24. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FILMOWY ZOOM – ZBLIŻENIA 04 – 10.10.2021 / Jelenia Góra / Poland

Filmy zgłoszone

  1. El Aire (Air) – Sofia Marán (ESP)
  2. Volver A Saludar (Greeting Again) – Jesús Lóniego (ESP)
  3. PENTIMENTUM – Mario Laguarda, Fernando De La Torre (URY/ESP)
  4. No Deixis Que M’enfonsi (Don’t let me sink) – David Conill (ESP)
  5. The Contentment – Ernesto Redondo Vergara (ESP/EST)
  6. Equipaje De Mano (Hand Luggage) – Sergio Barba (ESP)
  7. La Linea – Andresd Camara (ESP)
  8. El Dilema De Adán (Adan’s dilemma) – Rubén Manzanaro (ESP)
  9. Sprötch (SQUISH) – Xavier Seron (BEL)
  10. La Leyenda De Oriol (The legend of Oriol)- Rubén Jiménez Sanz (ESP)
  11. Drive, come on – Nikita Ilyashenko (RUS)
  12. La Familia (The Family) – Olatz Lizarralde Marín (ESP)
  13. All and Nothingness – Mani Dastgerdi (IRN)
  14. The Last Note – Ashish Paul (IND)
  15. Introspection – Ashish Paul (IND)
  16. Give it back! – Ruchama Ehrenhalt (ISR)
  17. At My Place (U Mnie) – Zuzanna Klara Bardian (PL)
  18. Accept – Manuel Klavers (D)
  19. Exponentials – Khalil Charif, Cristina Amiran (BRA)
  20. Deep Learning Death – Thorsten Fleisch (D)
  21. An Approximation of their Barbarous Manners – Christian Serritiello (D)
  22. Disappeared person – Huang Weipeng Huang (CHN)
  23. Ismail’s Dilemma – Dhimitri Ismailaj (ALB)
  24. MIRROR – Faranak Moradi (IRN)
  25. Hunting Day – Alberto Seixas (PRT)
  26. Just Like Water – Manos Triantafillakis (GRC)
  27. Soul Catcher – Jay Jay Jegathesan (AUS)
  28. Rabbit-T – Hesam Rahmani (IRN)
  29. A Propos de Lanzarote en général et de Michel Houllebecq en particulier (About Lanzarote in general and Michel Houllebecq in particular) – Vincent Tricon (FRA)
  30. Le Départ (The Departure) – Saïd Hamich Benlarbi (FRA/MAR)
  31. Motus (Not a word) – Elodie Wallace (FRA)
  32. Particules fines (Fines Particules) – Anne-Claire Jaulin (FRA)
  33. Tatoués (Tattooed) – Jean-Baptiste Dusséaux (FRA)
  34. The last ferry from grass Island – Linhan Zhang (USA/HGK)
  35. Un Enfant (Good son) – Mikael Gaudin (FRA)
  36. Heading South – Yuan Yuan (USA/CHN)
  37. Irréprochable (Flawless) – Nathan Franck (FRA)
  38. Romance, abscisse et ordonnée (Romance, X and Y) – Louise Condemi (FRA)
  39. Hadas (Fairies) – Jose Luis Velazquez (ESP)
  40. BETE NOIRE – Jeremy Trellu (FRA)
  41. Michaël – Ronald Guérin (FRA)
  42. Solo Un Día (Just one day) – Hermes Damian (ESP)
  43. El mejor p&! Día de mi vida (The Best F&ing! Day Of My Life) – Juan González Henao (COL/ESP)
  44. Coffee place – Soo-min Park (KOR)
  45. SARIRA – Mingyang Li (CHN)
  46. Pequeñas Particulas Casi Olvidadas (Small Particles Almost Forgotten) – Carmelo Espinosa (ESP)
  47. Namasté – Laura Candela (USA/ESP)
  48. Algoritmo (Algorithm) – Yuri Aguilar (ESP)
  49. Punishment (Castigo) – Iago Kieling (BRA)
  50. Sobre Nossas Cabeças (ABOVE OUR HEADS) – Susan Kalik, Thiago Gomes (BRA)
  51. Travessia (Crossing) – Décio Gorini, Sander Hahn (BRA)
  52. Mensagem Das Estrelas (Message from the Stars) – Ariel Pereira Quintela (BRA)
  53. Go! Captain Pierre-loup Docteur (FRA)
  54. Comi Mi Papá (Like Daddy) – Javier Gutiérrez Blanco (ESP)
  55. Mi Casa (HOME) – Pedro Herrero (ESP)
  56. El Guardian De La Guarida (The Guardian Of The Den) – Merlin Guell (ESP)
  57. El Viraje De Lu (Lu’s turn) – Adriana Galicia, Shamp Kamp (ESP)
  58. Larrua jo – Erik Rodríguez (ESP)
  59. Agua Del Este (East Water) – Diana Medrano (CHL)
  60. Un Rayo Verde (A Green Ray) – Paula Viso (ESP)
  61. Entre Paréntesis (Between Brackets) –Paula Viso, Marçal Olivé (ESP)
  62. Alzar El Vuelo (Take flight) – Yon Iriarte (ESP)
  63. Pro Y Vida (Pro & Life) – Julián Farina (ESP)
  64. Dentro De Mí (Inside of Me) – Miriea Lopez Curià (ESP)
  65. The Way Back Home – Leandro Sosa (ESP)
  66. Sensaciones (Sensations) – Damar Del Verde (ESP)
  67. Fourfeeter – Eustachy Da Niero (PL)
  68. Symposium – Bartosz Markowski (PL)
  69. VictoriAnna – Gabriela Capello Barroso (BRA)
  70. Flashlights – Ming-Wei Chiang (PL)
  71. Breathless – Marina Zharova (D)
  72. El Grito (The Shout) – Analucía Morgan Fogliani, Andrés Orozco Quintero (PER/COL)
  73. Timbres – Diego Garot (ESP)
  74. Efecto Zeno (Zeno Effect) – Raquel Ordás (ESP)
  75. Doppelgänger – Galar Egüén (ESP)
  76. Moralite – Nikolai Krupskiy (RUS)
  77. Somos Cárcere (We are prison) – Irene Pin (ESP)
  78. El Hijo Predilecto (THE FAVOURITE SON) – Francesc Cánovas (ESP)
  79. LO2SS – Jesko Thiel (D)
  80. Genesis – Ester G. Mera (ESP)
  81. Spring in Autumn – Ghasideh Golmakani (IRN/ESP/LTU)
  82. Borders – Sebastian Voinea (ROU)
  83. Silent Storm – Grace Hsia (CHN/ESP)
  84. Fora De Jogo (Out of Bounds) – Jose Freitas (PRT/ESP)
  85. Arrullo de Otoño – Ivan Linares (ESP/MEX)
  86. Faith – Carol Butrón (ESP)
  87. Following – Karla Lulic (HRV/ESP)
  88. Moço – Bernardo Lopes (PRT)
  89. Her name is Carla – Catia Biscaia (PRT/ESP)
  90. Can’t Help But Run – Pedro Tamames (ESP)
  91. The Gatherer – Pedro Tamames (ESP)
  92. Return – Rustam Khalikov (UZB)
  93. 7 minutos (7 minutes) – Christian Schneider (BRA)
  94. Le Secret De Cassandre (Cassandra 's Secret) – Lionel Arazi (FRA)
  95. Under the Knees, Above the Feet – Ece Evcimen (ESP/TUR)
  96. Seguro (Safe) – Guillermo Arnaiz Illescas (ESP)
  97. Aux Aurores La Jeunesse (At dawn the youth!) – Bernard Assako (FRA)
  98. Et jérôme est au courant? (Jerome knows?) – Bernard Assako (FRA)
  99. 2020 (la segunda mitad, la buena) (2020 (The second half, the good)) – Guillermo Arias-carbajal Alonso (ESP)
  100. Soledad Acompañada (Accompanied but alone) – Juan Pino (ESP)
  101. Como Cualquier Otro (Like any other) – Sergi González Fernández (ESP)
  102. Deep Soria – Pedro Estepa Menéndez (ESP)
  103. Sisifo – Markel Goikoetxea Markaida (ESP)
  104. TENEBRAS ANIMARUM – Jorge Porte Tirapo (ESP)
  105. UNMATCH – Luis Poján (ESP)
  106. Montevideo Vampiro (Montevideo Vampire) – Cristhian Orta (URY)
  107. Memories – Jose Vega (ESP)
  108. El Despertar (THE AWAKENING) – Emir Luciano Tlachi Sandoval (MEX)
  109. Chicha Sentai – Rogger Vergara Adrianzén (PER)
  110. Trampa Para Ratones (Mousetrap) – Nataly Vergara Adrianzén (ESP/PER)
  111. Verde Tierra (Green land) – Miguel Puga Fabregat (ESP)
  112. Epiqueya – Amaia Arriaran Echarri (ESP)
  113. En Tierra Árida (In Dry Land) – Sonia Expósito (ESP)
  114. Another Luna – Xabier Saavedra (MEX/USA/ESP/IND)
A modern theme for the film industry & video production