27. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FILMOWY ZOOM – ZBLIŻENIA 04 – 10.03.2024 / Jelenia Góra / Poland

Filmy zgłoszone 2024

  1. Town Hall Square – Christian Kaufmann (D)
  2. The Grand Mother – Julia Hazuka (PL)
  3. MAO LUCKY – Luis Carlos Caballero Arguelles (PAN)
  4. Tremblements (Tremors) – Nicolas Jacquette (MAR/FRA)
  5. La tecnología (The technology) – German L. Ramos Briñez (VEN)
  6. Hello to Me in 100 Years – Wu-Ching Chang (TWN)
  7. Superescolares (SuperSchoolers) – Íñigo Echávarri (ESP)
  8. OVO – Stiv Spasojevic (FRA)
  9. The KISS – Ali Zare Ghanatnow (FRA)
  10. Tangerine jam – Anya Ru (ITA)
  11. Our Tight House – Gyopár Orsolya Búzási (HUN) wycofany
  12. La Pesadilla De Un Moco (A booger’s nightmare) – Daniel Blanco (ESP)
  13. La Petite Fille, le Feu Follet et Pascal le Lapin (The Little Girl, the Will-o’-the-Wisp and Pascal the Rabbit) – Julie Correia, Rose Rabin (FRA)
  14. Dhakira – Salma Gaoua, Amandine Van Hille, Aïda-Marie Tadevosian, Cyprien Fermaut (FRA)
  15. Le Monstre D’Or (The Golden Monster) – Sully Desplats, Amélie Berche, Clémence Cognot (FRA)
  16. Kafarnaum – Hugo Deflandre, Julien Miternique, Antoine Colas, Adrien Adams, Anaïs Antonio, Océane Rendu, Emma Samyn (FRA)
  17. Spot the Differences – Brune de Cerval, Fleur Larcena, Clémence Beauprez, Aurélie Lequien, Yohan Gameiro, Samantha Liu (FRA)
  18. Bonhomme (Little Man) – Pauline Pilarek, Aurélie Marchand, Laureline de Cremoux, Ariane Krief, Julie Olivieri, Clément Plays (FRA)
  19. Hellscape – Alixe Devaux, Camille Leroux, Félicia Poggi, Clémence Lacoume, Lara Brière, Valentine Wilke (FRA)
  20. Apocalypse Dog – Aziliz Le Clainche, Camille Nasarre, Jing Qian, Juliette Barraux, Emma Plumey, Lucile Arnaud, Solène Cauchie (FRA)
  21. The Gift – Gemma Rigg (UK)
  22. Ciranda Feiticeira – Lula Gonzaga, Tiago Delácio (BRA)
  23. Space Station Village: Promise with the moon – Yi-Feng Kao (TWN)
  24. 1 2 3 Red light, Green light – Liangyu Chen (TWN)
  25. Not A Fairy Tale – Malgorzata Rybak (PL)
  26. All my colours – Marc Riba, Anna Solanas (ESP)
  27. La Cucharada (The spoonful) – Miranda Soldevilla (ESP)
  28. Coelhitos E Gambazitas (Bunnies and Opossums) – Thomas Larson (BRA)
  29. L’albero Del Riccio (The hedgehog tree) – Chiara Sulis (ITA/ESP)
  30. Rest In Piece – Antoine Antabi (D/FRA)
  31. La Vitualla – Santiago Posada (COL)
  32. O Antiquário (The Antiquary) – Manuel Matos Barbosa (PRT)
  33. Txotxongiloa (The puppet) – Sonia Estevez (ESP)
  34. A Lenda Da Nuvem Berta (The Berta Cloud Legend) – Maria Teresa Murer (BRA)
  35. The Nectar Instead – Yoo Lee (USA)
  36. Šmik! (Cut!) – Philippe Kastner (CZE)
  37. Kočky jsou tekuté (Cats Are Liquid) – Natálie Durchánková (CZE)
A modern theme for the film industry & video production