24. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FILMOWY ZOOM – ZBLIŻENIA 04 – 10.10.2021 / Jelenia Góra / Poland

Filmy zgłoszone

  1. El Aire (Air) – Sofia Marán (ESP)
  2. Volver A Saludar (Greeting Again) – Jesús Lóniego (ESP)
  3. PENTIMENTUM – Mario Laguarda, Fernando De La Torre (URY/ESP)
  4. No Deixis Que M’enfonsi (Don’t let me sink) – David Conill (ESP)
  5. The Contentment – Ernesto Redondo Vergara (ESP/EST)
  6. Equipaje De Mano (Hand Luggage) – Sergio Barba (ESP)
  7. La Linea – Andresd Camara (ESP)
  8. El Dilema De Adán (Adan’s dilemma) – Rubén Manzanaro (ESP)
  9. Sprötch (SQUISH) – Xavier Seron (BEL)
  10. La Leyenda De Oriol (The legend of Oriol)- Rubén Jiménez Sanz (ESP)
  11. Drive, come on – Nikita Ilyashenko (RUS)
  12. La Familia (The Family) – Olatz Lizarralde Marín (ESP)
  13. All and Nothingness – Mani Dastgerdi (IRN)
  14. The Last Note – Ashish Paul (IND)
  15. Introspection – Ashish Paul (IND)
  16. Give it back! – Ruchama Ehrenhalt (ISR)
  17. At My Place (U Mnie) – Zuzanna Klara Bardian (PL)
  18. Accept – Manuel Klavers (D)
  19. Exponentials – Khalil Charif, Cristina Amiran (BRA)
  20. Deep Learning Death – Thorsten Fleisch (D)
  21. An Approximation of their Barbarous Manners – Christian Serritiello (D)
  22. Disappeared person – Huang Weipeng Huang (CHN)
  23. Ismail’s Dilemma – Dhimitri Ismailaj (ALB)
  24. MIRROR – Faranak Moradi (IRN)
  25. Hunting Day – Alberto Seixas (PRT)
  26. Just Like Water – Manos Triantafillakis (GRC)
  27. Soul Catcher – Jay Jay Jegathesan (AUS)
  28. Rabbit-T – Hesam Rahmani (IRN)
  29. A Propos de Lanzarote en général et de Michel Houllebecq en particulier (About Lanzarote in general and Michel Houllebecq in particular) – Vincent Tricon (FRA)
  30. Le Départ (The Departure) – Saïd Hamich Benlarbi (FRA/MAR)
  31. Motus (Not a word) – Elodie Wallace (FRA)
  32. Particules fines (Fines Particules) – Anne-Claire Jaulin (FRA)
  33. Tatoués (Tattooed) – Jean-Baptiste Dusséaux (FRA)
  34. The last ferry from grass Island – Linhan Zhang (USA/HGK)
  35. Un Enfant (Good son) – Mikael Gaudin (FRA)
  36. Heading South – Yuan Yuan (USA/CHN)
  37. Irréprochable (Flawless) – Nathan Franck (FRA)
  38. Romance, abscisse et ordonnée (Romance, X and Y) – Louise Condemi (FRA)
  39. Hadas (Fairies) – Jose Luis Velazquez (ESP)
  40. BETE NOIRE – Jeremy Trellu (FRA)
  41. Michaël – Ronald Guérin (FRA)
  42. Solo Un Día (Just one day) – Hermes Damian (ESP)
  43. El mejor p&! Día de mi vida (The Best F&ing! Day Of My Life) – Juan González Henao (COL/ESP)
  44. Coffee place – Soo-min Park (KOR)
  45. SARIRA – Mingyang Li (CHN)
  46. Pequeñas Particulas Casi Olvidadas (Small Particles Almost Forgotten) – Carmelo Espinosa (ESP)
  47. Namasté – Laura Candela (USA/ESP)
  48. Algoritmo (Algorithm) – Yuri Aguilar (ESP)
  49. Punishment (Castigo) – Iago Kieling (BRA)
  50. Sobre Nossas Cabeças (ABOVE OUR HEADS) – Susan Kalik, Thiago Gomes (BRA)
  51. Travessia (Crossing) – Décio Gorini, Sander Hahn (BRA)
  52. Mensagem Das Estrelas (Message from the Stars) – Ariel Pereira Quintela (BRA)
  53. Go! Captain Pierre-loup Docteur (FRA)
  54. Comi Mi Papá (Like Daddy) – Javier Gutiérrez Blanco (ESP)
  55. Mi Casa (HOME) – Pedro Herrero (ESP)
  56. El Guardian De La Guarida (The Guardian Of The Den) – Merlin Guell (ESP)
  57. El Viraje De Lu (Lu’s turn) – Adriana Galicia, Shamp Kamp (ESP)
  58. Larrua jo – Erik Rodríguez (ESP)
  59. Agua Del Este (East Water) – Diana Medrano (CHL)
  60. Un Rayo Verde (A Green Ray) – Paula Viso (ESP)
  61. Entre Paréntesis (Between Brackets) –Paula Viso, Marçal Olivé (ESP)
  62. Alzar El Vuelo (Take flight) – Yon Iriarte (ESP)
  63. Pro Y Vida (Pro & Life) – Julián Farina (ESP)
  64. Dentro De Mí (Inside of Me) – Miriea Lopez Curià (ESP)
  65. The Way Back Home – Leandro Sosa (ESP)
  66. Sensaciones (Sensations) – Damar Del Verde (ESP)
  67. Fourfeeter – Eustachy Da Niero (PL)
  68. Symposium – Bartosz Markowski (PL)
  69. VictoriAnna – Gabriela Capello Barroso (BRA)
  70. Flashlights – Ming-Wei Chiang (PL)
  71. Breathless – Marina Zharova (D)
  72. El Grito (The Shout) – Analucía Morgan Fogliani, Andrés Orozco Quintero (PER/COL)
  73. Timbres – Diego Garot (ESP)
  74. Efecto Zeno (Zeno Effect) – Raquel Ordás (ESP)
  75. Doppelgänger – Galar Egüén (ESP)
  76. Moralite – Nikolai Krupskiy (RUS)
  77. Somos Cárcere (We are prison) – Irene Pin (ESP)
  78. El Hijo Predilecto (THE FAVOURITE SON) – Francesc Cánovas (ESP)
  79. LO2SS – Jesko Thiel (D)
  80. Genesis – Ester G. Mera (ESP)
  81. Spring in Autumn – Ghasideh Golmakani (IRN/ESP/LTU)
  82. Borders – Sebastian Voinea (ROU)
  83. Silent Storm – Grace Hsia (CHN/ESP)
  84. Fora De Jogo (Out of Bounds) – Jose Freitas (PRT/ESP)
  85. Arrullo de Otoño – Ivan Linares (ESP/MEX)
  86. Faith – Carol Butrón (ESP)
  87. Following – Karla Lulic (HRV/ESP)
  88. Moço – Bernardo Lopes (PRT)
  89. Her name is Carla – Catia Biscaia (PRT/ESP)
  90. Can’t Help But Run – Pedro Tamames (ESP)
  91. The Gatherer – Pedro Tamames (ESP)
  92. Return – Rustam Khalikov (UZB)
  93. 7 minutos (7 minutes) – Christian Schneider (BRA)
  94. Le Secret De Cassandre (Cassandra 's Secret) – Lionel Arazi (FRA)
  95. Under the Knees, Above the Feet – Ece Evcimen (ESP/TUR)
  96. Seguro (Safe) – Guillermo Arnaiz Illescas (ESP)
  97. Aux Aurores La Jeunesse (At dawn the youth!) – Bernard Assako (FRA)
  98. Pourquoi Je Pars (WHY I LEAVE YOU) – Bernard Assako (FRA)
  99. Et jérôme est au courant? (Jerome knows?) – Bernard Assako (FRA)
  100. 2020 (la segunda mitad, la buena) (2020 (The second half, the good)) – Guillermo Arias-carbajal Alonso (ESP)
  101. Soledad Acompañada (Accompanied but alone) – Juan Pino (ESP)
  102. Como Cualquier Otro (Like any other) – Sergi González Fernández (ESP)
  103. Deep Soria – Pedro Estepa Menéndez (ESP)
  104. Sisifo – Markel Goikoetxea Markaida (ESP)
  105. TENEBRAS ANIMARUM – Jorge Porte Tirapo (ESP)
  106. UNMATCH – Luis Poján (ESP)
  107. Montevideo Vampiro (Montevideo Vampire) – Cristhian Orta (URY)
  108. Memories – Jose Vega (ESP)
  109. El Despertar (THE AWAKENING) – Emir Luciano Tlachi Sandoval (MEX)
  110. Chicha Sentai – Rogger Vergara Adrianzén (PER)
  111. Trampa Para Ratones (Mousetrap) – Nataly Vergara Adrianzén (ESP/PER)
  112. Verde Tierra (Green land) – Miguel Puga Fabregat (ESP)
  113. Epiqueya – Amaia Arriaran Echarri (ESP)
  114. En Tierra Árida (In Dry Land) – Sonia Expósito (ESP)
  115. Another Luna – Xabier Saavedra (MEX/USA/ESP/IND)
  116. A Summer Place – Alexandra Matheou (CYP/FRA)
  117. E AGORA VOCÊ (AND NOW YOU) – EDSON LEMOS AKATOY (BRA/BEL)
  118. Saye (Shadow) – Farzin Taheri (IRN)
  119. Too Zard (Weed) – Farzin Taheri (IRN)
  120. OBIEKT 17 (OBJECT 17) – Krzysztof Warpachowicz (PL)
  121. Rzezimieszki (Thugs) – Paulina Witkowska (PL)
  122. Vow – Amirhossein Aliyazazdi (IRN)
  123. Blue – Ángel Quel (D/ESP)
  124. Tq (LY) – Maria Testón (ESP)
  125. De Perfil (Outline) – Alejandro Renedo Villagrán (ESP)
  126. L’oeil De Terra (The Eye Of Terra) – Cédrick Spinassou (FRA)
  127. Bienvenue À Thiercelieux (Welcome To Thiercelieux) – Cedrick Spinassou (FRA)
  128. Cuando Llegue La Carta (When the letter arrives) – Irene Garcés (ESP)
  129. ¿Contraataque? (¿Striking back?) – Giuseppe Rattá Gutiérrez (ESP)
  130. La Colmena (The beehive) – Adrián Ortiz Veredas (ESP)
  131. La Chica Del Extraño Secreto (The Girl of the Strange Secret) – Tony Navarro Hernandez, Anaís Medina Seoane (ESP)
  132. El Búnker (The bunker) – Evelina Zukauskaite (ESP)
  133. Je Veille Sur Toi (Help3) – Janek Tarkowski (FRA)
  134. Solo Una Más (Just one more) – Double G (ESP)
  135. Despertar Soñando (Awaking by dreaming) – Felipe Escalante Anduiza (ESP)
  136. Informe Jimeno (Jimeno Report) – Felipe Escalante Anduiza (ESP)
  137. ¡ANTONIO! – Manolo Hernandez (ESP)
  138. Cuesta (Slope) – María Monreal (ESP)
  139. The Rooftop – Julia Rodríguez Oltra (ESP)
  140. La Partida (The game) – Maria Azcona, Sergio Alonso (ESP)
  141. Le Déjeuner Sur Le Stade (Luncheon on the Stadium) – Jean-charles Massera (FRA)
  142. Hasta Que Vengan A Salvarnos (Untill They Come To Save Us) – Txema Lirón De Robles (ESP)
  143. White Spider – KOSTAS DOUMAS (GRC)
  144. The Right Vintage – Trace Winter (USA)
  145. The Shore – Lisa Fuchs (FRA)
  146. East of the West – Ivan Bulić (HRV)
  147. Globo – José Antonio Campos (ESP)
  148. Las Bahamas (THE BAHAMAS) – Max Deniam (ESP)
  149. Galatea – David M. Mateo (ESP)
  150. Remake – Jose Defez (ESP)
  151. Persona (Person) – Simón Lorenzo (ESP)
  152. Iskra – Adrian Replanski (FRA/RUS)
  153. La Inmortalidad De Los Lirios (The immortality of lilies) – Jorge J. Sánchez (ESP)
  154. Que Queda De Nós (What is left of us) – Miguel GÓmez Abad (ESP)
  155. Plata (Silver) – Carmen Águila (ESP)
  156. Spalla – Filipe Ferreira (BRA)
  157. Adam In Aeternum – Pedro Jaen R. (ESP)
  158. L’enfant De L’autre (N’est Pas Ton Esclave) (The child is not your slave) – Kwende Patricia (CMR/FRA)
  159. Talfigh (Synthesis) – Mohammad Towrivarian (IRN)
  160. L’enfant Du Métro (The Child of the Subway) – Nathan Le Graciet (FRA)
  161. La Visita (The Visit) – Fran Azorín (ESP)
  162. La Sombra De Quien Fui (The Shadow of Who I Was) – Álvaro Sancho Mauleón (ESP)
  163. In Luck – Thodoris Vournas (GRC)
  164. A Caixa (The box) – Luís João (PRT)
  165. SILENCE – Manuel Jose Olaya MuÑoz (ESP)
  166. A Tiempo (On Time) – Jaime Gómez (ESP/ARG/COL)
  167. V=(4/3) πr^3 – Ruiqi LU (CHN)
  168. Balloons – Zhi ZENG (CHN)
  169. JUMPING – Mohsen Nabavi (IRN)
  170. OLTRE I GIGANTI – Marco Renda (ITA)
  171. When we were just water – Michele Affaticati (ITA)
  172. QUELLI CHE ERAVAMO – AMUEL DI MARZO (ITA)
  173. Date – Tatiana Tyurina (RUS)
  174. Ink Ocean – Ivan Sosnin (RUS)
  175. The Washerwoman – Obi Ejikeme (UK)
  176. Salut L’ami (Dear friend) – Julien Antonini (CAN)
  177. Bajo interior derecha – Martín Ortiz (ESP)
  178. Land is rising to the sky – Tymofii Biniukov (UKR)
  179. Adela – Sonia Mossoczy (PL)
  180. Trecea un prinț călare (Along Came a Prince) – Cristina Groșan (ROU/CZE)
  181. Suker polti (Pleasant Betrayal) – Md Ariful Islam (BGD)
  182. Vedas – Hassan Jafari Dariush (IRN)
  183. Żałoba (Mourning) – Renata Jeromin (PL)
  184. I see – Arman Partovi (IRN)
  185. Good Night, Lily – Peter Vulchev (BGR)
  186. Four Strings – Nikita Kesselev (RUS)
  187. THE LOTTERY – Vadim Valiullin (RUS)
  188. Dream Store (Sklep z marzeniami) – Paweł Olearczyk (PL)
  189. Amissa Anima – Tatiana Doroshenko (AUS)
  190. Feeling Through – Doug Roland (USA)
  191. Kurchatov – Alexander Korolev (RUS)
  192. De Vuelta En Casa (Back Home) – Angel M. Chivite (ESP)
  193. Juicio Final (Final Judgment) – Angel M. Chivite (ESP)
  194. Minuit Moins Une (One to Midnight) Florent Hendrickx, Camila Cote (BEL)
  195. Sketch – Joel Garcia Zarco (ESP)
  196. La Mitad (The middle) – Javier Parra (ESP)
  197. Estatua De Sal (Pile of salt) – Marc Camardons Cirera (ESP)
  198. IF – Alex San Martin (ESP)
  199. Los Huevos (The Eggs ) – Yolanda Torrado (ESP)
  200. Limescale – Sergey Malkin (RUS)
  201. Se Tiene Que Ir Ya (She has to go now) – Alberto Carpintero (ESP)
  202. WOMAN, MAN, MAN AND ONE MORE WOMAN – Sergey Ovechko (RUS)
  203. Sobremesa (After dinner) – Arlen Perez (CHL)
  204. Hemen Izango Da (It’s going to be here) – Amaia San Sebastian (ESP)
  205. El Encantador Señor Brambila (A Charming Man) – Irving Erick Serrano López (MEX)
  206. ¿Estáis Ahí? (Are you there?) – Ana Maria Ferri (ESP)
  207. De Brume Et De Sang (Mist and blood) – Roland Collin (FRA)
  208. The Invasion – Dante Rustav (UZB)
  209. La Quadrature – David Ramiro Rueda (ESP)
  210. La Recaiguda (The Relapse) – Júlia Solé Oliveras (ESP0
  211. Rewind – Amaia Sebastian (ESP)
  212. Dana – Lucía Forner Segarra (ESP)
  213. Cruel – Toni O. Prats (ESP)
  214. Invisible – Javier Vargas (ESP0
  215. Quarantine – Tarek Ode (esp)
  216. Hammer – Rubén Abarca (ESP)
  217. TIC-TAC ANY DAY, ANY TIME, ANY WHERE – Lorenzo Carbonell Zaragozá (ESP)
  218. Umbilical – Oriana Porreca (ESP/ARG)
  219. Amigas (Best friends) – Gabriel Lúgigo López (ESP)
  220. Casal Tradicional (Traditional Couple) – Eduardo Lassah (BRA)
  221. Kairós, El Tiempo Cualitativo (Kairos, qualitative time) – Carlos Scasso (ESP)
  222. Medea Resucitará (Medea will rise) – Rubén Jiménez (ESP)
  223. La Inmortalidad De Las Letras (The Inmortality of words ) – Nei Loya (ESP)
  224. Ludwig y Johanna – Raúl Gómez-Zurdo (ESP)
  225. Suspensión Cromática (CHROMATIC SUSPENSION) – Cristina Diez-Madroñero Manzano (ESP)
  226. Leche Seleccionada (Selected Milk) – Alfonso Camarero Albandoz, José Luis Ducid (ESP/ARG)
  227. Quantos mais? (How Many More?) – Lucas De Jesus (BRA)
  228. Covidian Dream – Élise Tandé (ESP)
  229. Interrogatorio (Interrogation) – Manu Rivero (ESP/DOM)
  230. Despertar (Awake) – Jared Salazar (GTM)
  231. La Nàusea (Nausea) – Robert Prat (ESP)
  232. Poezja w cieniu depresji (Poetry in the shadow of depression) – Robert Młynarski (PL)
  233. Flora – Karolina Monwid-Olechnowicz (PL)
  234. 300 per Night – Mohsen Najafi Mehri (IRN)
  235. False Ceiling – Mohsen Najafi Mehri (IRN)
  236. Aparat – Hasan Najmabadi (IRN)
  237. World Cup – Maryam Khodabakhsh (IRN)
  238. Deformed – Mobina Yavarian (IRN)
  239. Zjednanie Mistrza Polikarpa ze Śmiercią (Reconciliation of Master Polycarp with Death) – Paulina Szczeszek (PL)
  240. Blue Melody – Maryam Sarjeh Peyma (IRN)
  241. Breakdown Motel – Katarzyna Hordowicz )PL)
  242. Danse Macabre – Braian Haedo, Franco Gomez (ARG)
  243. Anatomie českého odpoledne (Anatomy of a Czech Afternoon) – Adam Martinec (CZE)
  244. MGŁA (FOG) – Maks Bartocha (PL)
  245. ZIARNKO (A PENNY) – Maks Bartocha (PL)
  246. Foresters – Mahdi Kamranirad (IRN/IND)
  247. Y No Quedarán Ni Los Huesos (AND NOT EVEN THEIR BONES SHALL REMAIN) – Amaia Yoldi (ESP)
  248. Chakero – Alejandro Angel (COL)
  249. Daughters – Yulia Kalinina (RUS)
  250. Naji – Hosein Torkjoosh (IRN)
  251. RYS (TRAIT) – Tomasz Berek (PL)
  252. Ceremonia (The Ceremony) – Tadeusz Kabicz (PL)
  253. Mój syn zamyka się w łazience (My Son Locks Himself Up In the Bathroom) – Kuba Januszewski (PL)
  254. Stancja (The Last Room on the Left) – Adrian Apanel (PL)
  255. Gęś (Goose) – Maria Wider (PL)
  256. Shira – George Batarieli (RUS)
  257. LIPS & TIPS – Christian Koch (D)
  258. A CHRISTMAS CAROL – Christian Koch (D)
  259. Brother – Lisanne Sweere (NLD)
  260. My Today’s Noose – Anna Gabriel (RUS)
  261. Interview 1 – Christopher T. Bianchi (CAN)
  262. When You Were Young, You Walked Where You Wanted (Gdy byłeś młody, chodziłeś, gdzie chciałeś) – Olga Bejm (PL)
  263. La Casa De Los Molletes (The molletes’ house) – Javier Salcedo Jordán, María Teresa García Mora (ESP)
  264. Elly – Adrián Ordóñez Santiago (ESP)
  265. Argumosa 11 (11th ARGUMOSA) – Daniel Ortiz Entrambasaguas (ESP)
  266. LIBÍDINE – Marta Díaz Sánchez (ESP)
  267. Las Flores Del Sauce (WILLOW BLOSSOMS) – Alberto Molina Jiménez (ESP)
  268. Ella Y La Oscuridad (She and the Darkness ) – Daniel Romero (ESP)
  269. Sembraste Vientos (You sowed the wind) – Helia Rentero (ESP)
  270. BĘDĘ Z POWROTEM (BACK AND FORTH) – Piotr Nowak (PL)
  271. 14 – Farzad Rahigh (IRN)
  272. Danza Macabra (Danse Macabre) – Braian Haedo, Franco Gomez (ARG)
  273. There is Hope – Oleksandr Yatsentyuk (UKR)
  274. Tam-e Shirin-e Tariki (Sweet Taste of Darkness) – Mitra Raeesmohammadi (IRN)
  275. Hemnefes (Lifeline: The Brothers Who Hold the Same Breath) – Abdullah Şahin (TUR)
  276. I will wait – Mohammad Sherwani (IRQ/KUR)
  277. Peľe – Shorsh Wekili (IRQ/KUR)
  278. Divar (The Wall) – Sadegh Yari (IRN)
  279. Shelled – Boris Vedensky (RUS)
  280. COVID LOVE – Rene Nuijens (NLD)
  281. Go Jump in the River – Carla Böhler (BRA)
  282. IT’S YOUR FAULT – Kate Burduzhan (USA)
  283. While thundering around – Aleksey Postnov (RUS)
  284. By the River (Nad Wisłą) – Agata Korycka (PL)
  285. Stories Keep me awake at night – Jérémy VAN DER HAEGEN (BEL)
  286. Mesons and Flames (Mezony i Płomienie) – Konrad Klisowski (PL)
  287. KNIGHT AND DRAGON – Grigory Hishko (RUS)
  288. Something must happen – Dániel Botos (HUN)
  289. The Snow – Alena Oleinik (RUS)
  290. On the Edge of the Phantom (Na Granicy Widma) – Anna Julia Lewandowska, Christophe Fremaux (PL)
  291. The Black Veil – A.J. Al-Thani (QAT)
  292. Inabitável (Unliveable) – Matheus Farias, Enock Carvalho (BRA)
  293. Waiting for Deading – Paul Sestakov (USA)
  294. El Diario De Candela (CANDELA´S DIARY) – Iván Valentin Liñan (ESP)
  295. Lev Hamidbar (Heart of Desert) – Tomer Weinberg (ISR)
  296. Familiar – David Ellison (UK)
  297. Juntos Para Siempre (Together forever ) – Juanjo Del Junco (ESP)
  298. Dad’s Sneakers – Olha Zhurba (UKR)
  299. STRIKE – Alberto Martínez Huete (ESP)
  300. POST MORTEM – Pablo Perea Del Pecho (ESP)
  301. THALASSOS – Sergio Stendhal (ESP)
  302. Réquiem Por La Fiesta (Requiem for the Party) – David Pantaleón (ESP)
  303. Hasta Siempre (See you soon) – Cristian Beteta (ESP)
  304. Hiperrealidades – Carlos S. Peña (ESP)
  305. El Mirador De Martín (Martín’s Vantage Point) – Chedey Reyes (ESP)
  306. Sophía – Alex Duck (ESP)
  307. El Botón (The Button) – Adolfo Peña (ESP)
  308. Montañas Que Cantan (Mountains Who Sing) – Fernando Alcántara (ESP)
  309. Storni – Agustín Domínguez (ESP)
  310. Cemile – Belkıs Bayrak (TUR)
  311. Sol Sol – Àlex Arroyo (ESP)
  312. Putos Mentirosos (The Truth) – Alberto Blanco (ESP)
  313. Lo Que Podría Haber Pasado Cuando No Pasó Nada (What Could Have Happened) – Nacho Solana (ESP)
  314. Cuando Las Cigarras Callan (When Sicades Become Silent) – Aitor Sanchez (ESP)
  315. Cuídate (Take Care) – Jonay García (ESP)
  316. Efímero (Ephemeral) – Moisés Rodríguez (ESP)
  317. Ausencias (Absences) – Juanjo Neris (ESP)
  318. Sino – Manolo Gago (ESP)
  319. Ospel – Xanti Rodriguez (ESP)
  320. Soaring Clouds – Anastasia Pavlova (RUS)
  321. The Woman Under The Tree – Karishma Kohli (USA)
  322. Mother – Yabin Wang (CHN/CAN/LOR)
  323. ANOUSH – Deniz Telek (TUR)
  324. El Agua (Water) – Sofía Marán (ESP)
  325. Everything is very serious – Anton Rival, Dmitry Vlaskin (RUS)
  326. Creatura – Giada Bossi (ITA)
  327. Your Сoffee, Please – Irina Kononova (RUS)
  328. HIT-AND-RUN – Vladimir Rozin (RUS)
  329. Tramway (Tramwaj) – Bartosz Reetz (PL)
  330. OUT OF TIME – DELPHINE MONTAIGNE (FRA)
  331. Just for a while (Jeszcze na chwilę) – Zuzanna Gorczycka (PL)
  332. Ma – Julieta Segura (ESP/ARG)
  333. While we are here – Anastasia Maltseva (RUS)
  334. Le Petit Tailleur (The Little Tailor) – Dazin Léo (FRA)
  335. Maloy (The Kid) – Damir Miftakhov (RUS)
  336. Spyglass – Javi Prada (ESP)
  337. Cosas que no aprendimos en el colegio – Mikel Bustamante (ESP)
  338. Primavera (Spring) – Ana Isabel Gómez, Luis Centurión (ESP)
  339. THE LAST DAY OF PATRIARCHY – Olmo Omerzu (SVN/CZE)
  340. THE LETTER ROOM – Elvira Lind (USA)
  341. Martin – Dani Zarandieta (ESP/D)
  342. Dọlápọ̀ Is Fine – Ethosheia Hylton (UK)
  343. Haut Les Coeurs (THE RIGHT WORDS) – Adrian Moyse Dullin (FRA)
  344. Nuestros Hijos (Our sons) – Cecilia Gessa (ESP)
  345. Su Madre (His Mother ) – Javier Prada (ESP)
  346. Quando O Vento Bate Ao Sul (When the Wind is southerly) – Pedro Henrique Ferreira (BRA)
  347. Txoriak Txori (Birds are Birds) – Nitya Lopez (ESP)
  348. Jaque Mate (Checkmate) – Lucas Salomon (ARG)
  349. ZMIENA – Pierre Renverseau (FRA)
  350. Tots Els Dies D’estiu Són Tristos (All the Days of Summer are Sad) – Estefania Ortiz (ESP)
  351. Farrucas – Ian De La Rosa (ESP)
  352. Forastera (Foreigner) – Lucía Aleñar (ESP)
  353. Romance – Álvaro De Miguel (ESP)
  354. Fuga – Alex Sardà (ESP)
  355. Lovebirds – Víctor Moreno (ESP)
  356. Polvo Somos (Ashes and Dust) – Estibaliz Urresola (ESP)
  357. Sintra III – Aitor Echeverría, Iván Casajús (ESP)
  358. Los Honores (Full Honours) – Sergio Barrejón (ESP)
  359. L’intrús (The Outsider) – Oriol Rovira (ESP)
  360. ELLI – Vivien Hartmann (D)
  361. A-Hora (Now) – Lucas Matias Illa (ARG)
  362. Pasaia – Xanti Rodriguez (ESP)
  363. Nina & Valdai – Inna Budnikova (RUS)
  364. PLAY FOR EVERYONE – Ivan Petukhov (RUS)
  365. THAZH BAZI (THE DOLLS GAME) – MEHDI MAHAEI (IRN)
  366. RAAH (WAY) – HASSAN ASHRAF BORJI (IRN)
  367. PELK (EYELID) – MOTAHAREH MAHBOUBI KIA (IRN)
  368. SHE SIMILAR TO ME – MILAD NASIM SOBHAN (IRN)
  369. JAAYI BARAYE GOM SHODAN (SOMEWHERE TO GET LOST) – MOJTABA ZARINI (IRN)
  370. MEHMAAN KHAANEH (GUEST HOUSE)- EMAD GHARAHI (IRN)
  371. Margan – Omid Pouratabak (IRN)
  372. Droga (The Road) – Edyta Wróblewska (PL)
  373. Naji – Hosein Torkjoosh (IRN)
  374. Son of man – Sepideh mirhosseini (IRN)
  375. Is – Mona Ramezani (IRN)
  376. Jazr o Mad (Tide) – Pedram Mehrkhah (IRN)
  377. Abi nafti (Bootleg) – Alireza Khani (IRN)
  378. Niemoc (Powerless) – Agata Falkowska, Anna Szczygieł (PL)
  379. Zwiedzanie Sanoka dla szczęśliwych (Visiting Sanok for the Happy Ones) – Adrian Janisio (PL)
  380. Chatka (The Cabin) – Bartosz Toboła (PL)
  381. Czyste kino (Pure Cinema) – Piotr Trzęsowski (PL)
  382. The Hero – Milena Dutkowska (PL)
  383. Dzień Matki (Mother’s Day) – Patryk Kaflowski (PL)
  384. Seeds – Ravi Sandberg (NLD)
  385. Swings – Eva Serebrennikova (RUS)
  386. Shaman in the tree (Szaman na drzewie) – Mikołaj Borys (PL)
  387. Una Última Mirada (A last look) – Marcos Huedo Parres (ESP)
  388. Hamartia – Sophie Chamoux (FRA)
  389. INTRUSO – Jensson Cruz (DOM)
  390. Duende (Elf) – Manuel Ramos Ramos (ESP)
  391. Gniazdo (The Nest) – Gracjana Piechula (PL)
  392. Lockdown – Maciej Idczak (PL)
  393. Na wieki (Forever) – Aleksandra Kamińska (PL)
  394. Niewolnik (Slave) – Grzegorz Piekarski (PL)
  395. Noc za Dnia (When The Night Comes) – Katarzyna Sikorska (PL)
  396. Swoboda (Liberty) – Joanna Różniak (PL)
  397. Teoria Grup (Group Theory) – Zuzanna Karpińska (PL)
  398. Kattowitz – Michał Piotrowski (PL)
  399. Po cienkim lodzie (On thin Ice) – Rafał Waraczewski (PL)
  400. Mother Dear – Zuzanna Sorówka (PL)
  401. Porappé (Porappe) – Jesús Martínez „Nota” (ESP)
  402. Far l’amore – Jesús Eguía Armenteros (ESP)
  403. Nocivo (Harmful) – Aitor Marín Correcher (ESP)
  404. Survivers – Carlos Gómez-Trigo (ESP)
  405. Demasiada Luz (Too bright) – Jowita Tyszka (ESP)
  406. El Vacío (EMPTY ) – Arturo García Abeleira (ESP)
  407. Vento Mudo (Dumb Wind)- Óscar Rivas Doval (ESP)
  408. El Protocolo (The protocol) – Sergio De Miguel (ESP)
  409. Avako – Ksenia Pchelintseva (RUS)
  410. Isa – Leyre Mira, David Palacios (ESP)
  411. Veinte Años (Twenty Years) – Paola Matienzo (ESP)
  412. Botas (Boots) – Paola Matienzo (ESP)
  413. Asteya – Rustam Vakhitov (RUS)
  414. Una Noche En El Cósmico (A Night in the Cósmico) – Luis De Val, Diego Herrero (ESP)
  415. Hobart – Carlos Rejano Peña (ESP/PER)
  416. Europa (Europe) – Lucas Del Fresno (ESP/CHE)
  417. Chicas Prepago (Prepaid Girls) – Isabel Sáez Pérez (ESP)
  418. I Want to Return Return Return – Elsa Rosengren (D)
  419. Land of Glory – Borbála Nagy (D)
  420. HASHTAG – Lorena Sopi (KOS)
  421. ±40 – Amir Kiani (CAN)
  422. Hundred days – Mario Cipollone, Michał Stenzel (ITA)
  423. Speed Dating – Maxim Kaplya (RUS)
  424. THE SLEEPWALKER – Jarib Zagoya (MEX)
  425. El Malentendido (The Misunderstanding) – Samuel Rotter Bechar (ESP)
  426. Huellas Del Pasado (Traces of the past) – Santiago Varela Antúnez (ESP)
  427. Una De Superhéroes (A superheroes’ one) – Chon López Solano (ESP)
  428. ¿Quién Quiere Salir? (Who wants out?) – Bart Pérez (ESP)
  429. El Niu (The nest) – Xavier Mitjana Agustí (ESP)
  430. Ensan (Human) – Mohammad Poustindouz (IRN)
  431. Fracturas (Fractures) – Fernando Tato (ESP)
  432. Lo Que Importa (What really matters) – Esther Pastor (ESP)
  433. Últimas Palabras (Last Words) – Joaquín González (URY)
  434. Galerna – Paula Bello Landesa (ESP)
  435. Cerdo Agridulce (Sweet and sour pork) – Mikel D. Etxeberria , Álvaro Jiménez (ESP)
  436. Por La Razón O La Fuerza (By reason or force) – Giarella Araya Vega (CHL)
  437. Salamandra – Darío Autrán (ESP)
  438. O Son Da Balea (The sound of the whale) – Daniel Suarez Rubini (ESP)
  439. Payasa (Clowns) – Alex Sequera (ESP)
  440. Navidad Sin Belén – Fernando Pazin (ESP)
  441. Mia – Manhal Aziz (ESP)
  442. Eternamente Primavera (Spring Forever) – David Ruiz Juanola (ESP)
  443. El Barbero (The Barber) – Bruno Rey (ARG/PER)
  444. Sin Escape (Without Escape) – Diego Cowks (BOL/ARG)
  445. Estanislao – Fernando Pazin (PAN)
  446. Inexorable – Carmen Perona Cabrera (ESP)
  447. Dual – Márcio Jorge Alves De Farias (BRA)
  448. Europa – Edson Celulari (BRA)
  449. Teratoma – Renata De Lélis (BRA)
  450. Ser Piloto (To be a pilot) – Gabriel García Aguilera (ESP)
  451. La Burbruja (Boom Bubble Bust) – María Trénor (ESP)
  452. Cuando Haces Pop (Once You Pop) – Edu Hirschfeld, Kevin Castellano (ESP)
  453. Stanbrook – Óscar Bernàcer (ESP)
  454. La Luna, Tomasico Y Mi Abuela (The Moon, Tomasico and my Grandmother) – Ángel Caparrós (ESP)
  455. The Weight – Gonzalo Navarro (ESP)
  456. Sabor A Ti (Taste of you) – Andrea Morey (USA)
  457. Pretty – Lei Wang (CHN)
  458. Estrada Para O Céu (Road to Heaven) – Pedro Vaz Simões (PRT)
  459. Herederos (Heirs) – Txema Ballano (ESP)
  460. El Baile Del Estornino (The dance of the Starling) – Bárbara Fdez (ESP)
  461. Bluestar – François Vacarisas (BEL)
  462. Prayer – Igor Malinovsky (RUS)
  463. Breasts and Thighs – Goldie Krauss (USA)
  464. Pops – Maksim Lavrov (RUS)
  465. Non Blood – Alexey Stepanov (RUS)
  466. The Dreams Of Lonely People (Marzenia Samotnych Ludzi ) – Marek Leszczewski (PL)
  467. Russia 2000’s – Oksana Sinchugova (RUS)
  468. Corderitos (Lambs) – Manu Bueno (ESP)
  469. Solo Cuando Rías (Only when you smile) – Marc Borràs (ESP)
  470. Dulce Martina (Sweet Martina) – Jurgen Ureña (ESP)
  471. Hacia Montañas Azules (Towards blue mountains) – Javier Balaguer (ESP)
  472. Penas Y Penes (Pits and Dicks) – Carlota Domínguez (ESP)
  473. Alimezher – Liteo Pedregal (ESP)
  474. Azul (Blue) – Emilio Martínez-Borso (ESP)
  475. Érem Tres (We were three) – Dani Planas Labad (ESP)
  476. Conversaciones Con Un Mono (Conversations with a monkey) – Grojo — (ESP)
  477. Biri I Zjarrtë (The Young Man Who Was Also Fire) – Martin Oliveros Heinze (ALB)
  478. Intacte (Intact) – Loris Hantzis (FRA)
  479. Forgotten Ashes – Chronicles Of Phoenix (USA)
  480. Lo Más Oculto De Mí (THE MOST HIDDEN OF ME) – Joseph Nievas (ESP)
  481. Todos Los Años Son 1999 (All years are 1999) – Pamela Arias Gallardo (CHL)
  482. La Visita (The visit) – Juanjo Moya (ESP)
  483. Showtime – Sofie Langtved Pallisgaard (DNK)
  484. MIA – Sofia Maria Hjelmer Nielsen (DNK)
  485. A Spooky Movie – Kristian Lund Jakobsen (DNK)
  486. Elizabeth – Anna Baumgarten (DNK)
  487. The Grown Up’s Table – Frida Mathilde Ahrensberg (DNK)
  488. Sky Baby – Tian Ci Zhang (DNK)
  489. Absence & Longing – Mikkel Warrer (DNK)
  490. After Noon – Alexios Koukias-Pantelis (GRC)
  491. Mother’s Day (Dzień Matki) – Patryk Kaflowski (PL)
  492. Footprint – Navid Ghahremani (IRN)
  493. Zabicie Człowieka To Taka Kłopotliwa Sprawa (Killing The Man Is Such A Troublesome Thing ) – Karolina Korab (PL)
  494. Ulysse doit partir (Ulysses must go) – Anna Belguermi (FRA)
  495. Un frère (Home to you) – Olivier Bonnaud (FRA)
  496. Przypadek Jana Pampucha (The Case of Jan Pampuch) – Mikołaj Piszczan (PL)
  497. Shahed (Witness) – Golestan Mansouri (IRN)
  498. Block – Amir Kohbar (IRN)
  499. Cheshm haye nime baz (Semi open eyes) – Pouria Ali Akbari (IRN)
  500. Niaz (Need) – Mohammad Reza Maei (IRN)
  501. Ghorobe Tolani (Long Sunset) – Sabah Mohammadi (IRN)
  502. Too Dead To Die – Biedna Dziewczyna (PL)
  503. Duel – Azam Moradi (IRN)
  504. Zani Ke Napadid Shod (A woman who disappeard) – Masoumeh Askari (IRN)
  505. Anbashtegi (Repletion) – Farhad Najafi Fard (IRN)
  506. Reset – Mohammad Reza Lotfi (IRN)
  507. Les atomes du reel (The Atoms of Reality) – Marco Joubert (CAN)
  508. Jaei Ke Az An Miaeim (Where We Come From) – Jafar Altafi (IRN)
  509. Today Is Friday – Mohammad Ahangar (IRN)
  510. Dedicated To Tehran – Ali Bateni, Armin Tahmasbi (IRN)
  511. Movement – Rouzbeh Kazemi (IRN)
  512. Ménage À Trois – Ricardo Ricardo (ESP)
  513. Papá, ¿dios existe? (Dad, does God exist?) – Joaquín Díaz-Cañabate Sahagún (ESP/VEN)
  514. Watani – Joan Pauls (ESP)
  515. Adiós 2020 (BYE BYE 2020) – Sara Montalvo (MEX/ESP)
  516. Isabela – Claudio Bitencourt (BRA)
  517. THE GIFT OF UNIVERSE – Elena Elagina (RUS)
  518. The Birth of Tragedy from the Sounds of Music – Railya Karimova (RUS)
  519. Messenger – Jacek Półtorak, Monika Niamtrakoon (PL)
  520. 40A – Quentin Papapietro (FRA)
  521. Bad Habits – Hugues Perrot, Laura Tuillier (FRA)
  522. Summer Friends – Maxime Hermet (FRA)
  523. Vedas – Hassan Jafari Dariush (IRN)
  524. Barter – Ziba Karamali, Emad Arad (IRN)
  525. Soraya – Ramin Farzaneh, Parisa Sedaei-Azar (IRN)
  526. Vina – Bahareh Aghajari (IRN)
  527. Roulette Rosi (Russian Roulette ) – Alireza Sharifi (IRN)
  528. VIVEK – Ivan Baranov (RUS)
  529. Tree house – Soo-min Park (KOR)
  530. AUTOQUARTZ – Cambier Nicolas (FRA)
  531. Ocultos (Hidden) – Francisco Fernández (ESP)
  532. 3:00 A:M CHASE – Jimoh Yusuf (USA)
  533. NAIL POLISH – Giacomo Tazzini (ITA)
  534. LA PORTA (The Door) – Mario Russo (ITA)
  535. 45 MINUTI – Virginia Campagna (ITA)
  536. ODCIENIE (SHADES) – Weronika Noworól(PL)
  537. Who are you? – Daniil Goryachev (RUS)
  538. A nossa casa em chamas (Our house in flames) – Miguel Mesquita (PRT)
  539. In Memory Of – Mattia Bioli (ITA)
  540. The Wait – Prarthana Goswami (IND)
  541. Living All of Life – Marlén Ríos-Farjat (MEX)
  542. Both me and Lena – Ilshat Saetov (RUS)
  543. Bodily – Aleksandra YERMAK (FRA)
  544. MAVKA – Anastasia Ledkova (RUS)
  545. Searching For William – Saetbyeol Kim (FRA)
  546. WHAT THE HELL, INNOKENTY! – Anna Kolchina, Alexey Kuzmin-Tarasov (RUS)
  547. BUNNY – Tatiana Ra (RUS)
  548. Almost Spring – Nastia Korkia (RUS)
  549. And That’s It – Boris Khlebnikov, Natalya Mechshaninova (RUS)
  550. Vira Syndrome – Tamara Trunova (UKR)
  551. Generations Under Sail (Pokolenia Pod Żaglami) – Adam Benish (CAN)
  552. My Castle, My Home – José Mira (PRT)
  553. COINCÉE – Michail Galanopoulos (CHE)
  554. Malanka – Agatha Mikhailova (BLR)
  555. Sing – Sergey Shvydkoy (RUS)
  556. The Parallels – Sergey Bataev (RUS)
  557. TRAP – Anastasia Veber (RUS)
  558. Through the Water – Sara Mishel (RUS)
  559. Angel – Alexander Petrov (RUS)
  560. Dementia – Joey Arand (D)
  561. The Toilet Witch – Joey Arand (D)
  562. SUNFLOWER – DING KAI (CHN)
  563. Toad – Hongshi Zhong (USA)
  564. The Season Cuckoo Sings – Yang Jia (CHN)
  565. Love, Is A Terrible God – Gabriel Tan (SGP)
  566. Blót – Torn Between Worlds – Alexander Flatau (D)
  567. HO-HO-HOE – Vladimir Panchik (RUS)
  568. Money、Power、Women – Kang Xin Liu (CHN)
  569. CUCKOO – Anna Ozar, Pavel Emelin (RUS)
  570. The Spring Breeze Kisses Me – Shu Hui (CHN)
  571. Raging Bullet – Jinglong Feng (CHN)
  572. Torch Narrows – Simon Garez (CAN)
  573. The Black Sheep – Vincent Zheng (CHN)
  574. Close your eyes and look at me – Andrea Castoldi (ITA)
  575. THE HEAT DEATH OF THE UNIVERSE – Evgeny Burak, Igor Bagaturia (RUS)
  576. ABOVE THE CITY – Malika Mukhamejan (KAZ)
  577. BAD DAUGHTER – Svetlana Sigalaeva (RUS)
  578. Come Back To Me – Kexiao Wu (CHN)
  579. With the Scorched Caravan – Siavash Baghaei (IRN)
  580. Yeah, yeah – Rodrigo Mella (UK)
  581. La Banyera (The Bathtub) – Sergi Martí (ESP)
  582. Tatuagem (Tattoo) – Amanda Hecht (BRA)
  583. Judith – Cristóbal Rodríguez Domínguez (ESP)
  584. Interkosmos – Álvaro Parrilla Álvarez (D/ESP)
  585. Soñé (I DREAMED) – Julen Zubiete (ESP)
  586. Eufemio Castresana (o el mejor peor cortometraje de docuficción sobre episodios banales ocasionalmente paranoias existencialistas semiológicas) (Eufemio Castresana (Or the best worst documentary short film about banal episodes occasionally semiological existential paranoia)) – Jaxsa (ESP)
  587. Fuego (FIRE) – Nacho Redondo Rodríguez (ESP)
  588. La Butaca De La Puta (The Whore’s chair) – Mar Navarro (ESP)
  589. Redemption – Ronald Camargo (COL)
  590. La Vacante (The position) – Mónica Fernández Menéndez (ESP)
  591. El Dress Code (Dress code) – Mónica Fernández Menéndez (ESP)
  592. El Monstruo Invisible (THE INVISIBLE MONSTER) – Guillermo Fesser Perez De Petinto, Javier Fesser Perez De Petinto (ESP)
  593. Los Extraterrestres Vinieron A Través Del Mar (The Aliens Came Through The Sea) – Alex Kumar (ESP)
  594. Loca (CRAZY) – María Salgado Gispert (ESP)
  595. Los Ojos De Érebo (The eyes of Erebus) – Javier Barbero Montes (ESP)
  596. SHADOWS – Haslam Ortega (PAN)
  597. LUZ – Cristina Urgel Garcia (ESP)
  598. De Quién Es Tu Piel? (Who does your skin belong to?) – Rebeca Alemañy (ESP)
  599. Novelera (Gossipy) – Willy Suárez (ESP)
  600. La Cirila – Ibai Altuna (ESP)
  601. COQUE – Miguel Angel Faura, Juanma Falcón (ESP)
  602. MTI – Mauricio Corco (CHL)
  603. Límites (Limits) – José Antonio Valera (ESP)
  604. On the quayside – Daniel Olmos Ochoa (ESP/DNK)
  605. Como siempre (As usual) – Blanca Gonzalez Muñoz (ESP)
  606. Pies Y Manos (Feet and hands) – Jorge Berenguer (ESP)
  607. La Última Partida (The last game) – Luis Belda (ESP)
  608. Hold For Applause – Gerald B. Fillmore (USA/ESP)
  609. Quimera (Chimera) – Sergio Mercadé (ESP)
  610. Stuck – Pablo Tobon Gallo (COL)
  611. Xoves De Comadres (The girl who comes on Thursdays) – Noemi Chantada Puime (ESP)
  612. La Colcha Y La Madre (The Bedspread) – David Pérez Sañudo (ESP)
  613. Más 1 (+1) – Willy Suárez (ESP)
  614. Carmela – Fabiola Villanueva Bernal, Alfonso Villanueva García (ESP/MEX)
  615. Súper (Super) – Víctor Cruz (ESP)
  616. Vuelta Al Sol (Birthday Boy) – Judith Corro (PAN)
  617. MILAGROS – Concha Hernández, Ana Dévora (ESP)
  618. Nacional 106 (Road 106) – Arturo Artal, Juan Carrascal (ESP)
  619. Parresia (PARRHESIA) – Ignacio Lasierra Pinto (ESP)
  620. Memoria (Memory) – Fernando Liviano Bernal (ESP)
  621. Llana Negra (Black Wool) – Elisabet Terri (ESP/AND)
  622. Cigarrillos (CIGARETTES) – Rosario Pardo (ESP)
  623. Volvemos En 5 Minutos (spots paralelos) (BACK IN 5 MINUTES (SPOTS PARALELOS)) – Felipe Garrido Archanco (ESP)
  624. Herbert – Adrià Expòsit Goy (ESP)
  625. Soy Una Urgencia (I am an emergency) – Raúl Díez Rodríguez (ESP)
  626. Canibalismo (Cannibalism) – Diego R. Aballe (ESP)
  627. La pared (The Wall) – Gala Gracia (ESP)
  628. Hermano (Brother) – Ángel Caparrós Muñoz (ESP)
  629. Latitude – Jan Cornet Gali (ESP)
  630. Iris – Tomás García, Ezequiel Degastaldi Ciccone (ESP)
  631. Especialmente Imbéciles (Especially Morons) – Gonzalo G. Bauzá (ESP)
  632. ALINA – Oscar Romero, Néstor López (ESP)
  633. In-separables (In-separable) – Juanma Díaz Lima (ESP)
  634. Lo De Aquella Noche (What happened last night) – Pablo Santidrián, Inés Pintor Sierra (ESP)
  635. Ese Verano Nos Quedamos En Casa (That Summer, We Stayed at Home) – Noelia R. Deza (ESP)
  636. Una Buena Causa (A GOOD CAUSE) – Miguel Aguirre García (ESP)
  637. CORTUS INTERRUPTUS – Robert Rabanal Ramírez (ESP)
  638. Space Frankie – David Valero Simón (ESP)
  639. MAR – Joaquin Carmona Hidalgo (ESP)
  640. Jabato (YOUNG WILD BOAR) – Miguel Sánchez García (ESP)
  641. Malas Noticias (Bad News) – Santiago Cardelús Ruiz-alberdi, Pablo Manchado Cascón (ESP)
  642. ELAS – Aaron Siebert (ESP/USA)
  643. La Pequeña Leona (The little Leona) – Francis J. Quirós (ESP)
  644. FANTASÍA – Sergio Revert Calatayud (ESP)
  645. Quemados (Burnt) – Andrés Seara (ESP)
  646. Mi Condición (My condition) – Coke Arijo (ESP)
  647. Masculino_32 (MASCULINE_32) – Nabil Chabaan (ESP)
  648. Compra Mortal (Lethal shopping) – Mahay Alayón (ESP)
  649. 17 minutos con nora (17 MINUTES WITH NORA) – Imanol Ruiz De Lara (ESP)
  650. ELSA – Albert Carbó (ESP)
  651. UNA MIRADA (A GAZE) – Alberto Baldini (ESP)
  652. L’altre Costat (The other side) – Xavier Mitjana, Isaac Rodríguez Ramos (ESP)
  653. La Visita (The Visit) – Vizen G. Hernández (ESP)
  654. Rega’m Les Plantes (Water my plants) – Jordi Sanz (ESP)
  655. Anselmo – Diego Zamane (ESP/MEX)
  656. No Te Verán Correr (They won’t see you run) – Miguel Casanova (ESP)
  657. Narciso & Soledad – José María Flores Miranda (ESP)
  658. No Grites (Do Not Scream) – Santiago Eguia (PRY)
  659. La Bailaora Que Temía A La Oscuridad (The Bailaora who feared the dark) – Fabiola Villanueva Bernal (MEX)
  660. Clarice Dans Les Abysses (Clarice into the abyss) – Philippe Roux (FRA)
  661. O Que Resta (What remains) – Nathan Cirino (BRA)
  662. Habitacion 1408 (ROOM 1408) – Patricia Del Rio Moreno (ESP)
  663. Burning Soul – Gu Haichao (CHN)
  664. Nursery Rhymes – Michael Kam (SGP)
  665. Danzamatta – Vanja Victor Kabir Tognola (CHE)
  666. Les Accords (CHORDS) – Miguel Moreda (FRA/ESP)
  667. La Leyenda De La Cruz Del Ope (The legend of the Ope) – Abel Morte (ESP)
  668. Cinco Histórias ou Mais – Fádhia Salomão (BRA/PRT)
  669. Selma – Olmo Harris (ESP)
  670. Vdokh, Vydokh (Inhale, Exhale) – Dmitry Zhivotvorev (RUS)
  671. Falos (Phalluses) – Wilson López (ARG)
  672. 2000 – Emilio Cela (ARG)
  673. Mi Primer 15 (My first sweet 15) – Federico Hartenstein (ARG)
  674. Un Lapso En Argentina (Lapse in Argentina) – Juan Ignacio Farias (ARG)
  675. In english, please! – Carolina Hernández (ESP/COL)
  676. 5 días (5 days) – Ramiro Caporin (ARG)
  677. Tinta Sin Horizonte (Horizontless Ink) – Arianna Tafa (ARG/VEN)
  678. El Orden Las Cosas (The Order Of Things) – Ull Galindez (ARG)
  679. Mara, El Viaje De La Elefanta (MARA, THE JOURNEY OF THE ELEPHANT) – Luciano Nacci (ARG/BRA)
  680. Hipócritas (Hypocrites) – Luciano Nacci (ARG)
  681. Agua Verde(Green water) – Luciano Nacci (ARG)
  682. El Mural De La Azotea (The Rooftop Mural) – Diego Bertolini (URY)
  683. Epidemic – Roy Curiel Setton (ISR)
  684. Ya Vsegda Teryayu Perchatki (I always lost my Gloves) – Natalia Belova (RUS)
  685. Fortanulo (Fortune) – Anatoly Tarabrin (RUS)
  686. Memorias En Tres Colores (Memories in three colors) – Argenis Herrera Sánchez (CHL/VEN)
  687. Vegan – Aurélie ChesnÉ Arnaud Baur (FRA)
  688. T’es Morte Hélène (You’re dead Helen) – Michiel Blanchart (FRA/BEL)
  689. Frère Et Sœur (Brother and Sister) – Coralie Lavergne (FRA)
  690. Fake – Lou-brice Léonard (FRA)
  691. Be Hichkas Nagoo (Don’t Tell Anyone) – Sahar Sotoodeh (IRN)
  692. Heim Ist Wo Die Narben Sind (Home is where the scars are from) – Mathias Seebacher (HRV/AUT)
  693. Reprise – Kenji Ouellet (D)
  694. The Visit – Azadeh Moussav (IRN)
  695. Mare Nostrum – Dimitris Anagnostou (GRC)
  696. Zheng – Giacomo S Sebastian (IRA)
  697. You Can’t Automate Me – Katarina Jazbec (NLD)
  698. Branka – Ákos K. Kovács (HUN)
  699. Les Criminels (The Criminals) – Serhat Karaaslan (FRA/TUR)
  700. What We Don’t Know About Mariam – Morad Mostafa (EGY)
  701. I Miei Occhi (My Eyes) – Tommaso Acquarone (ITA)
  702. Trou Noir (Black Hole) – Tristan Aymon (CHE)
  703. Thiên Đường Gọi Tên (A Trip to Heaven) – Linh Duong (VNM)
  704. Pain – Anna Rose Duckworth (NZL)
  705. Bình – Ostin Fam (VNM)
  706. Long Distance – Or Sinai (ISR)
  707. The Handyman – Nicholas Clifford (AUS)
  708. Bely geteroseksual’ny muzhchina (White Heterosexual Man) – Gleb Ross (RUS)
  709. Sochineniye na temu… (AN ESSAY ON…) – Svetlana Makarova (RUS)
  710. Existirás? (Do You Exist?) – Joaquin Arturo Dolera Rosa (ARG)
  711. Cementerio de ideas (Ideas graveyard) – Daniel Arlandis (ESP)
  712. Distopia (Dystopia) – Lilih Curi (BRA)
  713. La conquista (The Conquest) – Christian Orellana (CHL)
  714. Row A, Number 79 : Her Seat – Hyung-suk Lee (KOR)
  715. YVM – Euloxio Fernández (ESP)
  716. Hotel Malangel (Malangel hotel) – Esteve Rovira (ESP)
  717. El Palacio De Las Pipas (The palace of the sunflower seeds) – Beatriz Velilla (ESP)
  718. Chaval – Jaime Olias De Lima (ESP)
  719. Time De Dois (A Team of Two) – André Santos (BRA)
  720. Mmmm! – Eva Aymans Hernández (CHL/ARG/PER)
  721. schoolyard – Ha Yeon Jung (KOR)
  722. Historia De Un Pueblo Vacío (Story of an Empty Village) – Jorge Tudanca García (ESP)
  723. Todavía Sigo Vivo (I’m still alive) – Rafael Nieto (ESP)
  724. El Amor A Los 20 Años (Love at 20) – Alex Garrido (ESP)
  725. Los Perros Ladran (Dogs Bark) – Sergio Serrano (ESP)
  726. Albedrío (Free will) – Esteban Zuñiga Dominguez (MEX/FRA)
  727. Andrómeda – Adrián González (ESP)
  728. Nyctibius – Dn Bianco (ARG)
  729. APNEA – Said Chamie (COL)
  730. A Comunhão Das Rosas (The Communion of Roses) – Lucas Scalco (BRA)
  731. Consecuencia (Consequences) – León Velásquez (ESP)
  732. Parentheses – Natália Lage (BRA)
  733. Halate Parvaz (Flight Mode) – Mehdi Sohrabi (IRN)
  734. Chehre Zani Dar Dor Dast (Far Away Portrait of a Woman) – Hossein Khami (IRN)
  735. Fiodor – Szymon Pawletko (PL)
  736. Cocoon – Yavar darehzami (IRN)
  737. The Third Person – Pouya Aminpouri (IRN)
  738. Interrupción (Interruption) – Santiago Escobar (COL)
  739. Raze samia (The secret of samia) – Mohammad Zare (IRN)
  740. Tamamie Vagheiat Dar Yek Vahede Kochak Zaman (The Whole Reality in a tiny bit of Time) – Ardavan Tarakameh (IRN)
  741. Agar In Film ra Mibinid Hanoz Zendeid (If you are watching this film you are still alive!) – Omid Karim (IRN)
  742. Shokoh Sefid (Blank Glory) – Zhwan Rahimi (IRN)
  743. BÓJ SIE MIŁOŚCI (Be afraid of love) – Michał Wencel (PL)
  744. Private – Sara Mokhavat (IRN)
  745. Khoroj (Exit) – Meghdad Hasannezhad (IRN)
  746. Lõvitekk (The Lion Blanket) – Sofiya Afonasina (EST)
  747. Gorazha (Boars) – GHOLAM REZA JAFARI (IRN)
  748. Ethanol – Ramin Samani (IRN)
  749. Barking Dogs – Saurav Ghimire (NPL)
  750. Lits froids (Cold Beds) – Laëtitia Martinucci (FRA)
  751. El Conquistador – Mathilde Bayle (FRA)
  752. Cadde la notte su di me (Night fell upon me) – Riccardo Menicatti, Bruno Ugioli (ITA)
  753. Ocupa – Juliana Pfeifer (BRA)
  754. Acqua che scorre non porta veleno (Flowing water carries no poison) – Letizia Zatti (ITA)
  755. Verdiana – Elena Beatrice, Daniele Lince (ITA)
  756. Gli Atomici Fotonici (The Atomici Fotonici) – Davide Morando (ITA)
  757. La Fetta del Diavolo (Devil’s Slice) – Alex Banzi, Francesco Meatta, Marco Sansoni (ITA)
  758. Gea, l’ultima mucca (Gea, the last cow) – Paolo Bonfadini, Irene Cotroneo, Davide Morando (ITA)
  759. Tėtušis (Daddy) – Justas Ramanauskas (LTU)
  760. The Middle – Soheil Soheili Seresht (IRN)
  761. The end of the road – Dina Semykina (RUS)
  762. Samogłów (Headfish) – Jakub Prysak (PL)
  763. Sneakers – Pavel Kizhuk (RUS)
  764. Sale Spaghetti (The year of spaghetti) – Yashar Yazdani (IRN)
  765. WŁOSY W BUZI (HAIR IN THE MOUTH) – Dominik Hadziewicz (PL)
  766. My Family – Alireza Farshi Milani (IRN)
  767. LE ROI DAVID (KING DAVID) – Lila Pinell (FRA)
  768. Which is witch ? – Marie Losier (FRA)
  769. Le sang de la veine (The blood in the vein) – Martin Jauvat (FRA)
  770. PSYLO – François Robic (FRA)
  771. Navarin – Alexia Walther, Maxime Matray (FRA)
  772. The Shift – Laura Carreira (PRT/UK)
  773. The Psychopath – Reza Javanshir (IRN)
  774. Prophet – Reza Gamini (IRN)
  775. Bill, Bill & Bill – Bela Brillowska (D)
  776. Nefrine Minotum Khodaye Faramosh Shode (The Curse of Minotum The Forgotten God) – Amir Kamyabi (IRN)
  777. Media naranja (Better half) – Elvira Barboza (ESP/FRA)
  778. Un Jour Viendra (A Day Will Come) – Nicolas Cazalé (FRA)
  779. Pour Que Rien Ne Change (So that Nothing Changes) – Francescu Artily (FRA)
  780. Praise The Pink Heaven – Barry Qin (CHN)
  781. DEVEK – Uriya Hertz (ISR)
  782. Global Fireworks – Maximilian Bungarten (D)
  783. Esther and Mary – Shani Roth (ISR)
  784. Vol de nuit – (BEL)
  785. El Retrato (The Portrait) – Diana Caro (ESP)
  786. Santa Era (Holly Age) – Egoitz D. Ibargoitia (ESP)
  787. Form – Saeed Ghasemi (IRN)
  788. Requiems for Samira – Mahdi Ghafoori (IRN)
  789. Obituary – Moein Zarrabi (RIN)
  790. Monetka (The Coin) – Marina Korolkova (RUS)
  791. Superstar – Cristian Bajora (ROU)
  792. SKAZKA – Maxim Kulkov (RUS)
  793. Rondo Moscovita 820 – Nikolay Volyanskiy (RUS)
  794. Obeshchaniya (Promises) – Lana Vlady (RUS)
  795. Las Llaves, El Gato Y Un Pez Negro (The Keys, a Cat, and a Black Fish) – Gonzalo Mejía (USA)
  796. Svoboda (Freedom) – Zarina Mukhitdinova (RUS)
  797. Sestra (Sister) – Alina Dotsenko (RUS)
  798. Temnaya sdelka (The Dark Deal) – Pavel Nestratenko (RUS)
  799. Moy brat artyom (My brother Artyom) – Roman Trofimov (RUS)
  800. Tangrah – Hiva Naserian (IRN)
  801. The Devil will pay – Kiarash Asgari (IRN)
  802. Ruined identities – Ali Hadavandi (IRN)
  803. Kak Papa Mame Styril Sneg (How Dad Nicked the Snow for Mom) – Sasha Karmaeva (RUS)
  804. Zakaz (The Order) – Julia Orekhova (RUS)
  805. Zdes Zhil I Rabotal… )Here lived and worked…) – Aleksey Krasnotcvetov (RUS)
  806. Po Griby (Mushrooming) – Roman Artemiev (RUS)
  807. Sindrom Otritsaniya (Cotard’s Delusion) – Sonn Shagleeva (RUS)
  808. Den rozhdeniya (Birthday) – Dmitry Milyaev (RUS)
  809. STALIN UNLIMITED – Yury Vorobev (RUS)
  810. Pastukh (The Shepherd) – Ilya Plyusnin (RUS)
  811. LIFT – Andrey Lisyanskiy (RUS)
  812. Polosaty (Striped) – Tatiana Astapova (RUS)
  813. Onhire – Taymaz Rezvani (IRN)
  814. The deep pits – Masoud Moarefi (IRN)
  815. Gosty (The Guests) – Sofia Smirnova (RUS)
  816. Prikosnoveniye (Touch) – Oleksandr Vienikov (UKR)
  817. Prosto Biznes (Just Business) – Simon Bagdasaryan (RUS)
  818. The Rooster – Zhila Mohammadshahi (IRN)
  819. Spasibo (Thanks) – Vladimir Alexandrov (RUS)
  820. There is no tomorrow – Hiva Naserian (IRN)
  821. Nur y Abir – Manu Gómez (ESP)
  822. Mamá No Trabaja (Mum doesn’t work) – María Barragán Gutiérrez (ESP)
  823. Valeria – Alejandro San Martín (ESP)
  824. El Guardián (The Guard) – Héctor Fernández Cachón (ESP)
  825. Marcos – Iñaki Sánchez Arrieta (ESP)
  826. El Arte De Empezar (The art of beginning) – Alejandra Lifante (ESP)
  827. The Bridge – Ulises A. Morales (ESP)
  828. El Hijo Del Pecador (The Sinner’s Son) – Rafael Peralta (ESP)
  829. El Entierro (The burial) – Nicolás Girgenti (ESP)
  830. Magdalenas – José Miguel Santacreu Cortés (ESP)
  831. Caricias (Caress) – Santiago Sánchez (ESP)
  832. Dumpling – Manuel Muñoz (ESP)
  833. Pas a dos (Pas De Deux) – Valèria Cuní (ESP)
  834. Casimira – Carolina Fuentealba (CHL)
  835. Esmeralda (Emerald) – Alejandro Suárez (ESP)
  836. Anomaly (Anomalía) – Gwai Lou (MYS)
  837. Target – Gwai Lou (MYS/ESP)
  838. Vodka Rusi (Russian Vodka) – Seyed Payam Hosseini (IRN)
  839. El Abuelo (THE GRANDPA) – Mario Suárez (ESP)
  840. Belos Carnavais (Beautiful Carnivals) – Thiago Mendonça (BRA)
  841. Catsitter – Lukas Becker (D)
  842. Bruja (Witch) – Carlos Jiró (ESP)
  843. Lorenza’s bike – Patricio Mosse (ARG/GRC)
  844. Vidas Apiladas (Lives upon lives) – Laura Hevia González-Nicolás (ESP)
  845. AQUEL ROSTRO – Mona Lisa GarcÍa Stagg (PAN/ESP)
  846. In-passe – Claudio Machado, Henrique Filho (BRA)
  847. Siniestro Total (Total Sinister) – Olga Vázquez (ESP)
  848. Golpe De Revés (Backhand Stroke) – Marcos Tulio Altuve Marquina (ESP/VEN)
  849. Yo Tampoco Sé Qué Hago Aquí (I don’t even know what I’m doing here) – Marco Barada (ESP)
  850. El Amor Amenazado (The Threatened Love) – Héctor Herce (ESP)
  851. Castilforte – Zaragoza 1955 – Diego Saniz (ESP)
  852. Widow&Orphan – Niklas Pollmann (AUT)
  853. The Last Time I Saw Paul – Clara Stern (AUT)
  854. In the Inner Circle – Julia Reiter (AUT)
  855. Heart It Races – Lisa Hasenhütl (AUT)
  856. The Washing Machine – Dominik Hartl (AUT)
  857. Goodbye grandma,goodbye -Yicheng Wei (CHN)
  858. POLINA – Daria Mikhailova (RUS)
  859. CONDUCTOR – Oleg Savenkov (RUS)
  860. ARRIVING NOW – Diana Belova (RUS)
  861. Dora – Joanne Delachair (FRA)
  862. Draining – Guillaume Chevalier (FRA)
  863. Fragile – Hakim Mao (FRA)
  864. She is no show – Chang Liu (CHN)
  865. Thus began Antoine’s down-going – Paul Rigoux (FRA)
  866. GREENHOUSE – Andrey Lukyanov (RUS)
  867. Torment – Tianning Deng (CHN)
  868. Polina in Wonderland – Anatoly Orlov (RUS)
  869. ESCAPE – Alexander Gavrilov (RUS)
  870. NAIDA – Yuri Sholin (RUS)
  871. Shadow Players – Mel Piper (D)
  872. The Harvest – Omer Faruk Yardimci (TUR)
  873. Three Days – Davit Nerkararyan (ARM)
  874. A Man’s Game – Silvia Cadoni (ITA)
  875. A Different World – Shawn S.X. Zou (UK)
  876. H8 – Michał Cygan (PL)
  877. Time Under the Sun – Irina Kireeva (RUS)
  878. SONATA – Dmitry Gorevoy (RUS)
  879. Manu – Shinku C. (IND)
  880. Baby I’ve Been Here Before – Francesco Maria Carreri (ITA)
  881. (Ir)real ((Un)real) – M. J. Fuentes (ESP)
  882. Vacaciones (Vacation) – Josemari Martinez (ESP)
  883. Of Endings and Beginnings – Till Gombert (D)
  884. Someone Else – Milorad Milatović (MNE)
  885. The Wind and the Whimpering – Laurence McManus (UK)
  886. Plumber – Anna Ozar, Pavel Emelin (RUS)
  887. ROTHSCHILD’S VIOLIN – Maxim Sevrinovsky (RUS)
  888. LIKE IN THE MOVIES – Maria Ivanova (RUS)
  889. Burn Out – Tomasz Rewers (PL)
  890. Bazi Ejbari (Mandatory Game) – Saeid Ashkani Chenarlogh (RIN)
  891. Skipping Leg Day – Maurice Teepe (D)
  892. Lito – Rubén García Fernández (MEX)
  893. Tanaka’s Diary – Filip Jacobson (PL/D)
  894. Paian Arosak (The end of the dolls) – Vahid Sargardan (IRN)
  895. Eko (Echo) – Mahin Sadri (IRN)
  896. Ankadr (Solo) – Morteza Mirmontazemi (IRN)
  897. V lese (In the Woods) – Ivana Češková (CZE)
  898. Nie zasypiaj (Don’t Fall Asleep) – Ilia Siemaszko (PL)
  899. Fasle Angoor (Grape Season) – Behrouz Khorram (IRN)
  900. La’Alaj (Incurable) – Bahareh Nikjoo (IRN)
  901. Claustrophobia – Hossein Mirza Mohammadi (IRN)
  902. Shutter Gun – Ramin Rastad (IRN)
  903. Libido – Saeed Dashti (IRN)
  904. Badraghe Sokot In (Expectation of Light) – Mohammad Reza Dehestani (IRN)
  905. Sharabi Claret – Aseman Tousi (IRN)
  906. Reina – Ozan Mermer (D/MEX)
  907. Los que olvidaron (Those who forgot) – Edgar Córcoles (ESP)
  908. Binocular – Krishnan Unni (IND)
  909. Vacío (Empty) – Angel Puado Veloso (ESP)
  910. Tikho (In silence) – Egor Trukhin (RUS)
  911. Tóxico (Toxic) – Adrián León Arocha (ESP)
  912. Intruso (Intruder) – Adrián León Arocha (ESP)
  913. Kindertäume (Kid dreams) – Benjamin Leiter (CHL)
  914. Una Isla En Barcelona (An Island in Barcelona) – Marcus De Barry (ESP)
  915. La Celda (The Cell) – Miguel Varela (ESP)
  916. Carmesí (Crimson) – Miguel Varela (ESP)
  917. Los Hijos De Allen Funt (The Children of Allen Funt) – Migue Varela, David Del Río (ESP)
  918. El Lago De Amargas Aguas (The Lake of Bitter Waters) – Aida Holguera (ESP)
  919. El Virus De La Raza Aria (The virus of the aryan race) – Txema Herrera Ahedo (ESP)
  920. Tú que eres tan moderna.(YOU WHO ARE SO MODERN.) – Karin Isnotu MartÍnez RodrÍguez (ESP)
  921. Ritmo (Rhythm) – José Miguel Rojas (COL)
  922. Redemption Zero – Oscar Bizarre, Barnabe Bizarre (FRA)
  923. Trumoiak (Thunders) – Iker Maguregi (ESP)
  924. Resonancias (Echoes) – Iñigo Aranburu (ESP)
  925. Berak Baleki (If they knew) – Aitor Gametxo (ESP)
  926. Heltzear – Mikel Gurrea (ESP)
  927. La Lavadora (The washing machine) – Diane Malherbe (ESP/FRA)
  928. Covid Love – Rene Nuijens (NLD)
  929. Causa Ermitaña (Why I am recluse) – Cristián Medel (CHL)
  930. Safe Home – José Manuel Val (ESP)
  931. El Busgosu Y La Xana (The Busgosu and the Xana) – David Olivar (ESP)
  932. Feeling Through – Doug Roland (USA)
  933. Neurim – Shaylee Atary (ISR)
  934. Princesse De Jérusalem (Princess of Jerusalem) – Guillaume Levil, Nicolas Paban (FRA)
  935. LUNATIC – Sohyun An (KOR)
  936. Flores Y Espaguetis (Flowers And Spaghetti) – Oriol Camacho (ESP)
  937. Agua… no, por favor (No Water, Please) – Luciano Maldonado Moreno (ESP)
  938. 19 – Miguel Aram Miranda Eliazarián, Franco Amorosino (ARG)
  939. CHARLOTTY – Gleyson Spadetti, Philippe Bastos (BRA)
  940. Pantallas (SCREENS) – Katherine Isabel Calzado (ESP)
  941. I am afraid to forget your face – Sameh Alaa (EGY/FRA)
  942. The End of Suffering (a proposal) – Jacqueline Lentzou (GRC)
  943. Stephanie – Leonardo Van Dijl (BEL)
  944. O Cordeiro De Deus (The Lamb of God) – David Pinheiro Vincente (PRT/FRA)
  945. Duo Li (Lili Alone) – Zou Jing (CHN/HKG/SGP)
  946. Imabelle – Richard Holmes (ESP)
  947. SENSHIN – Robert Woodman (ESP)
  948. Error 404 – Mahsa Shakeri (IRN)
  949. El callejón de las perras – Beatriz Arias González (CHL)
  950. De Vez Em Quando Eu Ardo (From time to time I burn) – Carlos Segundo (BRA/FRA)
  951. Privilegiada – Alex De La Croix (ESP)
  952. Haluç (psychosis caused by cocaine overdose) – Taulant Skendaj (ALB)
  953. Hermanos Caídos (Fallen siblings) – Carlos Ferragut (ESP)
  954. I’m so sorry, my baby – Melia (ami Saeki) (JPN)
  955. PTSD flashback – – Melia (ami Saeki) (JPN)
  956. Particules – David Brunet (FRA)
  957. At last – Jose Vega (ESP)
  958. Beseder Gamur (FINE) – Maya Yadlin (ISR)
  959. The hunter – Diyar dolatkhah (IRN)
  960. Spider nightmare – Parsa khoshnoodi (IRN)
  961. La tristeza del mimo (The sadness of mime) – Angel Puado (ESP)
  962. Moammaei Sorkh (Red Riddle) – Mehdi Jodat (IRN)
  963. Zwiedzanie Sanoka dla szczęśliwych (Visiting Sanok for the Happy Ones) – Adrian Janisio (PL)
  964. Do Rang (Bicolour) – Sarajudin Bayat (AFG)
  965. A NARRTION OF A FUNERAL – Amir Sedghinir (IRN)
  966. To co we mnie siedzi (Inside me) – Mateusz Kułacz (PL)
  967. Varasteegi (Salvation) – Mahdi Mousazade (IRN)
  968. A Silence’s Performance – Fariba Ghasemzadeh Behnami, Mehdi Azari (IRN)
  969. Zemzemhaye Gomshodeh Dar Doordast (Lost Whispers in the Distance) – Mansour Forouzesh (IRN)
  970. Sahnezani (STAGING) – Alireza Samadi (IRN)
  971. Harfhay-e Shabaneh (Nightly Whispers) – Omid Abdollahi (IRN)
  972. Hawaii – Morteza Fereydouni (IRN)
  973. 27 Marzo 2020 (2020 March 27) – Alessandro Haber (ITA)
  974. A Moment of Magic – Andrea Casadio (ITA)
  975. Paolo e Francesca (Paolo and Francesca ) – Federico Caponera (ITA)
  976. Niente di glamour (Nothing glamorous) – Giovanni Conte (ITA)
  977. L’ultimo spegne la luce (Closing Time) – Tommaso Santambrogio (ITA)
  978. Home Sweet Home – Andrea Zuliani (ITA)
  979. Diritto di Voto (The Right to Vote) – Gianluca Zonta (ITA)
  980. Corrispondenze (Match) – Marco Mazzone (ITA)
  981. Synthol – Piotr Trojan (PL)
  982. Buenas Noches (Good night) – Lola Tinés (ESP)
  983. Un Cuento Moral (A Moral Tale ) – Andrés Daniel Sainz (ESP)
  984. Le Temps D’aimer (Waiting for the sun) – Donatienne Berthereau (FRA)
  985. Demente (Demented) – Guillermo Cabot (ESP)
  986. Lifetime – Charles Calixte (FRA)
  987. Lay – Diego Cosac (BRA)
  988. Fome (Hunger) – Allan Bezerra (BRA)
  989. Hilo (YARN) – Beatriz Abad (ESP)
  990. 25 Caballos (25 horses) – Sandro Guerrero, Francisco Simarro Lozano (ESP)
  991. Comerte (Eating you) – Maria Dobli (ESP)
  992. Mi Querido Juan Manuel (Dear Juan Manuel) – José Luis López (ESP)
  993. Do.Solo.Pin – Javad Atefeh (IRN)
  994. Zu Früh Schon Traurig – Till Gombert (D)
  995. Amanda – Liliana Villaseñor (MEX)
  996. Lychen 92 – Constanze Klaue (D)
  997. Once upon a time… in a moonless night – Orizon Astonia (IDN)
  998. TOTEM – Zanyar Azizi (IRN)
  999. Salvador Dali – Eldiar Madakim (KGZ)
  1000. Ministry of Happiness – Halil İbrahim Kaplan (TUR)
  1001. Packed Lunch – John W Iwanonkiw (USA)
  1002. Gandom – Hashem Moradi (IRN)
  1003. Late Check-Out – Ivan Trpimir Lozić (HRV)
  1004. The Same Vision – Hannah Rybchinska (RUS)
  1005. Kinesics – Tomas Gold (UK)
  1006. THANK YOU FOR PATIENTLY WAITING – Max Marklund, Anders Jacobsson (SWE)
  1007. The Heiress – Evelina Barsegian (ARM)
  1008. Twist – Ovsanna Shekoyan (ARM)
  1009. Save as… – ndrew Anisin (RUS)
  1010. The Red Kite – Chen Liu (CHN)
  1011. Coo-Coo – Svetlana Belorussova (RUS)
  1012. The Milk and the Barking Balloon (Mleko i szczekający balonik) – Jędrek Kocjan (PL)
  1013. Coins – Nicole Huminsk (D)
  1014. Utopia – Ravisankar Keralaverma (IND)
  1015. LAMB – Pollyanna Popermajer (SWE)
  1016. The Wonder Girl – Vinay Pujara (USA)
  1017. MY SISTER’S MERCY – Vladimir Koptsev (RUS)
  1018. WILL I – Vladimir Koptsev (RUS)
  1019. On the march – Vladilen Vierny (FRA)
  1020. Spy Tops Spy – Stash, Jordan Tofalo (USA)
  1021. Deskmate – ???
  1022. TIE BACK – Ilya Sovetov (RUS)
  1023. Artistic Character – Vasily Chuprina (RUS)
  1024. Perm – Shekh Al Mamun (KOR)
  1025. The Land Beyond Time – Zou Xiaoyong (CHN)
  1026. Haiku from a Dead Poet – Akira Kamiki (BRA)
  1027. Awakening Invisible – Luciano Mello (BRA)
  1028. Beer for grandpa (Piwo dla dziadka) – Jędrek Kocjan (PL)
  1029. Hidden (Ukryci) – Krystian Kornel (PL)
  1030. Heart – Chongbo Ming (CHN)
  1031. Ecdysis – Pavlos Sifakis (GRC)
  1032. Snorrie (Mustachio) – Victoria Warmerdam (NLD)
  1033. Dusty Giant – Fabi Andrade (BRA)
  1034. Subfusc Diaries – Lucas Jedrzejak (UK)
  1035. Out of Frame – Amina Maher (IRN)
  1036. Distance – Kristina Luninskaia (RUS)
  1037. The last shift – Kristina Luninskaia (RUS)
  1038. Albatross – Raúl A. Rodríguez (MEX)
  1039. Feint – Florian Schmitz (D)
  1040. Leap year – Alina Gudovskaya (RUS)
  1041. Justus (JUSTICE) – Anandhu Ullas (IND)
  1042. ¿Lo Tienes? (Do you have it?) – Leixandre Vigara (ESP)
  1043. Imaginario (Imaginarium) – Cristian Beteta (ESP)
  1044. MyMemories – Nicolás Aranda (ESP)
  1045. Marcianos (Martians) – David Del Aguila (ESP)
  1046. Usted Dirá (I’m listening) – Ignacio Rodó (ESP)
  1047. Mordisquitos (Nibbler) – Ignacio Rodó (ESP)
  1048. Centrifugado (Spin cycle) – Ignacio Rodó (ESP)
  1049. El purgatorio (Purgatory) – David Baquero (ESP)
  1050. Gualicho (Jinxed) – Damián Mastroleo (IRN)
A modern theme for the film industry & video production