25. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FILMOWY ZOOM – ZBLIŻENIA 07 – 13.03.2022 / Jelenia Góra / Poland

Kolejność Prezentacji Filmów

PONIEDZIAŁEK 7.03.2022

BLOK I / PART I          godz. 9:30 – 11:20  (Kino LOT, ul. Pocztowa 11)

1/ Not A Word (Motus) – Elodie Wallace (FRA)

2/ Feeling Through –  Doug Roland (USA)

3/ PEĽE – Shorsh Wekili (IRQ/KUR)

4/ Stories Keep Me Awake At Night  – Jérémy Van Der Haegen (BEL)

5/ Foreigner (Forastera) –  Lucía Aleñar Iglesias (ESP)

 

BLOK II/ PART II         godz. 11:40 – 13:40  (Kino LOT, ul. Pocztowa 11)

6/ Dad’s Sneakers – Olha Zhurba (UKR)

7/ The Right Words (Haut Les Coeurs) – Adrian Moyse Dullin (FRA)

8/ Home Is Where The Scars Are From (Heim Ist Wo Die Narben Sind) – Mathias Seebacher (HRV/AUT)

9/ Branka – Ákos K. Kovács (HUN)

10/ The Criminals (Les Criminels) – Serhat Karaaslan (FRA/TUR)

ŚRODA, 09.03.2022

BLOK III/ PART III       godz. 11:35 – 13:35   (Kino LOT, ul. Pocztowa 11)

11/ I Want To Return Return  Return – Elsa Rosengren (D)

12/ Ulysses Must Go (Ulysse doit partir) – Anna Belguermi (FRA)

13/ CUCKOO – Anna Ozar, Pavel Emelin (RUS) – Zdyskwalifikowany

14/ Home To You – Olivier Bonnaud (FRA)

15/ Anatomy Of A Czech Afternoon (Anatomie českého odpoledne) – Adam Martinec (CZE)

BLOK IV / PART IV     godz. 13:50 – 15:50   (Kino LOT, ul. Pocztowa 11)

16/ Ceremonia  (The Ceremony) – Tadeusz Kabicz (PL)

17/ Vivaldi: Stabat Mater – Sebastian Pańczyk (PL)

18/ Dzień Matki (Mother’s Day) – Patryk Kaflowski (PL)

19/ Don’t Tell Anyone (Be Hichkas Nagoo) – Sahar Sotoodeh (IRN)

20/ Verdiana – Elena Beatrice, Daniele Lince (ITA)

21/ Lamb – Pollyanna Popermâjer (SWE)

22/ Daddy (Tėtušis) – Justas Ramanauskas (LTU)

BLOK V / PART V       godz. 18:45 – 20:30  (JCK, ul. Bankowa 28/23)

23/ The Handyman – Nicholas  Clifford (AUS)

24/ Stancja (The Last Room On The Left) – Adrian Apanel (PL)

25/ Chaval – Jaime  Olias De Lima (ESP)

26/ Niewolnik (Slave)  – Grzegorz Piekarski (PL)

CZWARTEK, 10.03.2022

BLOK VI / PART VI     godz. 11:45 – 13:45  (Kino LOT, ul. Pocztowa 11)

27/ Made In China – Ale Damiani (URY)

28/ Familiar – David Ellison (UK)

29/ Amissa Anima – Tatiana Doroshenko (AUS)

30/ Personae – Rémy Rondeau (FRA)

31/ Nad Wisłą (By The River) – Agata Korycka (PL)

32/ Night Flight (Vol de nuit) – Kenan Görgün (BEL)

BLOK VII / PART VII   godz. 14:00 – 16:00  (Kino LOT, ul. Pocztowa 11)

33/ The Middle – Soheil Soheili Seresht (IRN)

34/  Imaginarium (Imaginario) – Cristian Beteta (ESP)

35/ Laugh Club (Klub smíchu) – Jindřich Vosecký (CZE)

36/ Martians (Marcianos) – David Del Aguila (ESP)

37/ Gęś  (Goose)  – Maria Wider (PL)

38/ Gdy Byłeś Młody, Chodziłeś, Gdzie Chciałeś  (When You Were Young, You Walked Where You Wanted) – Olga Bejm (PL)

BLOK VIII/ PART VIII godz. 18:15 – 19:30  (JCK, ul. Bankowa 28/23)

39/ Devek – Uriya Hertz (ISR)

40/ I Am Afraid To Forget Your Face – Sameh Alaa (EGY/FRA)

41/ Stephanie – Leonardo Van Dijl (BEL)

42/ Samogłów ( Headfish) – Jakub Prysak (PL)

PIĄTEK, 11.03.2022

BLOK IX/ PART IX       godz. 10:00 – 11:30   (JCK, ul. Bankowa 28/23)

43/ Love Hurts – Elsa Rysto (FRA)

44/ Droga (The Road) – Edyta Wróblewska (PL)

45/ Mother Dear – Zuzanna Sorówka (PL)

46/ Resonances (Resonancias) – Iñigo Aranburu  (ESP)

BLOK X / PART X        godz. 11:45 – 13:15   (JCK, ul. Bankowa 28/23)

47/ The Last Day Of Patriarchy – Olmo Omerzu (SVN/CZE)

48/ FRIEND – Andrey Svetlov (BLR)Zdyskwalifikowany

49/ Lost In Transportation (Jak mi kamarád odjel autobusem) – Barbora Kočičková (CZE)

50/ IN THE SHADOWS (Pomizh Tiney) – Oleksandr Stekolenko (UKR)

BLOK XI / PART XI      godz. 15:30 – 17:10 (JCK, ul. Bankowa 28/23)

51/ Cold Beds (Lits froids ) – Laëtitia Martinucci  (FRA)

52/ White Eye – Tomer Shushan (ISR)

53/ TUKTUK – Mohamed Kheidr (EGY)

54/ Mój Brat Rybak (My Brother A Fisherman) – Alicja Sokół (PL)

A modern theme for the film industry & video production