25. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FILMOWY ZOOM – ZBLIŻENIA 07 – 13.03.2022 / Jelenia Góra / Poland

Kolejność Prezentacji Filmów

DOKUMENT

WTOREK, 08.03.2022

BLOK I / PART I                Godz. 11:00 – 13:00   (Kino LOT, ul. Pocztowa 11)

1/ Our Sea (Mar Nuestro) – Álvaro López Soriano, Franz Blanco (ESP)

2/ Ain’t No Time For Women – Sarra El Abed (CAN

3/ Mensch Horst – Mo Rhozyel (D)

4/ Ostatnia Szansa / Last Chance – Wiktoria Niewiadomska (PL)

ŚRODA, 09.03.2022

BLOK II/ PART II              Godz. 9:30 – 11:20   (Kino LOT, ul. Pocztowa 11)

5/ Spare Parts (Góði Hirðirinn) – Helga Rakel Rafnsdóttir (ISL)

6/ Unforgivable ( Imperdonable) – Marlén Viñayo (SLV/ESP)

7/ Mama – Pablo De La Chica (ESP)

BLOK III/ PART III            Godz. 16:45 – 18:30    (JCK, ul. Bankowa 28/30)

8/  Anima Animae Animam – José (Putxa) Puchades Martínez, Julieta Gasroc (ESP)

9/ Family Lines – Przemysław Wawrzyniak (PL)

10/ The First Word – Artak Serovani-Oganyan (ARM)

11/ Melina – David Valolao (ITA)

CZWARTEK, 10.03.2022

BLOK IV / PART IV          godz. 9:30 – 11:30   (Kino LOT, ul. Pocztowa 11)

12/ Shadows Of Your Childhood – Mikhail Gorobchuk (RUS) – Zdyskwalifikowany

13/ Man Up In Lockdown – Ruicheng Liang (UK)

14/ The Bengal Animal (Zvíře bengálský) –  Taťána Nováková (CZE)

15/ Trochę Raju  (A Little Bit Of Paradise) – Andrzej Cichocki (PL)

16/ Mamalarka (Mamartist) – Katarzyna Mazurkiewicz (PL)

BLOK V / PART V             godz. 16:15 – 18:00    (JCK, ul. Bankowa 28/30)

17/ Ten Obrazek Jest Bardzo Ładny (It’s A Very Pretty Picture) – Jakub Ciosiński (PL)

18/ Potomkowie Cywilizacji Łacińskiej  (Descendants Of The Latin Civilization) – Robert Kowalski (PL)

19/ Apnoia – Vanessa Payri (CAN)

20/ Piach (Sand) – Bartosz Tryzna, Monika Stpiczyńska (PL)

PIĄTEK, 11.03.2022

BLOK VI / PART VI          godz. 10:45 – 12:30   (Kino LOT, ul. Pocztowa 11)

21/ Tylko Wiatr (Only The Wind) – Zofia Kowalewska (PL)

22/ Lata Świetlne (Light Years) – Monika Proba (PL)

23/ I Won’t Remain Alone – Yaser Talebi (IRN)

BLOK VII / PART VII        godz. 12:45 – 14:45   (Kino LOT, ul. Pocztowa 11)

24/ Mi Pequeño Gran Samurai – Arantza  Ibarra (ESP)

25/ Ostatnie Pokolenie / The Last Generation – Mikołaj Borowy (PL)

26/ 30 000 Strikes – Dmitry Oleinik (RUS) – Zdyskwalifikowany

A modern theme for the film industry & video production