)
  1455. La ballade des gens heureux (Ballad Of The Happy Kind) – Louis Kempeneers (BEL)
  1456. The Lovers – Rimma Gefen (ISR)
  1457. Atestace (Credentialing) – Jan Hecht (CZE)
  1458. Anna – Jan Karel Pavlík (CZE)
  1459. Příběh noci (Story of the night) – Lizaveta Chakanava (CZE)
  1460. Všechno bude zase dobrý (Everything Will Be OK Again) – Marek Čermák (CZE)
  1461. Jsme v tom spolu (Stuck Together) – Anna Wowra (CZE)
  1462. Krasohled (Whataview) – David Pavlis (CZE)
  1463. Obrazy duše a těla (Scenes of Soul and Body) – Ondřej Hošek (CZE)
  1464. Silueta (Silhouette) – Savva Dolomanov (CZE)
  1465. Klíčení (Sprouting) – Ivana Vogrinc Vidali (CZE)
  1466. Osmý den (Eighth Day) – Petr Pylypčuk (CZE)
  1467. Ice Break – Elvira Dulskaia (CZE)
  1468. Sama (On My Own) – Filip de Pina (CZE)
  1469. Vlasy (Hair) – Lea Teodora Kolevská (CZE)
  1470. Ležák (Bedfast) – Ribhu Ghosh (CZE)
  1471. Sedící pán (Sitting Man) – Ondřej Plecháč (CZE)
  1472. O rodinném dědictví na Františkově Lhotě (A Tale of Family Heritage) – Viola Bláhová (CZE)
  1473. Symfonie (Symphony) – Ondřej Nedvěd, Vojtěch Komárek (CZE)
  1474. Metro – Petr Vlček, Mikuláš Hrdlička (CZE)
  1475. Impulsum – Michaela Dzurovčínová, Adéla Kašparová (CZE)
  1476. Auto au.rum (All.about.rum) – Lukáš Valíšek (CZE)
  1477. Za polem (The Other Side of the Farmland) – Hana Neničková (CZE)
  1478. Please Rise – Sheida Sheikhha (CZE)
  1479. Mimo (Bunk) – Piotr Jasiński (CZE)
  1480. Poslední takové léto (Last Summer Like This) – Judyta Slomian (CZE)
  1481. Push-upka (Push-up) – Anastassya Angelova (CZE)
  1482. Late Summer – Melanya Hamasyan (CZE)
  1483. Red Balloon – Xueni Yang (CZE)
  1484. Magma – Helena Oborska (PL)
  1485. MELODY DAY – Shailesh Singh (PL)
  1486. Grain – Artem Rachkleyuk (PL)
  1487. Veqetin (Separation) – Hasan Demirtas (TUR)
  1488. AUT (OUT) -Mateusz Gołębiewski (PL)
  1489. Pierwszy taniec w chmurach (Dancing on a cloud) – Michał Mieszczyk (PL)
  1490. IL3 MNI3 KOCHASZ (COUNT MY LOV3) – Ewa Japola (PL)
  1491. Słowo na M (The M word) -Agnieszka Kalińska (PL)
  1492. Laski Forever (Chicks Forever) – Misza Medynska (PL)
  1493. Misie Polarne (Polar Bears) – Bartosz Stankiewicz (PL)
  1494. Stwór (The Creature) -Damian Kosowski (PL)
  1495. Krokodyl (Crocodile) – Dawid Bodzak (PL)
  1496. TuTu – Filip Jakubowski (PL)
  1497. BYĆ KIMŚ – Michał Toczek (PL)
  1498. LIOSZA – Miłosz Sawicki (PL)

A modern theme for the film industry & video production